21 Ноября,
15:57

У Полтаві стартував інфопроект "Екологія та здоров’я людини" з метою інформування населення з еколого-медичними аспектами сьогодення

05 Апреля 2016 10:14   469
Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Олєйніков повідомив, що асоціація розпочинає інформаційний проект "Екологія та здоров’я людини" метою якого є інформування населення міста Полтава з основними, пріоритетними еколого-медичними аспектами сьогодення.

Раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів є одним із важливих природоохоронних напрямків, який включає в себе низку екологічних заходів, а саме:

1. Будівництво, технічне переобладнання і реконструкція сміттєпереробних заводів.
2. Будівництво, розширення та реконструкція споруд,  придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору, транспортування, перероблення, знешкодження та складування побутових, сільськогосподарських і промислових відходів виробництва, кубових залишків.
3. Будівництво, розширення та реконструкція установок, виробництв, цехів для одержання сировини або готової продукції з відходів виробництва та побутових відходів.
4. Будівництво, розширення та реконструкція комплексів,  спеціалізованих полігонів та інших об'єктів для знешкодження та захоронення непридатних для використання пестицидів, шкідливих і токсичних промислових та інших відходів.
5. Гасіння породних відвалів, що горять, та їх реформування. Спеціальне складування відходів вуглевидобутку та вуглезбагачення, що запобігає їх самозайманню. Рекультивація та озеленення породних відвалів.
6. Спеціальні роботи щодо запобігання пилоутворенню на прилеглих територіях шламонакопичувачів і хвостосховищ.
7. Будівництво, розширення та реконструкція цехів утилізації осадів на очисних каналізаційних та водопровідних комплексах.
8. Будівництво та реконструкція установок знешкодження та утилізації шламів.
9. Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин.

Андрій Олєйніков – фахівець з природоохоронної економіки, економіст-менеджер, магістр з управління проектами вважає, що ефективне проведення природоохоронних заходів з раціонального використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів покращить екологічний стан Полтави, що вплине на зниження хвороб серед населення (дизентерія, гастроентерит, вірусний гепатит , шкірні ураження, інфікування слизових оболонок, алергічні реакції, онкологічні захворювання та ін.).

Таким чином, в місті Полтава треба сформувати повний пооб’єктний перелік прородоохоронних заходів зраціонального використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів та активно залучати до їх реалізації кошти місцевого та державного бюджетів, спонсорські кошти й гранти.
БО "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги"
Рекомендуем почитать
21 Ноября 11:22,   95
У Києві пройшов Міжнародний фестиваль-конкурс „Україна об’єднує світ“.
21 Ноября 07:30,   102
Двадцять першого листопада на Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, переважно хмарна погода – без опадів.
20 Ноября 13:06,   178
За сприяння управління у справах сім'ї, молоді та спорту міськвиконкому, в актовій залі закладу відбувся шоу-конкурс «Містер ПКНГ ПолтНТУ-2017». ...
20 Ноября 07:30,   150
Двадцятого листопада на Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, переважно – хмарна погода з невеликими перемінними дощами.
17 Ноября 10:23,   177
У гостях у місцевої поліції побували вихованці ДНЗ «Дзвіночок».
16 Ноября 14:54,   194
Верховна Рада прийняла Закон, внісши зміни до ст. 73 Кодексу законів про працю України у частині, що стосуються свят та неробочих днів.
16 Ноября 13:10,   143
У відділення денного перебування Гадяцького територіального центру відбувся ювілейний творчий вечір присвячений 10-річчю від дня створення при територіальному центрі тріо «Ба ...
16 Ноября 07:30,   130
Шістнадцятого листопада на Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, переважно – сонячна погода.
15 Ноября 19:36,   237
Упродовж 2 днів у Полтаві знаходитиметься і відомий ведучий телеканалу Матвій Ганапольський. Він спілкуватиметься не тільки з містянами, а й з чиновниками та обговорюватиме найбіль ...
15 Ноября 11:52,   151
Носители наружной рекламы прочно обосновались во всех крупных населенных пунктах Украины, став частью городской инфраструктуры.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь