23 Октября,
00:10

За 2 місяці до Кременчуцького центру з надання правової допомоги звернулося 156 громадян

01 Сентября 2015 16:59   344
1 липня по всій Україні розпочалася реалізація масштабного соціального проекту Уряду – відкриття 100 місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, які відтепер надають таку допомогу соціально незахищеним громадянам у цивільних та адміністративних справах.

Впродовж двох місяців роботи Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги всього зареєстровано 156 звернень громадян, прийнято 91 звернення на вторинну правову допомогу, з яких 22 вирішено позитивно, тобто призначено адвокатів для захисту їхніх прав, 11 громадян не є суб’єктами права на безоплатну вторинну правову допомогу, в зв’язку з чим їм було відмовлено в наданні безоплатної вторинної правової допомоги, але було спрямовано осіб до Громадської організації.

Переважна більшість громадян, які звертаються до Кременчуцького місцевого центру – мешканці м.Кременчука та Кременчуцького району. Непоодинокі випадки звернень мешканців Глобинського, Козельщинського, Кобеляцького та Семенівського районів. Неодноразово до центру надходили звернення мешканців Кіровоградської області, зокрема Онуфріївського району, які були спрямовані до суб’єктів надання первинної правової допомоги по суті порушеного питання.

Найбільша частка клієнтів центру – інваліди, які отримують пенсію, або допомогу, що призначається замість пенсії, особи, сукупний дохід сім’ї яких нижчий суми прожиткового мінімуму, ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту».

Для отримання правової допомоги люди в основному зверталися з питань соціального забезпечення, земельного, спадкового, житлового, сімейного та трудового права.
Відділ організації надання безоплатної вторинної правової допомоги та роботи з адвокатами Кременчуцького місцевого центру з надання БВПД займається організацією зустрічей адвокатів з клієнтами, видає доручення та довіреності, займається перевіркою звітів адвокатів. Протягом липня-серпня адвокатам було видано 21 доручення.

Зазначаємо, що звернутися до Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги можуть соціально незахищені категорії громадян (ст.14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»), які потребують допомоги адвоката і не можуть собі її дозволити. Це, передусім, пенсіонери, інваліди, люди, які мають дохід менше прожиткового мінімуму на одну особу, учасники бойових дій (у тому числі учасники АТО, та члени сімей загиблих).

Юрисдикція діяльності Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної поширюється на територію м.Кременчука, м.Комсомольська, Глобинського, Кобеляцького, Козельщинського, Кременчуцького та Семенівського районів.

Центр розміщується за адресою: м. Кременчук вул. Київська, 32.
Прийом громадян: понеділок – п’ятниця з 09.00.-18.00

За єдиним номером безоплатної правової допомоги в Україні – 0 800 213 103 – можна дізнатись інформацію щодо того, де можна отримати безоплатну правову допомогу, у чому вона полягає, та що необхідно для її отримання.


Кременчуцький місцевий центр з надання
безоплатної вторинної правової допомоги
 
  
Рекомендуем почитать
20 Октября 11:33,   122
У Полтавській області за добу зареєстровано 150 повідомлень стосовно злочинних посягань.
19 Октября 15:51,   155
Практичні заняття з тактико-спеціальної підготовки провів особовий склад місцевої поліції, граючи в пейнтбол.
19 Октября 13:04,   119
В області зареєстровано вже кілька випадків отруєння дикорослими грибами. Саме тому й прийнято рішення про заборону торгівлі ними.
19 Октября 12:11,   103
У Полтавській області за добу зареєстровано 115 повідомлень стосовно злочинних посягань.
19 Октября 08:30,   119
Тільки четверо з обранців мають позитивні результати стосовно відвідування ВР.
18 Октября 15:00,   96
У Полтавській області за добу зареєстровано 113 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Октября 13:03,   92
Два авто придбано для аварійних служб компанії.
17 Октября 15:47,   230
Згідно із делегованими повноваженнями Гадяцька районна державна адміністрація має здійснювати перевірку роботи сільських рад.
17 Октября 12:10,   117
У Полтавській області за добу зареєстровано 72 повідомлення стосовно злочинних посягань.
13 Октября 16:18,   165
В оновленій актовій залі ЗОШ № 10 відбулися загальноміські урочистості та святковий концерт з нагоди відзначення Дня захисника України та Дня українського козацтва. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь