18 Липня,
02:14

Лев Жиденко презентував своє підприємство "СтандартЕнерго" (фото)

26 Серпня 2015 09:55   1336
Лев Жиденко свого часу вивів із кризи та зробив успішним підприємство, відоме сьогодні як «Стандарт Енерго». Воно спеціалізується на наданні сервісу іншим підприємствам: будівництві підстанцій і ліній електропередач. Енергоаудитор за фахом, Жиденко більшу частину свого життя пропрацював у енергетичній сфері.

Журналісти побували на підприємстві «СтандартЕнерго» та дізналися про результати успішного управління Лева Жиденка.

– Коли 2005 року я прийшов на підприємство, яке сьогодні носить назву «СтандартЕнерго», воно переживало далеко не найкращі часи. Були величезні заборгованості по заробітній платі. На той момент підприємство було сконцентровано фактично на обслуговуванні лише декількох замовників. Відповідно, воно працювало фактично у збиток. Щоб вирішити проблему, ми суттєво розширили ринок збуту. Змінили адміністративно-кадрову систему і систему менеджменту. Ще одне нововведення – це відповідальності кожного підрозділу, кожного працівника за якість та оперативність своєї роботи. Крім того, ми почали зменшувати непрофільні затрати, тобто сконцентрувалися лише на виконанні робіт. Неабияку роль відіграли соціальні речі, наприклад, впровадження системи преміювання. Все ж найбільше на успіх вплинуло прив’язування результатів роботи до конкретного працівника. Крім того, ми просто активніше почали працювати, це дало добрий результат, – говорить Лев Жиденко.

Щоб побачити все своїми очима, ми побували на одному з об’єктів, які будує для замовника «СтандартЕнерго». Це підстанція Лавренці, що у Зіньківському районі. Компанія «Стандарт Енерго» займається лише проектуванням та будуванням для бурової, аграрної та промислової галузей. І не має жодного об’єкта у власному володінні.

– Це об’єкт потужністю 35/6 кіловольт. Підстанція побудована на замовлення групи компаній Cadogan Petroleum, англійської компанії, що є інвестором в Україні. Мета підстанції – забезпечити електроенергією промисловий об’єкт, у тому числі під час буріння. Тобто безпосереднє завдання підприємства – забезпечити максимальну надійність, аби у жодному разі не було перебоїв. Компанія «СтандартЕнерго» розробила концепцію, проект будівництва та експлуатації технічного обслуговування. Таким чином підстанція забезпечує надійне енергопостачання на важливих промислових об’єктах. Будь-який збій у енергопостачанні негативно впливає на виробничий цикл і може призвести до аварій, які своєю чергою можуть завдати збитку замовнику. Надійність – основне в електропостачанні, що, власне, «СтандартЕнерго» завжди і забезпечує, – говорить Лев Жиденко, лідер ВГП «Нова Полтава», співзасновник «СтандартЕнерго».

На сьогоднішній день підприємство обслуговує як бурові компанії, так і промислові та сільськогосподарські. Тобто ті компанії, які потребують розширення потужностей і будівництва нових енергооб’єктів.

– Ми є лідером енергосервісних послуг для бурових компаній. «СтандартЕнерго» забезпечує весь комплекс послуг. Разом із тим, фактично усі, хто пов’язаний із бурінням у нафтогазовому комплексі, є нашими клієнтами. Добре розуміємо, що спостерігається суттєве зниження інвестицій по всьому комплексу промисловості. Тому надзвичайно важливе зараз залучення інвестицій для того, щоб створювалися нові підприємства, – говорить Лев Жиденко.

Талановитий підприємець, Лев Жиденко чудово розуміє, що через кризу, в якій нині опинилася Україна, мало хто на сьогодні вкладає кошти в розширення виробництва і збільшення потужностей.

– Тому для нас і для усіх полтавців дуже важливо, щоб були створені інвестиційно привабливі умови в області. Щоб відновився нарешті інвестиційний потік коштів в економіці, щоб будувалися нові об’єкти. Створення нових робочих місць дуже важливе. Адже підрядники компаній-партнерів теж дають роботу людям і наповнюють бюджет міста.

