22 Червня,
06:16

Сьогодні депутати Полтавської міської ради внесли зміни до програми розвитку ЖКГ-2016

27 Квітня 2016 21:04   486
Як повідомили в прес-службі виконкому Полтавської міської ради, серед іншого, на засіданні четвертої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання, депутатами міської ради було затвердженно рішення «Про внесення змін до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою м. Полтави на 2016 рік».

Відповідно до нього:
 • збільшено фінансування на суму 35 050,0 тис. грн. для виконання робіт з капітального ремонту житлових будинків;
 • додатково внесено в перелік робіт з капітального ремонту покрівель житлових будинків та трубопроводів;
 • додатково внесено в загальнобудівельні роботи (ремонт цоколю, покриття житлового будинку по вул. Комсомольська, 7);
 • додатково внесено в перелік робіт з капітального ремонту під’їздів будинків;
 • внесено пункт 5 «Розробка проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт відновлення або улаштування нових внутрішньоквартальних проїзних доріг, проведення державної експертизи з послідуючим виконанням робіт».
У розділ «Розробка проектно-кошторисної документації та проведення державної експертизи проектів з послідуючим виконанням робіт з реконструкції та капітального ремонту вулично-дорожньої мережі, інших об’єктів та елементів благоустрою на 2016 рік» внесено такі зміни :
 • збільшено фінансування виконання робіт з капітального ремонту об’єктів благоустрою на суму 425,0 тис. грн., а саме переходу на перехресті вул. Жовтнева з кільцем та вул. 1100 річчя Полтави на 375,0 тис. грн. та на капітальний ремонт бульвара Б.Хмельницького на суму 50, 0 тис. грн;
 • додатково внесені об’єкти, які потребують капітального ремонту та уточнено обсяги робіт.
Щодо вулиць доріг, тротуарів, внутрішньо-квартальних, житлових прибудинкових та інших територій, які потребують поточного ремонту, то:
 • збільшено фінансування на поточний ремонт внутрішньо-квартальних, житлових прибудинкових та інших територій на суму 5 000,0 тис. грн.;
 • додатково внесені об’єкти, які потребують поточного ремонту та уточнено обсяги робіт.
КП «ПМШЕД» збільшено фінансування на суму 3 000,00 тис. грн., а саме:
 • 2800,0 тис. грн. на утримання, поточний ремонт вулично-дорожньої мережі;
 • 200 тисяч гривень на утримання та поточний ремонт ТЗРДР.
Окрім цього, збільшено фінансування на суму 3 291,0 тис. грн., саме на утримання та поточний ремонт електромереж зовнішнього освітлення міста збільшено фінансування на суму 950,0 тис. грн., на утримання світлофорних об’єктів збільшено фінансування на суму 733,0 тис. грн., на електроенергію зовнішнього освітлення в зв’язку з підвищенням нічного тарифу на суму 1 608,0 тис. грн.

На поточний ремонт та утримання об'єктів озеленення територій міста Полтави збільшено фінансування в сумі 500,0 тис.грн.

Щодо санітарної очистки міста Полтави на 2016 рік, то в цій частині збільшено фінансування на вивіз сміття та ліквідацію сміттєзвалищ на суму 1 000,0 тис. грн.

Також, збільшено фінансову підтримку для виплати заробітної плати працівникам КАТП – 1628 на суму 800,0 тис. грн.

Щодо поточного ремонту об’єктів житлового фонду та утримання житлового фонду територіальної громади міста Полтава на 2016 рік, то:
 • поточний ремонт покрівель, ремонт оголовків та димовентиляційних каналів доповнено переліком об’єктів, які потребують ремонту;
 • в герметизацію стиків великоблокових та великопанельних стін житлових будинків доповнено об’єктом пров. Стешенка, 3;
 • загально-будівельні роботи, а саме поточний ремонт балконів та цоколів, доповнено переліком об’єктів, що потребують поточного ремонту;
 • розділ поточного ремонту ліфтів доповнено переліком об’єктів, що потребують поточного ремонту;
 • пункт Ремонт та заміна малих архітектурних форм, дитячих та спортивних майданчиків доповнено переліком об’єктів, що потребують поточного ремонту (внесено 266 адрес).
Окрім цього, збільшено асигнування КП «СК ПРО » на суму 100,0 тис.грн. для капітального ремонту покрівлі адміністративного приміщення та збільшено асигнування на 80 тисяч гривень для проведення реставрації пам’ятки архітектури місцевого значення – Дохідного будинку торгівця Ліща початку ХХ ст., житловий будинок по вул. Гоголя, 19.

Також, з метою забезпечення задовільного та безпечного стану експлуатації ліфтів у житлових будинках комунальної власності м. Полтава, враховуючи звернення комунального підприємства «ЖЕО №2, Полтавська міська рада прийняла рішення «Про затвердження Програми капітального ремонту ліфтів у житлових будинках комунальної власності м. Полтава на 2016-2020 роки».

Програмою передбачено фінансування з міського бюджету капітального ремонту ліфтів та систем диспетчеризації у житлових будинках на суму 378 700,0 тис. грн. У 2016 році передбачено капітальний ремонт ліфтів та систем диспетчеризації у житлових будинках, які перебувають на балансі КП «ЖЕО №2», на суму 10 200,0 тис. грн.
Виконком Полтавської міської ради
Рекомендуем почитать
15 Грудня 16:00,   382
У Полтавській області за добу зареєстровано 98 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Грудня 15:07,   375
У залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Головував перший заступник голови районно ...
15 Грудня 14:41,   333
На позачерговому засіданні виконавчий комітет розглянув питання, що стосувалося отримання пільгового кредиту на придбання квартири для учасника АТО.
15 Грудня 08:42,   319
Аналіз перебігу виборчої кампанії у Мачухівській громаді провела Громадянська мережа ОПОРА.
14 Грудня 16:53,   202
Кременчуцьку міську раду відвідали учні 9-х класів КНВК №5 імені Т.Г. Шевченка, які беруть участь у проекті в рамках навчального закладу «Разом до успіху». ...
14 Грудня 16:00,   195
У Полтавській області за добу зареєстровано 88 повідомлень стосовно злочинних посягань.
14 Грудня 15:15,   206
У Кременчуці в районі залізничного вокзалу встановлено новий сучасний пункт обігріву, виготовлений ТОВ «Інструментальний завод», дочірнім підприємством ПАТ «Крюкі ...
14 Грудня 11:33,   203
У Кременчуці розглядають можливість надання нової послуги виховання дитини.
14 Грудня 10:40,   236
Голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко провів важливу зустріч із із заступником командувача Сухопутних військ України по тиловому забезпеченню. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок