Надмірна любов до алкоголю зіграла нещодавно злий жарт із тридцятип’ятирічним мешканцем Полтави. Перебуваючи вдома у нетверезому стані, чоловік вирішив відвідати своїх товаришів та випити з ними ще по декілька чарок оковитої. Незважаючи на стан сп’яніння, до знайомих він поїхав не громадським транспортом чи таксі, а за кермом власного авто.
Після побачення з товаришами, зі стану просто сп’яніння, чоловік перейшов у іншу «вагову» категорію – сильного сп’яніння. Однак, і цього виявилось замало, тож він поїхав у кафе, де знову перехилив не одну чарку горілки. Коли ввечері п’яний чолов’яга вирішив нарешті, що алкоголю випив достатньо та поїхав додому, по дорозі підвів автомобіль – у ньому закінчилось пальне. Довго не роздумуючи, він залишив його на обочині, а сам пішов додому.
Прокинувшись вранці і не виявивши свого «Опеля» біля під’їзду будинку, ще нетверезий чоловік заявив сім’ї, що автомобіль хтось викрав. Переконання дружини та дітей, що напередодні він допився до безпам’ятства і просто не пам’ятає де його залишив, він сердито відкинув і зателефонував у міліцію.
«Оперативні працівники зі складу слідчо-оперативної групи райвідділу, які прибули за викликом про викрадення автомобіля, - говорить заступник начальника Київського РВ підполковник міліції Леонід Люлін, - під час спілкування з «потерпілим» виявили, що він і справді мало що пам’ятає із того, що робив у п’яному стані напередодні. Зважаючи на це і вони припустили, що чоловік міг просто забути де залишив авто, однак, на таке припущення, він навіть образився та настояв на своєму».
За таких обставин працівники міліції негайно приступити до пошуку автомобіля «Опель Аскона» і вже за декілька годин виявили його на одній із вулиць Полтави. «Викрадене» авто виявилось зовсім не пошкодженим, із салону не зникло жодної речі, а свідки чітко вказували, що напередодні його залишив на цьому місці саме його власник. Зважаючи на це, уже за декілька годин «забудькуватий» полтавець із ролі потерпілого перетворився на підозрюваного: зараз вирішується питання про порушення відносно нього кримінальної справи за частиною 1 статті 383 Кримінального кодексу України за неправдиве повідомлення про вчинення злочину. Дана стаття передбачає покарання у вигляді виправних робіт, арешту, обмеження волі або позбавлення волі на строк до двох років, і хоч би яке із них в подальшому не обрав для даного чоловіка суд – це буде для нього гарною наукою на майбутнє щодо надмірного вживання алкоголю та водіння авто у нетверезому стані.
Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області