18 Ноября,
21:19

У 39% новин полтавських інтернет-видань не дотримано базових журстандартів

20 Сентября 2016 10:48   223
Лише у 48% новин регіональних онлайн-ЗМІ дотримують журналістського стандарту балансу думок і точок зору. У кожній п’ятій новині порушено стандарт достовірності, а у кожній шостій-сьомій — не відокремлюють факти від коментарів. Такими є результати моніторингу інтернет-видань у 10 регіонах України, який провів Інститут масової інфоомації у серпні 2016 р.

Серед полтавських ЗМІ проводився моніторинг контенту чотирьох найпопулярніших онлайн-видань — "Полтавщина", "Коло", "Трибуна", ІА "Полтава". Моніторинг цих видань показав, що у Полтаві, в порівнянні із іншими регіонамиУкраїни, рівень дотримання журналістських стандартів середній і становить 61%.

З трьох основних журналістських стандартів у Полтаві найчастіше порушують стандарт балансу думок і точок зору та не відокремлюють факти від коментарів.
  • "Трибуна". Достовірність дотримано на 92%, відокремлення фактів від коментарів — 80%, гірший показник балансу — 68%.
  • "Коло". Достовірність дотримано на 88%, баланс — 52%, відокремлення фактів від коментарів — 84%.
  • "Полтавщина". Показник достовірності складає 72%, баланс — 48%, відокремлення фактів від коментарів — 64%.
  • ІА "Полтава". Достовірність дотримано на 44%, баланс — 16%, відокремлення фактів від коментарів — 24%.
Під час моніторингу було проаналізовано по 25 суспільно важливих новин, опублікованих на кожному із чотирьох сайтів. Тобто до уваги бралися виключно ті новини, що стосувалися соціальної, політичної, економічної проблематики у Полтавській області. Більше подробиць щодо моніторингу полтавських ЗМІ та про результати кожного із промоніторених сайтів можнадізнатися у блозі регіональної представниці ІМІ в Полтавській області.
Полтавська ОДА
Рекомендуем почитать
17 Ноября 10:23,   158
У гостях у місцевої поліції побували вихованці ДНЗ «Дзвіночок».
16 Ноября 14:54,   170
Верховна Рада прийняла Закон, внісши зміни до ст. 73 Кодексу законів про працю України у частині, що стосуються свят та неробочих днів.
16 Ноября 13:10,   127
У відділення денного перебування Гадяцького територіального центру відбувся ювілейний творчий вечір присвячений 10-річчю від дня створення при територіальному центрі тріо «Ба ...
16 Ноября 07:30,   116
Шістнадцятого листопада на Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, переважно – сонячна погода.
15 Ноября 19:36,   215
Упродовж 2 днів у Полтаві знаходитиметься і відомий ведучий телеканалу Матвій Ганапольський. Він спілкуватиметься не тільки з містянами, а й з чиновниками та обговорюватиме найбіль ...
15 Ноября 11:52,   122
Носители наружной рекламы прочно обосновались во всех крупных населенных пунктах Украины, став частью городской инфраструктуры.
15 Ноября 09:28,   150
Запрошують долучитися до опитування молоді міста Кременчука (від 14 до 35 років), яке проходить за сприяння міської влади та підтримки Фонду народонаселення ООН в Україні. ...
15 Ноября 07:30,   117
На Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, п’ятнадцятого листопада переважно – сонячна погода.
14 Ноября 07:30,   152
На Полтавщині, за повідомленнями Укргідрометцентру, чотирнадцятого листопада переважно – хмарна погода. Місцями – дощитиме.
13 Ноября 17:15,   193
В інтеграційному центрі для ВПО й місцевої громади (Полтава, вулиця Шевченка, 13 а) завтра в 13.00 презентують «Переселенську блуканину» – навчальну гру.  ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь