23 Ноября,
04:05

У Верховній Раді України відбулося слухання щодо Біланівського гірничо-збагачувального комбінату

14 Сентября 2015 22:01   532
09 вересня 2015 року у конференц-залі Верховної Ради України відбулося слухання Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України на тему: «Дотримання екологічного законодавства під час будівництва Біланівського гірничо-збагачувального комбінату».

Серед присутніх були селищні та сільські голови Полтавської області, перший заступник Комсомольського міського голови, представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства охорони здоров’я України, Державної екологічної інспекції України, Державної служби геології та надр України, голови Кременчуцької і Козельщинської районних державних адміністрацій, голова Полтавської обласної ради, заступник голови Полтавської облдержадміністрації, народні депутати України, науковці, представники громадських організацій, журналісти.

Заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Олександр Ткаченко висловив позицію обласної державної адміністрації – розвиток гірничодобувної галузі, в тому числі і Біланівського ГЗК, є одним із шляхів забезпечення соціально-економічного розвитку Полтавщини.

Розроблення Біланівського родовища залізистих кварцитів може бути розпочатим тільки після виготовлення відповідних проектів на будівництво, проходження державної експертизи, взяття в оренду (або у власність) земельних ділянок, вирішення соціальних питань мешканців населених пунктів сільських рад, які потрапляють під розташування об’єктів інфраструктури підприємства.

На сьогодні проект будівництва Біланівського ГЗК постійно змінюється та знаходиться в стадії пошуку найбільш ефективних шляхів його реалізації як в економічній, так і соціальних сферах (зменшення екологічного впливу, задоволення потреб соціальної сфери села, врахування побажань місцевих жителів, зменшення кількості поетапного відселення населення).

Очікуваний обсяг інвестицій, які планується залучити у розробку Біланівського родовища та будівництво комбінату – понад 3,0 млрд. дол. США.

За попередніми розрахунками фахівців, введення в експлуатацію комбінату дозволить створити 4146 нових робочих місць, а з урахуванням допоміжних виробництв – понад 6,0 тис., що позитивно вплине на соціально-економічний розвиток усієї області. Також позитивним результатом для розвитку регіону стане збільшення надходжень до бюджетів усіх рівнів (близько 3 млрд. грн. за весь період виробничої діяльності підприємства).

Після оптимізації проекту та розробки оцінки впливів на навколишнє середовище (ОВНС) на новій стадії проектування, відповідно до Оргуської конвенції будуть організовані та проведені громадські слухання з наданням повної інформації щодо впливу небезпечного будівництва.
Полтавська ОДА
Рекомендуем почитать
21 Ноября 08:29,   129
На перехресті автошляхів М-22 "Полтава-Олександрія" й Н-32 "Дніпро-Решетилівка" проходить будівництво транспортної розв'язки (два рівня). ...
16 Ноября 10:24,   138
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   116
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   246
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   217
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   167
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   209
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   182
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
02 Ноября 11:07,   161
17 мільйонів гривень – саме така сума цього року була затверджена на видатки по ремонту доріг у Гадяцькому районі. З них освоєно 15,50 млн. грн. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь