25 Ноября,
07:49

Полтавагаз завершує підготовку газових комунікацій до роботи в осінньо-зимовий період

10 Сентября 2015 14:31   418
Полтавською службою підземних газопроводів, двірних вводів та ГРП за будь-якої пори року чи погодних умов виконується найголовніше завдання – забезпечення безаварійної і безпечної експлуатації газових мереж і споруд на них, які експлуатуються ПАТ «Полтавагаз».

Під їхньою пильною увагою відбувається постійний контроль за станом газопроводів, усунення виявлених витоків газу та пошкоджень.

- Згідно Інвестиційної програми ПАТ «Полтавагаз» нами виконується реконструкція газових мереж, – розповідає начальник служби Вадим Дмитренко,- своєчасно проводиться профілактичне обслуговування та капітальний ремонт підземних газопроводів і споруд на них, газорегуляторних пунктів , шафових газорегуляторних пунктів, станцій катодного захисту . На фахівців служби покладені обов’язки по технічному нагляду за введенням в експлуатацію підземних газопроводів та споруд на них; виконання ремонтних робіт технологічного обладнання, приладів і технічних засобів вимірювань; забезпечення своєчасного приєднання до системи газопостачання збудованих газопроводів та відключення від систем газопостачання недіючих газопроводів.

Спеціалісти служби при обході трас підземних газопроводів за допомогою комплексного приладного обстеження тримають на контролі стан газотранспортної системи , а використовуючи пересувну лабораторію «Інспектра», встановлюють точне місцезнаходження підземних комунікацій .

Пошкодження газових мереж допомагають виявити спеціалісти і лабораторії на базі автомобіля УАЗ «Патріот». Так, нещодавно ними виявлений витік газу на підземному газопроводі середнього тиску по вулиці Панянки, 26 у Полтаві. Нині бригадою по ремонту підземних газопроводів на цьому місці ведуться земляні роботи та задіяна спецтехніка.

Загалом службою підземних газопроводів, двірних вводів та ГРП в Полтаві та Полтавському районі вже здійснено комплексне приладове обстеження газопроводів 74% від запланованого, проведено поточного ремонту обладнання ГРП, ШРП 79%, виконаний ремонт станцій катодного захисту 82%, усунено витоків газу на розподільних газопроводах- 44 шт, а на газопроводах-вводах до житлових будинків -305 шт.

В цілому підготовка газових комунікацій до роботи в осінньо-зимовий період підходить до завершення.
ПАТ "Полтавагаз"
Рекомендуем почитать
24 Ноября 14:18,   93
Практично місяць контролювали громадські активісти в Кременчуці роботу міського маршрутного транспорту. І тепер наполягають - вона критична настільки, що виникає необхідність мінят ...
21 Ноября 08:29,   143
На перехресті автошляхів М-22 "Полтава-Олександрія" й Н-32 "Дніпро-Решетилівка" проходить будівництво транспортної розв'язки (два рівня). ...
16 Ноября 10:24,   145
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   122
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   255
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   221
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   171
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   212
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   185
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь