22 Ноября,
20:39

Лев Жиденко презентував своє підприємство "СтандартЕнерго" (фото)

26 Августа 2015 09:55   1216
Лев Жиденко свого часу вивів із кризи та зробив успішним підприємство, відоме сьогодні як «Стандарт Енерго». Воно спеціалізується на наданні сервісу іншим підприємствам: будівництві підстанцій і ліній електропередач. Енергоаудитор за фахом, Жиденко більшу частину свого життя пропрацював у енергетичній сфері.

Журналісти побували на підприємстві «СтандартЕнерго» та дізналися про результати успішного управління Лева Жиденка.

– Коли 2005 року я прийшов на підприємство, яке сьогодні носить назву «СтандартЕнерго», воно переживало далеко не найкращі часи. Були величезні заборгованості по заробітній платі. На той момент підприємство було сконцентровано фактично на обслуговуванні лише декількох замовників. Відповідно, воно працювало фактично у збиток. Щоб вирішити проблему, ми суттєво розширили ринок збуту. Змінили адміністративно-кадрову систему і систему менеджменту. Ще одне нововведення – це відповідальності кожного підрозділу, кожного працівника за якість та оперативність своєї роботи. Крім того, ми почали зменшувати непрофільні затрати, тобто сконцентрувалися лише на виконанні робіт. Неабияку роль відіграли соціальні речі, наприклад, впровадження системи преміювання. Все ж найбільше на успіх вплинуло прив’язування результатів роботи до конкретного працівника. Крім того, ми просто активніше почали працювати, це дало добрий результат, – говорить Лев Жиденко.

Щоб побачити все своїми очима, ми побували на одному з об’єктів, які будує для замовника «СтандартЕнерго». Це підстанція Лавренці, що у Зіньківському районі. Компанія «Стандарт Енерго» займається лише проектуванням та будуванням для бурової, аграрної та промислової галузей. І не має жодного об’єкта у власному володінні.

– Це об’єкт потужністю 35/6 кіловольт. Підстанція побудована на замовлення групи компаній Cadogan Petroleum, англійської компанії, що є інвестором в Україні. Мета підстанції – забезпечити електроенергією промисловий об’єкт, у тому числі під час буріння. Тобто безпосереднє завдання підприємства – забезпечити максимальну надійність, аби у жодному разі не було перебоїв. Компанія «СтандартЕнерго» розробила концепцію, проект будівництва та експлуатації технічного обслуговування. Таким чином підстанція забезпечує надійне енергопостачання на важливих промислових об’єктах. Будь-який збій у енергопостачанні негативно впливає на виробничий цикл і може призвести до аварій, які своєю чергою можуть завдати збитку замовнику. Надійність – основне в електропостачанні, що, власне, «СтандартЕнерго» завжди і забезпечує, – говорить Лев Жиденко, лідер ВГП «Нова Полтава», співзасновник «СтандартЕнерго».

На сьогоднішній день підприємство обслуговує як бурові компанії, так і промислові та сільськогосподарські. Тобто ті компанії, які потребують розширення потужностей і будівництва нових енергооб’єктів.

– Ми є лідером енергосервісних послуг для бурових компаній. «СтандартЕнерго» забезпечує весь комплекс послуг. Разом із тим, фактично усі, хто пов’язаний із бурінням у нафтогазовому комплексі, є нашими клієнтами. Добре розуміємо, що спостерігається суттєве зниження інвестицій по всьому комплексу промисловості. Тому надзвичайно важливе зараз залучення інвестицій для того, щоб створювалися нові підприємства, – говорить Лев Жиденко.

Талановитий підприємець, Лев Жиденко чудово розуміє, що через кризу, в якій нині опинилася Україна, мало хто на сьогодні вкладає кошти в розширення виробництва і збільшення потужностей.

– Тому для нас і для усіх полтавців дуже важливо, щоб були створені інвестиційно привабливі умови в області. Щоб відновився нарешті інвестиційний потік коштів в економіці, щоб будувалися нові об’єкти. Створення нових робочих місць дуже важливе. Адже підрядники компаній-партнерів теж дають роботу людям і наповнюють бюджет міста.

Щодо створення робочих місць, працівники підприємства «СтандартЕнерго» чудово пам’ятають ті часи, коли з цим у компанії було скрутно, і відзначають успішну роботу свого керівника.

– Я почала працювати в «Стан- дартЕнерго» з 2008 року. Знаю Лева Анатолійовича як упевненого, комуні- кабельного, щирого керівника. Дуже працьовитий, без перебільшень скажу, що він – душа колективу. З якими б проблемами не звернулися до нього, завжди допоможе. А це на сьогод- нішній день, я вважаю, дуже рідкісна риса. Дай, Боже, кожному такого ке- рівника, як Лев Анатолійович. Тому що він підняв нашу фірму з нуля. На сьогоднішній день тут працює понад 50 осіб. І ніхто не ображений зарплат- нею, є упевненість у завтрашньому дні, – ділиться Ірина Горошко, фінансовий директор «СтандартЕнерго».

Нам вдалося поспілкуватися з одним із працівників, які пережили кризу на під- приємстві і пам’ятають, як це було.

– Одним словом, дуже важко було працювати, роботи не було. З прихо дом молодого керівника робота підприємства відразу потроху почала налагоджуватися, з’являлися замов- лення, яких із часом все більшало і більшало. З’явилася техніка, почали активно надходити замовлення, – згадує Микола Грисенко, начальник ремонтного цеху «СтандартЕнерго» із багаторічним досвідом роботи.

Зараз на підприємстві немає і сліду від можливого банкрутства, на краю якого перебувало «СтандартЕнерго». Компанія має десятки нагород та відзнак, зван- ня «Лідер економіки України» та «Лідер галузі» за національними рейтингами. На досягнутому Лев Жиденко не планує зупинятися. Він постійно удосконалює управлінські якості та дбає про добробут працівників.

Саме Лев Жиденко зумів 2005 року вивести підприємство з кризи та завадити можливому банкрутству. Він переконаний: головне – не боятися змін і багато працювати на якісний результат.
Нова Полтава
Рекомендуем почитать
21 Ноября 08:29,   127
На перехресті автошляхів М-22 "Полтава-Олександрія" й Н-32 "Дніпро-Решетилівка" проходить будівництво транспортної розв'язки (два рівня). ...
16 Ноября 10:24,   137
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   115
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   246
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   217
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   166
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   209
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   182
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
02 Ноября 11:07,   161
17 мільйонів гривень – саме така сума цього року була затверджена на видатки по ремонту доріг у Гадяцькому районі. З них освоєно 15,50 млн. грн. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь