20 Августа,
18:40

У Верховній Раді України відбулося слухання щодо Біланівського гірничо-збагачувального комбінату

14 Сентября 2015 22:01   503
09 вересня 2015 року у конференц-залі Верховної Ради України відбулося слухання Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України на тему: «Дотримання екологічного законодавства під час будівництва Біланівського гірничо-збагачувального комбінату».

Серед присутніх були селищні та сільські голови Полтавської області, перший заступник Комсомольського міського голови, представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної екологічної інспекції України, Державної служби геології та надр України, голови Кременчуцької і Козельщинської районних державних адміністрацій, голова Полтавської обласної ради, заступник голови Полтавської облдержадміністрації, народні депутати України, науковці, представники громадських організацій, журналісти.

Заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Олександр Ткаченко висловив позицію обласної державної адміністрації – розвиток гірничодобувної галузі, в тому числі і Біланівського ГЗК, є одним із шляхів забезпечення соціально-економічного розвитку Полтавщини.

Розроблення Біланівського родовища залізистих кварцитів може бути розпочатим тільки після виготовлення відповідних проектів на будівництво, проходження державної експертизи, взяття в оренду (або у власність) земельних ділянок, вирішення соціальних питань мешканців населених пунктів сільських рад, які потрапляють під розташування об’єктів інфраструктури підприємства.

На сьогодні проект будівництва Біланівського ГЗК постійно змінюється та знаходиться в стадії пошуку найбільш ефективних шляхів його реалізації як в економічній, так і соціальних сферах (зменшення екологічного впливу, задоволення потреб соціальної сфери села, врахування побажань місцевих жителів, зменшення кількості поетапного відселення населення).

Очікуваний обсяг інвестицій, які планується залучити у розробку Біланівського родовища та будівництво комбінату – понад 3,0 млрд. дол. США.

За попередніми розрахунками фахівців, введення в експлуатацію комбінату дозволить створити 4146 нових робочих місць, а з урахуванням допоміжних виробництв – понад 6,0 тис., що позитивно вплине на соціально-економічний розвиток усієї області. Також позитивним результатом для розвитку регіону стане збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів (близько 3 млрд. грн. за весь період виробничої діяльності підприємства).

Після оптимізації проекту та розробки оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) на новій стадії проектування, відповідно до Оргуської конвенції будуть організовані та проведені громадські слухання з наданням повної інформації щодо впливу небезпечного будівництва.
Полтавська ОДА
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   124
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   149
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   125
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   130
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   112
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   110
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   149
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   233
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   125
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь