Правоохоронці розповіли де не потрібно зберігати цінні речі у власній квартирі
15 Листопада 2012 17:08
1208
Практика свідчить, що левова частина крадіжок, які фіксуються органами внутрішніх справ, здійснюються шляхом вільного доступу. Не потрібно ламати замки, підбирати ключі, вибивати чи знімати двері – громадяни власноруч дають «зелене» світло грабіжникові не замкнувши двері власної оселі, гаражу чи господарських будівель. Проникнувши до оселі вночі, як правило, злодій бере не громіздкі речі а ті, що просто трапляються під руку.
Якщо ж проникнення трапилося за відсутності власників квартири, то справжній професіонал зробить ретельний обшук вашого житла. Непримітні та потаємні на вашу думку місця для злодія достатньо відомі й пошук схованих речей для нього як гра «знайшов-не знайшов».
Та навіть дотримуючись усіх елементарних заходів безпеки, ніхто не може бути на 100% застрахованим від квартирної крадіжки, тому зберігати цінні для вас речі потрібно там, де їх складніше знайти.
На жаль, абсолютно безпечного місця в квартирі не існує, проте гарантованими помічниками для вас стануть сейф і охоронна сигналізація. Але пам’ятайте, що сейф повинен бути важким(щоб грабіжники не мали змоги його винести), надійно прикручений до стіни або підлоги та непомітним.
Отже де не потрібно зберігати ваші цінності:
• постільна білизна, панчохи, кишені одягу для грошей та коштовностей – табу; найкращим гарантом буде сейф або банк;
• під килимом, у підлозі, у побутовій техніці, банках з крупами, вентиляційних шахтах, під кахлями;
Цей перелік можна продовжувати довго, десятки варіантів нам пропонують голлівудські фільми, але їх дивляться не тільки ви, але й грабіжники.
Щоб не ламати голову над тим, куди заховати від стороннього ока ваші статки чи дорогі вам речі, спати спокійно й бути впевненими, що вас не пограбують – зверніться до Державної служби охорони. Її 60-річний досвід на ринку охоронних послуг сьогодні є гарантом безпеки десятків тисяч громадян України. Ми з радістю допоможемо Вам з вибором обладнання та цілодобово забезпечуватимемо схоронність вашого майна. За інформацією звертайтеся за телефоном у Полтаві (05322) 7-51-28; 7-92-95 або за адресою: вул.Зигіна, 32а.
Пам’ятайте, попереджений – значить захищений. Нехай квартирна крадіжка не стане для вас неприємною несподіванкою.
УДСО при УМВС Полтавщини
Рекомендуем почитать
15 Грудня 16:38,
1707
У жителя одного із сіл району поліцейськими виявлено й вилучено згортки з подрібненими висушеними рослинами, схожими на коноплі.
12 Грудня 15:17,
1912
Близько доби знадобилось працівникам відділення поліції № 1 Полтави, щоб встановити особу чоловіка, який до смерті побив п’ятдесятивосьмирічного знайомого в одному із закинут ...
11 Грудня 13:23,
1126
Ввечері надійшло повідомлення, що у Лубнах зловмисник напав на будинок, поранивши товариша господаря ножем, але не вирвався з рук потерпілих.
07 Грудня 12:35,
827
До Гребінківського відділу поліції звернувся 45-річний мешканець одного із сіл району.
07 Грудня 08:44,
1118
З письмовою заявою до Гадяцької поліції звернувся місцевий двадцятирічний житель, який поінформував, що під час відпочинку в одному з кафе міста, з його власної куртки, невідомим в ...
06 Грудня 13:27,
972
Повідомлення про пограбування надійшло до поліції від 36-річної мешканки Лубен.
06 Грудня 11:31,
873
До Гадяцького відділу поліції звернувся 70-річний житель одного із сіл району, який повідомив, що вночі невідома особа проникла до його сарайного приміщення та скоїла крадіжку вело ...
05 Грудня 16:57,
1519
Біля села Щербаки Кременчуцького району на річці Псел рейдова група водної поліції й інспектори відділу рибоохоронного патруля викрили факт незаконного рибного промислу. ...
05 Грудня 14:41,
1365
Повідомлення про пограбування надійшло до чергової частини Оржицького відділення поліції від жительки села Онішки Оржицького району.
05 Грудня 09:39,
1179
Співробітниками кіберполіції разом зі слідчими облполіції та прокуратурою області викрито та затримано групу шахраїв, які, використовуючи телефони та електронно-обчислювальну техні ...