22 Сентября,
21:39

Лубни: відбулося засідання виконкому – розглянуто більше 30 питань

28 Апреля 2017 14:54   361
Відбулося чергове третє у цьому році засідання виконавчого комітету. У його роботі взяли участь міський голова Олександр Грицаєнко, його перший заступник Олександр Шингарій, секретар міської ради Олександр Карпець, керуючий справами виконкому Маргарита Комарова, керівники структурних підрозділів апарату самоврядування, запрошені, ЗМІ. Протягом виконкому розглянуто більше 30 питань.

На початок засідання у залі присутня переважна більшість. Починаючи розгляд питання першого Про підсумки соціального і економічного розвитку міста Лубен за 2016 рік, у своєму виступі начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Ірина Хакало зазначила, що колективи більшості промислових підприємств вели плідну роботу по збільшенню обсягів виробництва та реалізації промислової продукції, підвищенню конкурентоздатності продукції, пошуку нових ринків збуту та покращенню соціальної захищеності працюючих. Також проаналізувала розвиток промислової, інших галузей, розповіла про проекти, представлені на конкурсний відбір інвестиційних програм (проектів), що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 р.

Протягом виконкому піднімалося питання про встановлення ФОП Волику Д.В. та ФОП Тараненку О.М. тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах. Проект рішення зазнав змін та доповнень, рішення з якого було відхилене після активного обговорення.

Першочергово обговорили і хід організації роботи таборів з денним перебуванням дітей при загальноосвітніх й позашкільних навчальних закладах м. Лубен у 2017 році.

Серед інших питань, винесених на розгляд виконкому:

про встановлення тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів , що надаються Товариством з обмеженою відповідальністю "Чисте місто плюс";

про затвердження переліку об’єктів по капітальному ремонту житлових будинків, які перебувають на балансі ЛК ЖЕУ на 2017 рік;

про виділення будівельних матеріалів з міського матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у м.Лубни;

про внесення змін до рішення виконавчого комітету Лубенської міської ради від 22.03.2017р. № 55 "Про виділення матеріалів з міського матеріального резерву для ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у м.Лубни";

про надання додаткової пільги зі сплати за користування житлово-комунальними послугами членів сімей загиблих учасників АТО та воїнів-інтернаціоналістів, а також ряд інших, серед яких проекти рішень з будівельних, земельних, правоустановчих, щодо надання субсидії, інші питання.
Лубенська міська рада
  
Рекомендуем почитать
22 Сентября 15:00,   88
У Полтавській області за добу зареєстровано 130 повідомлень стосовно злочинних посягань.
22 Сентября 13:44,   251
Припинено діяльність Управління безпеки дорожнього руху. Відтепер функції його здійснюватимуться патрульною поліцією.
22 Сентября 11:22,   177
Як наголошують працівники виконавської служби, заборона на виїзд за кордон для боржників-фізичних осіб, – один з ефективних важелів впливу.
21 Сентября 13:00,   92
У Полтавській області за добу зареєстровано 119 повідомлень стосовно злочинних посягань.
21 Сентября 11:07,   115
Вчора біля села Руденківка (Новосанжарський р-н) виявлено 169 мінометних мін часів минулої війни.
21 Сентября 09:18,   461
Перевіряється використання бюджетних коштів та їх вірогідний "відтік" до фіктивних фірм.
20 Сентября 14:00,   128
У Полтавській області за добу зареєстровано 121 повідомлення стосовно злочинних посягань.
20 Сентября 13:02,   382
Окружний адмінсуд Києва анулював ліцензії стосовно розробки трьох родовищ у Полтавській області.
20 Сентября 11:10,   370
Поліція та Генпрокуратура сьогодні зранку почали проводити обшуки у Полтавській міській раді.
19 Сентября 14:21,   100
Зберігання реєстраційних справ у паперовій формі, відповідно до Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень", що формуються у зв ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь