21 Октября,
04:29

Лубенці вирішили об'єднатися з територіальними громадами сіл

03 Августа 2015 09:54   561
30 липня в кінотеатрі «Київська Русь» відбулися загальноміські збори уповноважених представників жителів м.Лубен щодо добровільного об'єднання територіальних громад міста Лубни та сіл Вищебулатецької, Ісковецької, Мгарської сільських рад у Лубенську міську територіальну громаду. За підсумками проведених у вуличних та будинкових комітетах зборів було обрано 326 представників, аби вирішити подальшу долю громади міста. З них на збори прибули 255 представників.

Основною метою проведення зборів стало розгляд проекту рішення міської ради «Про добровільне об’єднання територіальних громад», який потім у разі схвалення громадою буде запропоновано до розгляду сесією.

До присутніх в залі звернувся міський голова Олександр Грицаєнко, зазначивши, що, на його переконання, від об’єднання виграють як сільські громади, так і міська. Оскільки для міста – це розширення меж, фінансування, а для жителів сільської місцевості – можливість розвитку, користування міською інфраструктурою та інше.

Про свої переконання щодо позитивного результату від проведеної реформи повідомив лубенців запрошений на збори голова Полтавської обласної ради Петро Ворона.

Більш детально про втілення в життя Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» у місті Лубнах поінформував секретар міської ради Іван Карпець. Зокрема він зазначив, що на виконання цього закону було здійснено певні кроки – 10 квітня 2015 року рішенням сесії міської ради було ініційовано добровільне об’єднання територіальних громад міста Лубни та сільських рад Лубенського району разом із селами, що входять до їх складу. Проте кінцеву згоду на об’єднання з Лубнами висловили три громади - Вищебулатецької сільської ради (с.В.Булатець, Н.Булатець, с.Кононівка, с.Чуднівці, с. М.В’язівок), Ісковецької сільської ради (с.Ісківці, с.Пулинці), Мгарської сільської ради (с.Мгар, с. Лука, с. Вільшанка). 19 червня 2015 року сесією міської ради схвалено рішення про утворення спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання громади міста Лубен та територіальних громад. Вже 30 червня 2015 року міським головою було підписано розпорядження «Про проведення громадських слухань». На його виконання у радах мікрорайонів міста відбулися збори будинкових та вуличних комітетів з питання об’єднання громад з делегуванням уповноважених представників для участі у загальноміських зборах. Потім відбулося узагальнення результатів обговорення.

Про переваги об’єднання територіальних громади сіл та міста свої думки також висловили голова Лубенської районної ради Олександр Темченко та сільський голова Мгарської сільської ради Марія Шевченко.

Після деяких обговорень та запитань міський голова поставив на голосування рішення зборів «Про схвалення проекту рішення міської ради «Про добровільне об'єднання територіальних громад». Більшістю голосів було прийнято позитивне рішення. Отже, майже одноголосно лубенці підтримали об’єднання з громадами сіл у Лубенську міську територіальну громаду з адміністративним центром у місті Лубни.

Потому присутні мали змогу поставити свої запитання та отримати на них відповіді керівникам області та міста. Зокрема лубенців хвилюють питання патрулювання вулиць міста у вечірній та нічний час, зниження тарифів на проїзд у маршрутних таксі, ремонтів будинків та доріг та інше.
Лубенськаміська рада
Рекомендуем почитать
20 Октября 11:33,   97
У Полтавській області за добу зареєстровано 150 повідомлень стосовно злочинних посягань.
19 Октября 15:51,   133
Практичні заняття з тактико-спеціальної підготовки провів особовий склад місцевої поліції, граючи в пейнтбол.
19 Октября 13:04,   107
В області зареєстровано вже кілька випадків отруєння дикорослими грибами. Саме тому й прийнято рішення про заборону торгівлі ними.
19 Октября 12:11,   93
У Полтавській області за добу зареєстровано 115 повідомлень стосовно злочинних посягань.
19 Октября 08:30,   111
Тільки четверо з обранців мають позитивні результати стосовно відвідування ВР.
18 Октября 15:00,   94
У Полтавській області за добу зареєстровано 113 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Октября 13:03,   90
Два авто придбано для аварійних служб компанії.
17 Октября 15:47,   228
Згідно із делегованими повноваженнями Гадяцька районна державна адміністрація має здійснювати перевірку роботи сільських рад.
17 Октября 12:10,   115
У Полтавській області за добу зареєстровано 72 повідомлення стосовно злочинних посягань.
13 Октября 16:18,   162
В оновленій актовій залі ЗОШ № 10 відбулися загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь