17 Октября,
04:59

Поліція та представники ПЕК обговорили питання охорони енергетичних об'єктів

17 Января 2016 13:33   464
15 січня 2016 року в Управлінні поліції охорони в Полтавській області відбулась спільна нарада керівництва управлінь поліції охорони Полтавщини, Черкаської, Чернігівської, Сумської та Харківської областей, під час якої розглянуто питання забезпечення безпеки об'єктів паливно-енергетичного комплексу, які від недавнього часу взяли під охорону підрозділи поліції охорони.

В нараді також взяли участь представники Головного управління Національної поліції Полтавщини від Управління карного розшуку Андрій Наливайко та Сергій Токар, відділу Управління превентивної діяльності Владислав Слуцький, а також представники служби безпеки ГПУ «Полтавагазвидобування» Костянтин Шушковський та Валерій Наріжний.

Виступаючими зазначалось, що питання виявлення, попередження та профілактики злочинів на об’єктах нафтогазової галузі є одним з пріоритетних завдань підрозділів поліції охорони, на які Постановою Кабінету Міністрів України від 11.11.2015 р. № 937 покладено забезпечення охорони стратегічно важливих для економіки держави об’єктів.

Географічне розташування Полтавського регіону зумовило те, що нині в ньому видобувається, транспортується та переробляється до 80% нафти й газу всієї країни.
Загальна довжина нафтогазопроводів, що розташовані на території 18 районів області складає більше 2,5 тис. км.

Великий обсяг завдань, поставлених перед підрозділами поліції охорони зумовив безліч запитань, які під час обговорення були задані фахівцям служби безпеки ГПУ «Полтавагазвидобування» та працівникам Головного управління Національної поліції.

З усвідомленням всієї відповідальності за виконання поставлених завдань представники залучених до охорони підрозділів піднімали перед фахівцями проблемні питання, які можуть виникнути перед нарядами поліції охорони при виконання заходів охорони.

Представник служби безпеки ГПУ «Полтавагазвидобування» Костянтин Шушковський повідомив присутніх, що підрозділи поліції охорони на Полтавщині та суміжних регіонах наразі охороняють 39 стаціонарних об'єктів, 850 свердловин та 550 кілометрів газоконденсатопроводів. Також під охороною перебувають супутні об'єкти, лінії електропередач і газопроводи. Саме на виявлення та попередження злочинних посягань і повинні бути направлені зусилля поліцейських охорони, відзначив представник основної газовидобувної компанії регіону.

Заступник начальника Управління поліції охорони Полтавщини Сергій Циганов відзначив, що лише налагодивши спільні дії представників підприємств нафтогазового комплексу, галузевих підрозділів Національної поліції та поліції охорони, стане можливим забезпечити належну охорону стратегічних об'єктів розташованих в регіоні.

За результатами наради були прийняті відповідні управлінські рішення.
Управління поліції охорони в Полтавській області
Рекомендуем почитать
13 Октября 16:49,   217
На пришкільних ділянках Сватківської ЗОШ засаджуть поле малиною.
13 Октября 13:02,   326
"Київстар" презентував дві нові лінійки тарифних планів. Вони змінять старі абонентам як контрактним, так й передплати.
10 Октября 14:18,   152
Компанія «Аватор» продовжує роботи по підключенню сіл Гадяцького району до швидкісного Інтернету.
09 Октября 12:12,   133
Встановлення таких технічних приладів у міському громадському транспорті, за допомогою яких у будь-яку мить в системі он-лайн можна відстежити маршрут руху автівок, перш за все пов ...
05 Октября 16:37,   121
РТМ Кременчуцької ТЕЦ повідомляє, що 5-го жовтня з 15.00 годин енергетики готові подати теплоносій до мереж гарячого водопостачання ТЕЦ КрАЗ.
05 Октября 15:58,   199
Проект "Розумні зупинки - мобільна громада" - працює.
05 Октября 12:04,   156
Активно тривають ремонтні роботи старенького приміщення Лютеньської дільничної лікарні.
04 Октября 17:15,   210
Для покращення енергоефективності блочних житлових будинків у місті Кременчуці вирішується питання їх утеплення.
04 Октября 14:49,   290
Дорога місцевого значення Сергіївка-Петрівка-Роменська-Комишня несе чимале автотранспортне навантаження. Адже нею користуються жителі трьох сіл Гадяцького району (Петрівка-Роменськ ...
03 Октября 14:13,   181
Завдяки сприянню депутатів районної ради Віктора Ілляшенка та Ігора Верещаки, районній владі та керівництву Сергіївської ОТГ вдалося оновити ще одну автомобільну дорогу – у с ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь