Першого березня, прямуючи по вулиці Половка у напрямку автотраси Київ-Харків, за кермом власного автомобіля помер шістдесятирічний мешканець села Супрунівка Микола К. Ввечері цього дня він приїхав на одне з підприємств так званого «супрунівського промвузла» до свого знайомого. Під час спілкування з товаришем, чоловік неодноразово скаржився на болі в грудях. Товариш запропонував йому ліки від серця, однак, Микола К. відмовився та, владнавши усі справи, поїхав додому.
«Близько шостої години ранку наступного дня до мене зателефонувала дружина Миколи та повідомила, що він до цього часу не повернувся додому, - говорить його товариш. - Я відразу поїхав по шляху його прямування. В напрямку траси Київ-Харків, на узбіччі дороги я помітив його автомобіль «Ланос». Двигун авто працював, фари були ввімкнені. Я відчинив двері і побачив, що Микола сидить у непритомному стані».
Товариш негайно викликав швидку медичну допомогу. Однак, допомога медиків, як виявилось, чоловікові була уже не потрібна – він був мертвий. Працівники міліції та судово-медичний експерт, які також прибули на місце події, слідів насильницької смерті на тілі чоловіка не виявили. Після проведення необхідних досліджень у морзі, медики констатували, що смерть настала внаслідок атеросклеротичної хвороби серця.
Смерть людини – це завжди трагедія для її рідних та близьких. Однак, дана смерть могла принести багато горя і в інші родини. Погіршення стану здоров’я водія за кермом часто стає причиною серйозних дорожньо-транспортних пригод. У них отримують травми та гинуть як самі водії, так і інші учасники дорожнього руху, сторонні особи. Щоб цього не трапилось, правоохоронці звертаються до усіх водіїв з проханням відповідально ставитись до збереження людського життя і не сідати за кермо у разі погіршення стану здоров’я.
Автор: Володимир Пасічко, помічник начальника Київського РВ ПМУ УМВС України в Полтавській області