11 Декабря,
15:23

"Meridian Poltava" – Міжнародний фестиваль поезії може стати мостом між епохами і відкрити Полтаві дорогу до повноцінного розвитку (фото)

06 Апреля 2017 10:25   150
Президент міжнародної літкорпорації Meridian Chernowitz Святослав Померанцев у "Львівській кав'ярні" о 16.00 8-го квітня озвучить ідею фестивалю сучасної українсько-шведської поезії, який можна провести у Полтаві.

У рамках виступу письменника Сергія Жадана з 8 до 10 квітня у місто прибуде Святослав Померанцев – громадський діяч та видавець, керівник літкорпорації Meridian Czernowitz.
Команда Святослава протягом семи років організовує Meridian Czernowitz – Міжнародний фестиваль поезії у Чернівцях. І він вже повернув місто на культурну карту Європи.

Meridian, як вважає Святослав, – це технологія створення сучасного культурного обличчя міста не тільки в Україні, а й у Європі. Її можливо успішно поширювати на інші міста, об’єднуючи владні та бізнесові структури, громадськість, науковців, студентську спільноту та ЗМІ.

Можливо це і в Полтаві – адже "Полтава" вже стало своєрідним словом-кодом для скандинавів, Meridian Poltava має можливість виконати функцію мосту між епохами, котрий збере мистецьку еліту зі Швеції, Норвегії, Данії, Фінляндії, Німеччини та України, діячів літератури та єврокультурних інституцій, дипломатичний корпус, творчу інтелігенцію та молодь, зацікавить туристів.

Популяризуючи бренд "Полтава", буде можливо сприяти економічному та культурному розвитку, поліпшенню інвестиційного клімату регіону, розширити туристичні шляхи.

Зараз вивчається можливість проведення заходу та залучення спонсорів, які дбають про розвиток Полтави та регіону.

С. Померанцев поділиться досвідом організації фестивальних заходів, розповість про фінансові, організаційні та інформаційні ресурси, що потрібні для його організації, про брендинг та його технологію.

Вхід на зустріч вільний.

Інформація за тел.: 097-189-04-85 (Олександр).
Роман Повзик, незалежне мистецьке об’єднання «Magnum Opus»
Рекомендуем почитать
11 Декабря 09:39,   42
Сьомий рік поспіль на початку грудня у Полтавському художньому музеї проходить церемонія нагородження лауретів премії імені Миколи Ярошенка.
11 Декабря 00:01,   55
Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Понедельник, 11 Декабря 2017 года. Заходите к нам за информацией! ...
10 Декабря 00:01,   115
Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Воскресенье, 10 Декабря 2017 года. Заходите к нам за информацией! ...
09 Декабря 00:01,   159
Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Субботу, 09 Декабря 2017 года. Заходите к нам за информацией! ...
08 Декабря 00:01,   60
Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Пятницу, 08 Декабря 2017 года. Заходите к нам за информацией! ...
07 Декабря 00:01,   97
Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Четверг, 07 Декабря 2017 года. Заходите к нам за информацией! ...
06 Декабря 00:01,   99
Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Среду, 06 Декабря 2017 года. Заходите к нам за информацией! ...
05 Декабря 00:01,   125
Афиша Полтавы - прекрасный инструмент подбора интересных событий в Полтаве. Представляем Вам подборку на Вторник, 05 Декабря 2017 года. Заходите к нам за информацией! ...
04 Декабря 16:58,   178
У музеї ім. В. Кричевського презентувано експозицію «Два століття – одна війна». Організатори основну її мету вбачають у тому, щоб продемонструвати безперервність ...
04 Декабря 09:42,   142
Виставка коваля Анатолія Фіктянова відкрилася у Полтавському краєзнавчому музеї.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь