21 Ноября,
06:31

Полтаваобленерго застерігає про можливі аварійні відключення електроенергії

31 Августа 2015 14:24   324
Запобігання порушенням режиму роботи Об’єднаної енергетичної системи України або її окремих частин, забезпечення надійної та безпечної роботи об’єктів електроенергетики з виробництва, передачі і постачання електричної енергії є надважливою складовою частиною роботи енергопередавальних та енергопостачальних компаній України. Роботу ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», як і всіх інших енергопостачальних компаній в цій частині, регламентує Інструкція про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання (далі Інструкція), затверджена наказом Міністерства палива та енергетики України № 456 від 23.11.2006 року зі змінами та доповненнями згідно з наказом Міненерговугілля України № 397 від 24.06.2015 р.

Відповідно до вимог Інструкції, щороку розробляються і затверджуються графіки обмеження електричної енергії, графіки обмеження електричної потужності та графіки аварійних відключень електроенергії. Наразі графіки обмеження та відключення електроенергії на період дії з 01 жовтня 2015 р. по 01 жовтня 2016 р. погоджені Полтавською обласною державною адміністрацією та відокремленим підрозділом «ДП Держенергонагляд у Північному регіоні».

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 372 від 13 серпня 2014 року «Про затвердження Порядку вжиття тимчасових надзвичайних заходів з подолання наслідків тривалого порушення нормальної роботи ринку електричної енергії», критеріями, у разі виникнення яких можуть бути застосовані графіки обмежень та аварійних відключень електроенергії, є:
  • пошкодження електроенергетичних установок та/або незаконне втручання третіх осіб у функціонування електроенергетичних установок та мережевого господарства, які призводять до порушення режиму допустимих перетоків магістральними та міждержавними електричними мережами, а також перевантаження мережевих елементів, що можуть призвести до обмеження споживання електричної енергії більш як на 100 МВт;
  • зниження резерву енергогенеруючих потужностей Об’єднаної енергетичної системи України нижче допустимого рівня протягом трьох діб;
  • критичний стан забезпечення паливом, зокрема зниження запасів палива на окремих теплових електростанціях енергогенеруючих компаній нижче 20-денного запасу у разі роботи обладнання на мінімально допустимому складі та/або суттєве обмеження постачання природного газу, що призводитиме до порушення стандартів операційної безпеки функціонування Об’єднаної енергетичної системи України;
  • відсутність протягом трьох місяців підряд повної оплати електричної енергії, що закуповується у її виробників, або якщо оплата електричної енергії її виробникам у розрахунковому місяці нижче 90 відсотків.
Обмеження електричної потужності та споживання у відповідності до графіків здійснюють юридичні споживачі самостійно, при цьому їм необхідно виконати комплекс заходів щодо забезпечення встановлених режимів електроспоживання (визначення струмоприймачів, які підлягають обмеженню і відключенню, осіб, відповідальних за виконання встановлених режимів, порядку оповіщення персоналу), а також розробити організаційно-технічні заходи з безаварійної зупинки окремих виробництв та використання власних резервних джерел живлення.

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» та Держенергонагляд здійснює контроль споживачів, які залучені до графіків, щодо дотримання ними доведених величин зниження електричної потужності та споживання електричної енергії.

У разі, якщо область перевищує споживання електроенергії, вводяться в дію графіки аварійних відключень. Аварійні відключення згідно з графіком можуть застосовуватися як для підприємств, так і для населення відповідно до розпорядження головного диспетчера ДП НЕК «Укренерго». Це означає, що обмежуються або відключаються споживачі за списком, що був визначений завчасно та погоджений з Полтавською ОДА та Держенергонаглядом.

Графіки аварійних відключень вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України. Для кожної області затверджені граничні величини електричної потужності.

У разі введення графіків ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» додатково повідомить про це споживачів через засоби масової інформації та на своєму офіційному сайті.

З метою упорядкування відключень за часом, наразі розроблено та оприлюднено на нашому офіційному сайті детальний графік відключень з розбивкою на години та населені пункти. Даний графік являє собою перелік міст, районів, населених пунктів та об’єктів господарювання Полтавської області із зазначенням часових проміжків, у які, у разі застосування графіку аварійних відключень, вони (населені пункти та об’єкти) будуть знеструмлені. Даний графік чинний до 01 жовтня 2015року, після чого замість нього на сайті буде оприлюднено новий графік, що буде діяти до 01 жовтня 2016 року.
Полтаваобленерго
Рекомендуем почитать
16 Ноября 10:24,   130
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   111
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   237
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   214
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   165
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   208
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   180
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
02 Ноября 11:07,   158
17 мільйонів гривень – саме така сума цього року була затверджена на видатки по ремонту доріг у Гадяцькому районі. З них освоєно 15,50 млн. грн. ...
01 Ноября 16:55,   162
42 жителів Гадяцького району оформили субсидію онлайн.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь