20 Августа,
20:27

Полтаваобленерго застерігає про можливі аварійні відключення електроенергії

31 Августа 2015 14:24   307
Запобігання порушенням режиму роботи Об’єднаної енергетичної системи України або її окремих частин, забезпечення надійної та безпечної роботи об’єктів електроенергетики з виробництва, передачі і постачання електричної енергії є надважливою складовою частиною роботи енергопередавальних та енергопостачальних компаній України. Роботу ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО», як і всіх інших енергопостачальних компаній в цій частині, регламентує Інструкція про складання і застосування графіків обмеження та аварійного відключення споживачів, а також протиаварійних систем зниження електроспоживання (далі Інструкція), затверджена наказом Міністерства палива та енергетики України № 456 від 23.11.2006 року зі змінами та доповненнями згідно з наказом Міненерговугілля України № 397 від 24.06.2015 р.

Відповідно до вимог Інструкції, щороку розробляються і затверджуються графіки обмеження електричної енергії, графіки обмеження електричної потужності та графіки аварійних відключень електроенергії. Наразі графіки обмеження та відключення електроенергії на період дії з 01 жовтня 2015 р. по 01 жовтня 2016 р. погоджені Полтавською обласною державною адміністрацією та відокремленим підрозділом «ДП Держенергонагляд у Північному регіоні».

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України № 372 від 13 серпня 2014 року «Про затвердження Порядку вжиття тимчасових надзвичайних заходів з подолання наслідків тривалого порушення нормальної роботи ринку електричної енергії», критеріями, у разі виникнення яких можуть бути застосовані графіки обмежень та аварійних відключень електроенергії, є:
  • пошкодження електроенергетичних установок та/або незаконне втручання третіх осіб у функціонування електроенергетичних установок та мережевого господарства, які призводять до порушення режиму допустимих перетоків магістральними та міждержавними електричними мережами, а також перевантаження мережевих елементів, що можуть призвести до обмеження споживання електричної енергії більш як на 100 МВт;
  • зниження резерву енергогенеруючих потужностей Об’єднаної енергетичної системи України нижче допустимого рівня протягом трьох діб;
  • критичний стан забезпечення паливом, зокрема зниження запасів палива на окремих теплових електростанціях енергогенеруючих компаній нижче 20-денного запасу у разі роботи обладнання на мінімально допустимому складі та/або суттєве обмеження постачання природного газу, що призводитиме до порушення стандартів операційної безпеки функціонування Об’єднаної енергетичної системи України;
  • відсутність протягом трьох місяців підряд повної оплати електричної енергії, що закуповується у її виробників, або якщо оплата електричної енергії її виробникам у розрахунковому місяці нижче 90 відсотків.
Обмеження електричної потужності та споживання у відповідності до графіків здійснюють юридичні споживачі самостійно, при цьому їм необхідно виконати комплекс заходів щодо забезпечення встановлених режимів електроспоживання (визначення струмоприймачів, які підлягають обмеженню і відключенню, осіб, відповідальних за виконання встановлених режимів, порядку оповіщення персоналу), а також розробити організаційно-технічні заходи з безаварійної зупинки окремих виробництв та використання власних резервних джерел живлення.

ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» та Держенергонагляд здійснює контроль споживачів, які залучені до графіків, щодо дотримання ними доведених величин зниження електричної потужності та споживання електричної енергії.

У разі, якщо область перевищує споживання електроенергії, вводяться в дію графіки аварійних відключень. Аварійні відключення згідно з графіком можуть застосовуватися як для підприємств, так і для населення відповідно до розпорядження головного диспетчера ДП НЕК «Укренерго». Це означає, що обмежуються або відключаються споживачі за списком, що був визначений завчасно та погоджений з Полтавською ОДА та Держенергонаглядом.

Графіки аварійних відключень вводяться в дію протягом 10-15 хвилин після розпорядження головного диспетчера електроенергетичної системи України. Для кожної області затверджені граничні величини електричної потужності.

У разі введення графіків ПАТ «ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО» додатково повідомить про це споживачів через засоби масової інформації та на своєму офіційному сайті.

З метою упорядкування відключень за часом, наразі розроблено та оприлюднено на нашому офіційному сайті детальний графік відключень з розбивкою на години та населені пункти. Даний графік являє собою перелік міст, районів, населених пунктів та об’єктів господарювання Полтавської області із зазначенням часових проміжків, у які, у разі застосування графіку аварійних відключень, вони (населені пункти та об’єкти) будуть знеструмлені. Даний графік чинний до 01 жовтня 2015року, після чого замість нього на сайті буде оприлюднено новий графік, що буде діяти до 01 жовтня 2016 року.
Полтаваобленерго
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   124
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   151
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   125
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   130
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   112
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   110
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   149
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   233
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   125
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь