20 Августа,
10:59

Незалежне дослідження: діяльність «Нафтогазвидобування» відповідає всім екологічним нормам

06 Августа 2015 15:27   603
Державне підприємство «Український геологічний науково-виробничий центр» (ДП «Укрнаукагеоцентр», входить у структуру НАК «Надра України») провело дослідження стану навколишнього природного середовища у с. Ковалівка Шишацького району Полтавської області. Згідно з його результатами, діяльність ПрАТ «Нафтогазвидобування» з видобування природнього газу та газового конденсату на Семиренківському родовищі не здійснює негативного впливу на стан ґрунту та підземних вод.

У рамках дослідження спеціалісти держпідприємства у травні 2015 року відібрали 5 проб підземних вод та 3 проби ґрунтів у різних частинах с. Ковалівка. Точки відбору зразків визначали місцеві мешканці. Отримані проби досліджувались у комплексній аналітичній лабораторії ДП «Укрнаукагеоцентр» відповідно до затверджених методик.

«Проведений хімічний аналіз проб ґрунтових та поверхневих вод та ґрунтів, відібраних у присутності представників місцевої громади та представників ПрАТ «Нафтогазвидобування», показав відсутність техногенного впливу, пов’язаного з нафтогазовидобувним комплексом, на навколишнє середовище у теперішній стадії геологорозвідувальних та видобувних робіт на території родовища», – зазначено у звіті за результатами дослідження.

Моніторинг стану навколишнього середовища у рамках Семиренківського родовища проводиться ДП «Укрнаукагеоцентр» на постійній основі вже протягом 8-ми років – з 2007 року. Попередні дослідження показали аналогічні результати.

«Нафтогазвидобування» дбає про екологію Полтавської області. Видобування газу та конденсату здійснюється з допомогою обладнання, що являє собою замкнену герметичну систему, яка унеможливлює прямий вплив на ґрунт та повітряне середовище. Тільки за останні два роки наші інвестиції в охорону праці, промислову безпеку та охорону навколишнього природного середовища зросли у 5 разів», – зазначив керівник департаменту з охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища ПрАТ «Нафтогазвидобування» Дмитро Мелешенко.

Разом з тим у кількох пробах води, відібраних у с. Ковалівка в травні 2015 року, було зафіксовано перевищення гранично допустимої концентрації азотовмісних сполук (нітратів, нітритів, амонію). За висновками спеціалістів ДП «Укрнаукагеоцентр», забруднення викликано господарсько-побутовими факторами: відсутністю централізованої каналізації у сільській місцевості, неправильною експлуатацією дворових колодязів. Також на стан води впливає агропромисловий комплекс.

ПрАТ «Нафтогазвидобування» у рамках реалізації Стратегії соціального партнерства з Шишацьким районом на 2014-2016 рр. сприяє вирішенню питання якісного водозабезпечення с. Ковалівка. У минулому році компанія передала на баланс сільської ради артезіанську свердловину, а також виділила більше 158 тис. грн на проведення водогону від неї. За погодженням з місцевими жителями, планується розробити додаткові заходи для вирішення проблеми водопостачання, які планується виконати у 2016 р. за фінансування ПрАТ «Нафтогазвидобування».

В цілому у 2015 році на реалізацію соціальних проектів у Шишацькому районі компанія планує виділити 1,5 млн. грн, що у півтора рази перевищує минулорічне фінансування. Додатково компанія виділяє 2 млн грн на ремонти доріг у с. Ковалівка.Довідка

ДТЕК — стратегічний холдинг, що керує трьома операційними компаніями з активами у видобуванні вугілля, тепловій енергетиці та дистрибуції, а також в альтернативній енергетиці та у видобутку газу. Входить до складу фінансово-промислової групи «Систем Кепітал Менеджмент» (СКМ), акціонером якої є Рінат Ахметов. Генеральний директор ДТЕК — Максим Тімченко. У ДТЕК працюють 127 тисяч осіб.

До портфеля активів у видобутку вугілля, тепловій енергетиці та дистрибуції входять 10 ТЕС і 2 ТЕЦ загальною встановленою потужністю 18,6 ГВт; 5 підприємств із дистрибуції електроенергії, які обслуговують 5,2 млн клієнтів — фізичних і юридичних осіб; 31 шахта і 13 вуглезбагачувальних фабрик. Сегмент альтернативної енергетики представлено 1 ВЕС встановленою потужністю 200 МВт. Видобуток газу ведеться на двох родовищах із доведеними запасами у 20 млрд куб. м.

Відпуск електроенергії генеруючими підприємствами ДТЕК 2014 року склав 47,8 млрд кВт∙год., із яких 651 млн кВт∙год. забезпечила ВЕС, передавання електроенергії мережами — 53,8 млрд кВт∙год., видобуток вугілля — 37,1 млн тонн, видобуток природного газу — 752 млн куб. м.

Додаткова інформація: www.dtek.com

Дізнатися, які проекти соціального партнерства реалізуються в містах присутності підприємств ДТЕК і отримати докладний звіт про статус їх виконання, ви можете на сайті www.spp-dtek.com.ua
ПрАТ «Нафтогазвидобування»
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   124
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   147
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   122
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   130
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   111
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   110
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   149
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   233
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   125
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь