28 Апреля,
22:53

"Meridian Poltava" – Міжнародний фестиваль поезії може стати мостом між епохами і відкрити Полтаві дорогу до повноцінного розвитку (фото)

06 Апреля 2017 10:25   80
Президент міжнародної літкорпорації Meridian Chernowitz Святослав Померанцев у "Львівській кав'ярні" о 16.00 8-го квітня озвучить ідею фестивалю сучасної українсько-шведської поезії, який можна провести у Полтаві.

У рамках виступу письменника Сергія Жадана з 8 до 10 квітня у місто прибуде Святослав Померанцев – громадський діяч та видавець, керівник літкорпорації Meridian Czernowitz.
Команда Святослава протягом семи років організовує Meridian Czernowitz – Міжнародний фестиваль поезії у Чернівцях. І він вже повернув місто на культурну карту Європи.

Meridian, як вважає Святослав, – це технологія створення сучасного культурного обличчя міста не тільки в Україні, а й у Європі. Її можливо успішно поширювати на інші міста, об’єднуючи владні та бізнесові структури, громадськість, науковців, студентську спільноту та ЗМІ.

Можливо це і в Полтаві – адже "Полтава" вже стало своєрідним словом-кодом для скандинавів, Meridian Poltava має можливість виконати функцію мосту між епохами, котрий збере мистецьку еліту зі Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Німеччини та України, діячів літератури та єврокультурних інституцій, дипломатичний корпус, творчу інтелігенцію та молодь, зацікавить туристів.

Популяризуючи бренд "Полтава", буде можливо сприяти економічному та культурному розвитку, поліпшенню інвестиційного клімату регіону, розширити туристичні шляхи.

Зараз вивчається можливість проведення заходу та залучення спонсорів, які дбають про розвиток Полтави та регіону.

С. Померанцев поділиться досвідом організації фестивальних заходів, розповість про фінансові, організаційні та інформаційні ресурси, що потрібні для його організації, про брендинг та його технологію.

Вхід на зустріч вільний.

Інформація за тел.: 097-189-04-85 (Олександр).
Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»
Рекомендуем почитать
28 Апреля 00:01,   159
Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Пятницу, 28 Апреля 2017 года. Заходите к нам за информацией! ...
27 Апреля 09:26,   86
Завтра в 11.00 відбудеться – відкриття нового сезону в міському Парку «Перемога».
27 Апреля 00:01,   107
Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Четверг, 27 Апреля 2017 года. Заходите к нам за информацией! ...
26 Апреля 00:01,   130
Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Среду, 26 Апреля 2017 года. Заходите к нам за информацией! ...
25 Апреля 08:25,   57
У Кременчуці 28-го квітня буде дано старт “Фестивалю фестивалів “Чумацький шлях”.
25 Апреля 00:01,   131
Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Вторник, 25 Апреля 2017 года. Заходите к нам за информацией! ...
24 Апреля 21:19,   170
Актеры показали новые номера, затронули актуальные темы Полтавы (например тему Газетного ряда), подарили подарки от медиа-партнера тура телеканала НЛО TV и генерального спонсора ту ...
24 Апреля 10:11,   64
Днями презентовано твір Віктора Ревегука, українського історика, «Полтавці — поборники державної незалежності».
24 Апреля 00:01,   174
Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Понедельник, 24 Апреля 2017 года. Заходите к нам за информацией! ...
23 Апреля 00:01,   230
Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Воскресенье, 23 Апреля 2017 года. Заходите к нам за информацией! ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь