14 Декабря,
11:57

Війна на Сході України "стріляє" і по дітях Полтавщини

22 Февраля 2017 17:24   309
Лікарі-психологи і медпрацівники міст та районів на науково-практичній конференції обговорювали питання дитячої психопатології та психокорекції.

Як свідчить статистика, останнім часом збільшилась кількість вразливих дітей, замкнених у собі, більш чутливих. Це діти, які можуть потрапити у групу ризиків щодо психічних порушень.

Війна на Сході України, соціально-економічні та матеріальні труднощі, негаразди в роботі на сьогоднішній день спричиняють у дорослих психологічний дискомфорт, що, закономірно, впливає і на дітей. Згідно даних педслужби, за 2016 рік, кількість дитячих смертей старшого віку (від 6 до 18 років) збільшилась майже вдвічі, п’ятеро дітей покінчили життя самогубством. Все це свідчить, що проблеми існують, але на них можна впливати і попереджати.

Практичні психологи, завдяки сучасним психокорекційним методикам, стали помічниками лікарям, батькам та їх дітям у процесі формування особистості.
Для подальшої активізації роботи потрібно розробити методику для батьків щодо корекції дітей з різними психічними відхиленнями.

За переконанням фахівців, участь батьків у корекції світосприйняття та психіки має важливе значення для дитини. Адже фахівці можуть працювати з дитиною кілька годин чи 21 день під час лікування, а решта часу – вона з батьками.

Фахівці наголошували на тому, що батькам необхідно без зволікань звертатися до фахівців. Адже у вразливому підлітковому віці у дітей може виникнути безліч проблем, що навіть спричиняють суїцидальні наслідки. Корекційний вплив збільшує шанси на одужання. Головне – батькам слід більше спілкуватися з дітьми, цікавитися їх вподобаннями, проблемами, виявляти батьківську любов і турботу.

Свою частку у покращення ситуації вносять і реабілітаційні та лікувальні заклади. Скажімо, дитяче відділення обласної психіатричної лікарні психокорекційну роботу спрямовує, перш за все, на розвиток пізнавальних психічних процесів, формування особистості і різних видів діяльності, корекцію порушень та запобігання вторинних порушень.

Усунути серйозні проблеми у поведінці дитини - завдання складне, воно вимагає тривалих об’єднаних зусиль психологів, лікарів та батьків.

Фахівці психологічної служби на конференції поділилися досвідом своєї роботи та представили нові психокорекційні методики.
Полтавська ОДА
Рекомендуем почитать
11 Декабря 14:15,   71
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилося 73 немовлят: 44 – немовляти чоловічої статі та 29 маленьких полтавок. ...
06 Декабря 09:38,   139
У Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА обговорили результати навчальної поїздки спеціалістів області до медзакладів Великобританії.
28 Ноября 13:12,   269
Урядова програма «Доступні ліки» почала діяти з квітня 2017 року. За цей час міські жителі отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронх ...
27 Ноября 15:00,   144
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилося 82 немовлят: 43 – немовлят чоловічої статі та 39 маленьких полтавок. ...
24 Ноября 10:31,   253
За інформацією завідувача Кременчуцьким міськрайонним відокремленим підрозділом лабораторних досліджень Василя Товстого, у минулому епідсезоні 2016 – 2017 років серед населен ...
22 Ноября 09:28,   128
Пацієнти Новомартиновицької амбулаторії відтепер зможуть отримувати медпослуги значно оперативніше, адже амбулаторія ЗПСМ в Нових Мартиновичах отримала нового автомобіля Fiat  ...
21 Ноября 12:20,   175
Гадяцький райцентр соціальних служб організовує відпочинок з оздоровчими послугами для демобілізованих військовослужбовців АТО та членів їх сімей.
20 Ноября 15:00,   153
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилось 90 немовляти: 46 – немовлят чоловічої статі та 44 маленькі полтавки. ...
16 Ноября 09:29,   167
В даний час ВІЛ/СНІД – найважливіша медико-соціальна проблема, тому що число хворих і інфікованих продовжує неухильно зростати в усьому світі, охоплюючи людей, які  ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь