11 Декабря,
06:11

Програма "Доступні ліки" у Миргороді

28 Ноября 2017 13:12   265
Урядова програма "Доступні ліки" почала діяти з квітня 2017 року. За цей час міські жителі отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми на суму 930 733,00 грн. За час дії програми люди, які потребували безкоштовних ліків, стали частіше звертатися до сімейних лікарів, і це сприяє запобіганню захворюваності та ранньому виявленню проблем зі здоров’ям.

Комунальний заклад "Центр первинної медико-санітарної допомоги" є одним із розпорядників бюджетних коштів, які користуються субвенцією за урядовою програмою "Доступні ліки". На даний час виписано рецептів сімейними лікарями для жителів міста 15 132, із них отоварено – 10 730. Безкоштовними ліками охоплено 84,6% хворих від річного плану (обласний показник - 68%).

У програмі "Доступні ліки" задіяно вісім аптечних закладів міста. Для зручності в кожній аптеці опрелюднено перелік ліків, які реалізуються за безкоштовними рецептами. В медичних закладах міста наявні інформаційні стенди та плакати з роз’ясненнями для пацієнтів.Сімейні лікарі та середній медичний персонал постійно проводять роботу на своїх дільницях про можливість отримати ліки безкоштовно.

Керівниками КЗ "Центр ПМСД" постійно ведеться моніторинг наявності лікарських засобів в аптечній мережі міста. Міністерство охорони здоров'я опублікувало оновлений список препаратів, які можна отримати безкоштовно за програмою "Доступні ліки". Це – 199 препаратів 43 виробників, з яких 21 виробник країн ЄС, 17 – України, 4 – Індії, 1 – Ізраїлю.

У новому реєстрі стало на 33 позиції більше для пацієнтів, які хворіють на серцево-судинні захворювання, 5 – на діабет II типу, 4 – бронхіальну астму в порівнянні з попередніми місяцями.

Як поінформувала Ніна Коркішко, радник міського голови зпитань медичного обслуговування населення, для того, щоб взяти участь у програмі, треба звернутися до сімейного лікаря, отримати виписаний правильно рецепт й обміняти його на ліки безкоштовно або з незначною доплатою в аптеці з позначкою "Доступні ліки".
Миргородська міська рада
Рекомендуем почитать
06 Декабря 09:38,   130
У Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА обговорили результати навчальної поїздки спеціалістів області до медзакладів Великобританії.
27 Ноября 15:00,   139
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилося 82 немовлят: 43 – немовлят чоловічої статі та 39 маленьких полтавок. ...
24 Ноября 10:31,   249
За інформацією завідувача Кременчуцьким міськрайонним відокремленим підрозділом лабораторних досліджень Василя Товстого, у минулому епідсезоні 2016 – 2017 років серед населен ...
22 Ноября 09:28,   123
Пацієнти Новомартиновицької амбулаторії відтепер зможуть отримувати медпослуги значно оперативніше, адже амбулаторія ЗПСМ в Нових Мартиновичах отримала нового автомобіля Fiat  ...
21 Ноября 12:20,   170
Гадяцький райцентр соціальних служб організовує відпочинок з оздоровчими послугами для демобілізованих військовослужбовців АТО та членів їх сімей.
20 Ноября 15:00,   150
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилось 90 немовляти: 46 – немовлят чоловічої статі та 44 маленькі полтавки. ...
16 Ноября 09:29,   165
В даний час ВІЛ/СНІД – найважливіша медико-соціальна проблема, тому що число хворих і інфікованих продовжує неухильно зростати в усьому світі, охоплюючи людей, які  ...
15 Ноября 11:36,   178
До відома колишніх військовослужбовців.
13 Ноября 11:15,   170
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилося 81 немовля: 43 – немовлят чоловічої статі та 48 маленьких полтавок. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь