16 Августа,
16:16

Семенівський район: працює координаційна рада з питань створення освітніх округів й опорних шкіл

11 Апреля 2017 09:28   168
Під головуванням першого заступника голови РДА Миколи Недюхи проведено засідання координаційної ради з питань створення освітніх округів й опорних шкіл у Семенівському районі, яке стало черговим кроком в обговоренні реформування освіти.

Говорилося про оптимізацію шкіл району задля підвищення рівня освіти, її доступності, а також, ефективності використання наявних ресурсів.

При такому реформуванні опорні школи отримають інвестиції, які підуть на створення навчальних сучасних кабінетів й професійний розвиток учителів. Завданнями реалізації районного плану створення опорних навчальних закладів є: забезпечення доступу освіти для всіх дітей району незалежно від місця проживання, можливості вибору дітьми навчальних закладів; підвищення якості освіти, ефективності навчально-виховного процесу, в тому числі результатів зовнішнього незалежного оцінювання; забезпечення освітніх послуг з урахуванням індивідуальних запитів; створення умов для розвитку здібностей дітей з особливими потребами; ефективне використання фінансових, матеріальних, кадрових ресурсів району.

Проаналізовано відповідність мережі ЗОШ району та їх наповнюваності вимогам діючого законодавства, визначено перспективи.

Як повідомила Людмила Лопата, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА, відповідно до вимог діючого законодавства, опорною школою запропоновано визначити Оболонську ЗОШ.

Підтримуючи думку освітян, батьків та учнів Оболонської територіальної громади, рішення координаційної ради стосувалося підготовки та подання на розгляд чергової сесії районної ради рекомендації про затвердження цього опорного закладу.

Свої думки з цього приводу висловили Дмитро Дорошенко – голова батьківського комітету, та Кайдалова Ольга Василівна – директор Оболонської ЗОШ, Павло Миколайович Бабарика – директор Криворудської ЗОШ, депутати районної ради Микола Петрович Забара та Володимир Миколайович Сербин.
Семенівська районна державна адміністрація
Рекомендуем почитать
16 Августа 12:30,   81
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   97
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   137
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   117
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 15:00,   134
У Полтавській області за добу зареєстровано 110 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 09:19,   124
У відділенні денного перебування Гадяцького терцентру соціального обслуговування пройшла зустріч з В.М. Білохою, головним спеціалістом Гадяцького бюро правової допомоги. ...
10 Августа 16:27,   250
Двадцятидвохрічний житель села Засулля звернувся до поліції за допомогою.
10 Августа 15:00,   169
У Полтавській області за добу зареєстровано 116 повідомлень стосовно злочинних посягань.
09 Августа 17:05,   317
Вищою кваліфікаційною комісією суддів оголошено рейтинг кандидатів у новостворюваний Верховний Суд. За результатами конкурсного відбору перемогли 120 кандидатів, 80% з котрих - дію ...
09 Августа 15:25,   178
У селі Лютіж (Вишгородський р-н, Київська обл.) розташований Всеукраїнський центр професійної реабілітації інвалідів. Він надає громадянам з обмеженими фізичними можливостями безоп ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь