23 Августа,
14:56

У Полтаві стартував інфопроект "Екологія та здоров’я людини" з метою інформування населення з еколого-медичними аспектами сьогодення

05 Апреля 2016 10:14   441
Перший заступник директора Полтавської обласної благодійної організації «Асоціація паліативної та хоспісної допомоги» Андрій Олєйніков повідомив, що асоціація розпочинає інформаційний проект "Екологія та здоров’я людини" метою якого є інформування населення міста Полтава з основними, пріоритетними еколого-медичними аспектами сьогодення.

Раціональне використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів є одним із важливих природоохоронних напрямків, який включає в себе низку екологічних заходів, а саме:

1. Будівництво, технічне переобладнання і реконструкція сміттєпереробних заводів.
2. Будівництво, розширення та реконструкція споруд,  придбання та впровадження установок, обладнання та машин для збору, транспортування, перероблення, знешкодження та складування побутових, сільськогосподарських і промислових відходів виробництва, кубових залишків.
3. Будівництво, розширення та реконструкція установок, виробництв, цехів для одержання сировини або готової продукції з відходів виробництва та побутових відходів.
4. Будівництво, розширення та реконструкція комплексів,  спеціалізованих полігонів та інших об'єктів для знешкодження та захоронення непридатних для використання пестицидів, шкідливих і токсичних промислових та інших відходів.
5. Гасіння породних відвалів, що горять, та їх реформування. Спеціальне складування відходів вуглевидобутку та вуглезбагачення, що запобігає їх самозайманню. Рекультивація та озеленення породних відвалів.
6. Спеціальні роботи щодо запобігання пилоутворенню на прилеглих територіях шламонакопичувачів і хвостосховищ.
7. Будівництво, розширення та реконструкція цехів утилізації осадів на очисних каналізаційних та водопровідних комплексах.
8. Будівництво та реконструкція установок знешкодження та утилізації шламів.
9. Забезпечення екологічно безпечного збирання, перевезення, зберігання, оброблення, утилізації, видалення, знешкодження і захоронення відходів та небезпечних хімічних речовин, у тому числі непридатних або заборонених до використання хімічних засобів захисту рослин.

Андрій Олєйніков – фахівець з природоохоронної економіки, економіст-менеджер, магістр з управління проектами вважає, що ефективне проведення природоохоронних заходів з раціонального використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів покращить екологічний стан Полтави, що вплине на зниження хвороб серед населення (дизентерія, гастроентерит, вірусний гепатит , шкірні ураження, інфікування слизових оболонок, алергічні реакції, онкологічні захворювання та ін.).

Таким чином, в місті Полтава треба сформувати повний пооб’єктний перелік прородоохоронних заходів зраціонального використання і зберігання відходів виробництва і побутових відходів та активно залучати до їх реалізації кошти місцевого та державного бюджетів, спонсорські кошти й гранти.
БО "Асоціація паліативної та хоспісної допомоги"
Рекомендуем почитать
23 Августа 10:14,   77
Сьогодні громада Кременчука вклонилася пам’яті героїв Небесної Сотні, які пішли у вічність, виборюючи для українців право жити в демократичній державі. ...
23 Августа 07:00,   106
За повідомленнями Укргідрометцентру двадцять третього серпня на Полтавщині вдень очікується хмарна погода, ввечері місцями – дощ з грозою.
22 Августа 16:27,   113
Сьогодні у відділенні денного перебування відбулося інформаційно-практичне заняття для отримувачів соціальних послуг.
22 Августа 13:43,   125
Напередодні нового навчального року Кременчуцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводить акцію «З радістю в школу!». ...
22 Августа 10:22,   327
Программа культурно-мистецьких заходів на Національному Сорочинському ярмарку 22- 27 серпня 2017 року.
22 Августа 07:00,   136
На Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, двадцять другого серпня хмарна погода. Ввечері – місцями невеликий дощ.
21 Августа 07:00,   119
На Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, двадцять першого серпня спекотна сонячна погода. Ввечері – місцями невелика хмарність.
18 Августа 15:02,   118
Юнацький відділ Центральної міської бібліотеки ім. М. Горького для своїх читачів запровадив нову сучасну послугу.
18 Августа 09:22,   713
Смертність шаленими темпами перевищує народжуваність – від початку року померло 518 людей, а от немовлят з’явилось втричі менше - лише 167. ...
18 Августа 07:00,   133
Вісімнадцятого серпня, за повідомленнями Укргідрометцентру, на Полтавщині спекотна сонячна погода. Ввечері – місцями невелика хмарність.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь