17 Августа,
20:22

Лубенці вирішили об'єднатися з територіальними громадами сіл

03 Августа 2015 09:54   540
30 липня в кінотеатрі «Київська Русь» відбулися загальноміські збори уповноважених представників жителів м.Лубен щодо добровільного об'єднання територіальних громад міста Лубни та сіл Вищебулатецької, Ісковецької, Мгарської сільських рад у Лубенську міську територіальну громаду. За підсумками проведених у вуличних та будинкових комітетах зборів було обрано 326 представників, аби вирішити подальшу долю громади міста. З них на збори прибули 255 представників.

Основною метою проведення зборів стало розгляд проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», який потім у разі схвалення громадою буде запропоновано до розгляду сесією.

До присутніх в залі звернувся міський голова Олександр Грицаєнко, зазначивши, що, на його переконання, від об’єднання виграють як сільські громади, так і міська. Оскільки для міста – це розширення меж, фінансування, а для жителів сільської місцевості – можливість розвитку, користування міською інфраструктурою та інше.

Про свої переконання щодо позитивного результату від проведеної реформи повідомив лубенців запрошений на збори голова Полтавської обласної ради Петро Ворона.

Більш детально про втілення в життя Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у місті Лубнах поінформував секретар міської ради Іван Карпець. Зокрема він зазначив, що на виконання цього закону було здійснено певні кроки – 10 квітня 2015 року рішенням сесії міської ради було ініційовано добровільне об’єднання територіальних громад міста Лубни та сільських рад Лубенського району разом із селами, що входять до їх складу. Проте кінцеву згоду на об’єднання з Лубнами висловили три громади - Вищебулатецької сільської ради (с.В.Булатець, Н.Булатець, с.Кононівка, с.Чуднівці, с. М.В’язівок), Ісковецької сільської ради (с.Ісківці, с.Пулинці), Мгарської сільської ради (с.Мгар, с. Лука, с. Вільшанка). 19 червня 2015 року сесією міської ради схвалено рішення про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання громади міста Лубен та територіальних громад. Вже 30 червня 2015 року міським головою було підписано розпорядження «Про проведення громадських слухань». На його виконання у радах мікрорайонів міста відбулися збори будинкових та вуличних комітетів з питання об’єднання громад з делегуванням уповноважених представників для участі у загальноміських зборах. Потім відбулося узагальнення результатів обговорення.

Про переваги об’єднання територіальних громади сіл та міста свої думки також висловили голова Лубенської районної ради Олександр Темченко та сільський голова Мгарської сільської ради Марія Шевченко.

Після деяких обговорень та запитань міський голова поставив на голосування рішення зборів «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне об'єднання територіальних громад». Більшістю голосів було прийнято позитивне рішення. Отже, майже одноголосно лубенці підтримали об’єднання з громадами сіл у Лубенську міську територіальну громаду з адміністративним центром у місті Лубни.

Потому присутні мали змогу поставити свої запитання та отримати на них відповіді керівникам області та міста. Зокрема лубенців хвилюють питання патрулювання вулиць міста у вечірній та нічний час, зниження тарифів на проїзд у маршрутних таксі, ремонтів будинків та доріг та інше.
Лубенськаміська рада
Рекомендуем почитать
17 Августа 14:30,   105
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   167
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   128
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   104
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   141
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   121
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 15:00,   138
У Полтавській області за добу зареєстровано 110 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 09:19,   124
У відділенні денного перебування Гадяцького терцентру соціального обслуговування пройшла зустріч з В.М. Білохою, головним спеціалістом Гадяцького бюро правової допомоги. ...
10 Августа 16:27,   253
Двадцятидвохрічний житель села Засулля звернувся до поліції за допомогою.
10 Августа 15:00,   170
У Полтавській області за добу зареєстровано 116 повідомлень стосовно злочинних посягань.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь