27 Апреля,
14:07

Семенівський район: працює координаційна рада з питань створення освітніх округів й опорних шкіл

11 Апреля 2017 09:28   126
Під головуванням першого заступника голови РДА Миколи Недюхи проведено засідання координаційної ради з питань створення освітніх округів й опорних шкіл у Семенівському районі, яке стало черговим кроком в обговоренні реформування освіти.

Говорилося про оптимізацію шкіл району задля підвищення рівня освіти, її доступності, а також, ефективності використання наявних ресурсів.

При такому реформуванні опорні школи отримають інвестиції, які підуть на створення навчальних сучасних кабінетів й професійний розвиток учителів. Завданнями реалізації районного плану створення опорних навчальних закладів є: забезпечення доступу освіти для всіх дітей району незалежно від місця проживання, можливості вибору дітьми навчальних закладів; підвищення якості освіти, ефективності навчально-виховного процесу, в тому числі результатів зовнішнього незалежного оцінювання; забезпечення освітніх послуг з урахуванням індивідуальних запитів; створення умов для розвитку здібностей дітей з особливими потребами; ефективне використання фінансових, матеріальних, кадрових ресурсів району.

Проаналізовано відповідність мережі ЗОШ району та їх наповнюваності вимогам діючого законодавства, визначено перспективи.

Як повідомила Людмила Лопата, начальник відділу освіти, молоді та спорту РДА, відповідно до вимог діючого законодавства, опорною школою запропоновано визначити Оболонську ЗОШ.

Підтримуючи думку освітян, батьків та учнів Оболонської територіальної громади, рішення координаційної ради стосувалося підготовки та подання на розгляд чергової сесії районної ради рекомендації про затвердження цього опорного закладу.

Свої думки з цього приводу висловили Дмитро Дорошенко – голова батьківського комітету, та Кайдалова Ольга Василівна – директор Оболонської ЗОШ, Павло Миколайович Бабарика – директор Криворудської ЗОШ, депутати районної ради Микола Петрович Забара та Володимир Миколайович Сербин.
Семенівська районна державна адміністрація
Рекомендуем почитать
26 Апреля 20:25,   86
Влада вкотре наголошує, що працює відкрито і "будь-хто з полтавців може подивитися всі наші операції на відповідних порталах".
26 Апреля 16:46,   177
Сьогоднішня сесія облради розпочалася з акцій протесту перед президією.
26 Апреля 16:32,   77
У рамках підготовки сесії, що відбудеться 28.04.2017, працювала комісія з питань житлово-комунального господарства, будівництва, торговельного обслуговування, транспорту, зв’ ...
26 Апреля 10:20,   143
Відповідно до обласної стратегії поводження з твердими побутовими відходами, на Полтавщині створять 4-5 великих полігонів, що будуть облаштовані відповідно сучасних норм, та близьк ...
25 Апреля 16:30,   93
Для особового складу фахівці відділу професійного навчання управління кадрового забезпечення ГУ НП й тренінгового центру ГУ НП провели практичні заняття тактико-спеціальної підгото ...
25 Апреля 16:16,   90
Пенсію на Полтавщині підвищать 75 % пенсіонерів. Додаткова потреба в коштах для виплати підвищеної пенсії в області становить – 22 млн. грн.
25 Апреля 12:47,   89
У лісових масивах області почали розповсюджувати пероральну вакцину, що протидіє сказу.
24 Апреля 14:12,   263
На Полтавщині 30 квітня відбудуться чергові вибори об'єднаних тергромад.
24 Апреля 12:21,   162
З початку року держінспектори з питань праці провели 1230 перевірок, які стосувались зайнятості й працевлаштування інвалідів.
22 Апреля 09:10,   272
Наступна урочиста відправка призовників запланована на 25 квітня.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь