Ви тут:
Спорт Суспільство Україна

За крок до медалі: український дзюдоїст програв матч за третє місце на Олімпіаді

Останній українець, який вийшов на олімпійське татамі Токіо, став дзюдоїст Яків Хаммо, у ваговій категорії понад 100 кг.

Спортсмен вдало розпочав змагання з 1/8 фіналу. У першій сутичці він здолав румуна Вледуца Сімйонеску, вигравши його на 20-й секунді поєдинку, виконавши прийом ваза-арі. Вже у чвертьфіналі, у досить напруженій боротьбі, програв срібному призеру Олімпійських ігор в Ріо-2016 японцю Хісайоші Харасаві, повідомили у Національному олімпійському комітеті.

Але Яків Хаммо отримав шанс поборотися за “бронзу” олімпійського турніру, вигравши у Бекмурода Олтибоева з Узбекистану у втішному фіналі. На жаль, Тамерлан Башаев з РОКу став не прохідним для нашого дзюдоїста.

Українець завершує турнір на 5 місці.

Нагадаємо, українська дзюдоїстка родом з Полтавщини Єлизавета Каланіна поступилась в 1/8 фіналу і завершила свій виступ на цьогорічній Олімпіаді у Токіо.