За сталою традицією, на травневі свята – для маленьких і не тільки полтавців – царство атракціонів та море відпочинку. Цього разу парк готовий приймати відвідувачів як із гарантією безпеки, так і новими атракціонами. Про офіційний день відкриття роботи парку – у матеріалі Крістіни Криженко.
Тут початок травня завжди однаковий – все прибрано, пофарбовано і готове до роботи. В управлінні культури розповідають: до вікдриття, як завжди, готувались ретельно. Атракціони «Перемоги» пройшли відповідні випробування і мають позитивні результати експертизи. До речі, цьогоріч їх стало ще більше.
Юлія Палієнко, начальник управління культури Полтавського МВК:
"У цьому році ми придбали нові атракціони за ті кошти, що заробив парк «Перемога». Також все чисто та прибрано, ми дякуємо і студентам, і військовим, і працівникам культури, які тут брали участь у суботниках".
Урочисто відкривали новий сезон найстарішого парку міста відразу по всій його території. Спілкування відпочивальників із ляльками-велетнями, поруч – традиційний конкурс малюнків на асфальті. Кожен із маленьких учасників працює зосереджено і головне, самостійно.
Вероніка:
"Я малюю сонечко і травку, тому що хочеться, щоб скоріше стало тепло, квіти розпустилися".
Марина:
"Я обрала малювати природу, тому що її слід захищати від тих дітей, хто її псує, ламає дерева. Я малюю малюнок на захист своєї природи".
На сцені біля фонтану – культурно-розважальна програма від кращих дитячих художніх колективів міста.
Про секрети успіху та такої популярності парку «Перемога» у полтавців – розповідають дорослі.
Бліци
- Головне, щоб був гарний настрій. Щоб концерти влаштовували. Це ж студентське місто. А буде це, буде і все інше
- Фонтан подобається, гарний відпочинок, атракціони, щоб діти тут відпочивали
Із таким настроєм, розповідають продавчині чи не найпопулярнішого дитячого делікатесу – солодкої вати, і торгівля йде краще.
Людмила, продавчиня:
"Найбільше приходять діти, ну і дорослих беруть. І солодку вату розкупляють, і поп-корн".
Як і годиться, поруч із відпочинком чергують медики. Втім, переконують: і батьки, і їх малеча обережні. Із досвіду говорять: допомога (на щастя) не знадобиться.
Світлана Ковтуненко, медик бригади станції швидкої медичної допомоги:
"Діти ні на що не жаліються, не було таких випадків".
Ціни на квитки, говорять у парку «Перемоги», хоч і дещо зросли, втім, цілком демократичні. Дитячі – у діапазоні від 4 до 8-ми, дорослі – від 7-ми до 11-ти гривень. Якщо буде попит на відпочинок на атракціонах, у парку «Перемога» планують іще підзаробити і на наступний рік докупити нові атракціони.