Щодо створення робочих місць, працівники підприємства «СтандартЕнерго» чудово пам’ятають ті часи, коли з цим у компанії було скрутно, і відзначають успішну роботу свого керівника.

– Я почала працювати в «Стан- дартЕнерго» з 2008 року. Знаю Лева Анатолійовича як упевненого, комуні- кабельного, щирого керівника. Дуже працьовитий, без перебільшень скажу, що він – душа колективу. З якими б проблемами не звернулися до нього, завжди допоможе. А це на сьогод- нішній день, я вважаю, дуже рідкісна риса. Дай, Боже, кожному такого ке- рівника, як Лев Анатолійович. Тому що він підняв нашу фірму з нуля. На сьогоднішній день тут працює понад 50 осіб. І ніхто не ображений зарплат- нею, є упевненість у завтрашньому дні, – ділиться Ірина Горошко, фінансовий директор «СтандартЕнерго».

Нам вдалося поспілкуватися з одним із працівників, які пережили кризу на під- приємстві і пам’ятають, як це було.

– Одним словом, дуже важко було працювати, роботи не було. З прихо дом молодого керівника робота підприємства відразу потроху почала налагоджуватися, з’являлися замов- лення, яких із часом все більшало і більшало. З’явилася техніка, почали активно надходити замовлення, – згадує Микола Грисенко, начальник ремонтного цеху «СтандартЕнерго» із багаторічним досвідом роботи.

Зараз на підприємстві немає і сліду від можливого банкрутства, на краю якого перебувало «СтандартЕнерго». Компанія має десятки нагород та відзнак, зван- ня «Лідер економіки України» та «Лідер галузі» за національними рейтингами. На досягнутому Лев Жиденко не планує зупинятися. Він постійно удосконалює управлінські якості та дбає про добробут працівників.

Саме Лев Жиденко зумів 2005 року вивести підприємство з кризи та завадити можливому банкрутству. Він переконаний: головне – не боятися змін і багато працювати на якісний результат.
Нова Полтава
Рекомендуем почитать
14 Грудня 08:44,   303
Відбувся аукціон на право оренди земельної ділянки комунвласності Білоцерківської сільської ради площею 12,2 га під висадження саду, який провела відповідно до усіх процесуальних н ...
13 Грудня 09:35,   212
З підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги, кожен з нас почав та шукати шляхи зменшення споживання енергоносіїв, замислюватись як утеплити дім чи поставити енергоефективне ...
08 Грудня 14:21,   275
Підтриманий парламентом документ передбачає, що ставки акцизного податку на тютюнові вироби будуть зростати до 2025 р.
08 Грудня 12:30,   4728
Цей унікальний аппарат дає змогу, використовуючи сучасну методику, діагностувати та виправляти в організмі будь-яку патологію судин.
07 Грудня 11:36,   203
Дорожники Кременчука проводять ремонт дорожнього покриття на проїздах цвинтарю.
05 Грудня 10:36,   184
За дорученням міського голови Віталія Малецького, наразі комунальні служби Кременчука приведені в готовність, щоб оперативно приступити до ліквідації наслідків погіршення погодних  ...
04 Грудня 16:33,   190
У Києві відбулась заключна оглядова зустріч стосовно підсумків реалізації в Україні спільного проекту Європейського Союзу та ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. ...
04 Грудня 14:54,   179
Набір учасників проекту, котрий націлений покращити можливості самозайнятості переселенців, за фінансової підтримки Уряду Німеччини розпочала Міжнародна організація з міграції (МОМ ...
28 Листопада 15:43,   310
Сьогодні у Кременчуці в палаці культури імені І.Ф. Котлова за участі голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка, першого заступника голови Полтавської ОДА  ...
28 Листопада 12:30,   324
Завдання відпрацювати з підприємцями, які зазвичай торгують новорічними ялинками у Кременчуці, питання оформлення необхідних дозвільних документів, поставив перед начальником управ ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок