19 Августа,
10:37

Полтавські газовидобувники підвищують пожежну безпеку

16 Сентября 2015 13:05   497
До Дня працівника нафтогазової промисловості у ПрАТ «Нафтогазвидобування» відбулися змагання добровольчих пожежних дружин. Газовидобувники змагались у вмінні оперативно реагувати на виникнення потенційних займань та мінімізувати їх наслідки.

Змагання складалися з чотирьох етапів. Спершу співробітники компанії на швидкість одягали спеціальний одяг, потім встановлювали пожежні мотопомпи на вододжерело та проводили оперативне розгортання пожежних рукавів. А після цього з допомогою вогнегасників гасили штучно створені займання.

У змаганнях брали участь три команди. У напруженій боротьбі перше місце посіли співробітники Семиренківської дільниці з видобутку газу та газового конденсату, розташованої поблизу с. Ковалівка (Шишацький район). За високі вміння та навички їх було нагороджено кубком.

«В умовах нестабільної ситуації в Україні «Нафтогазвидобування» запровадило підвищений контроль безпеки експлуатації виробничих об’єктів. Ці змагання продемонстрували, що наші співробітники добре підготовлені до потенційних позаштатних ситуацій», – сказав керівник департаменту з охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища ПрАТ «Нафтогазвидобування» Дмитро Мелешенко.

Добровольчі пожежні дружини сформовано на кожній виробничій ділянці «Нафтогазвидобування», вони нараховують 30 осіб. Компанія забезпечує усі передбачені законодавством соціальні гарантії для членів пожежних дружин. Закуповуються найсучасніші пожежні захисні костюми та взуття.

Кожну виробничу дільницю «Нафтогазвидобування» забезпечено мотопомпами, пожежними рукавами, піноутворювачами та первинними засобами пожежогасіння. На кожній дільниці розташовано пожежні резервуари з необхідними запасами води.

«Лише поточного року ми збільшили фінансування охорони праці, промислової безпеки, охорони навколишнього середовища у 2 рази. Здоров’я та безпека наших співробітників та мешканців районів, де ведеться наша діяльність – це пріоритет для «Нафтогазвидобування», – резюмував Дмитро Мелешенко.Довідка

ПрАТ «Нафтогазвидобування» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. Основний акціонер – енергетичний холдинг ДТЕК. Генеральний директор «Нафтогазвидобування» – Ігор Щуров.

Компанія розробляє ліцензійні ділянки на двох родовищах у Полтавській області – Семиренківському і Мачухському. Доведені запаси природного газу становлять 20 млрд куб. м, газового конденсату – 2 млн т.

«Нафтогазвидобування» експлуатує 15 свердловин. Видобутий газ доводиться до товарної кондиції на трьох установках підготовки газу – «Семиренки», «Олефірівка» і «Мачухи».

Обсяг видобутку природного газу за підсумками 2014 р. становив 752 млн куб. м, газового конденсату – 29 тис. т

Офіси компанії розташовані в Києві та Полтаві.

У 2014 р. компанія розробила Стратегії соціального партнерства з Шишацьким, Миргородським і Полтавським районами Полтавської області на 2014-2016 рр. згідно з методологією та стандартами ДТЕК. Документи передбачають реалізацію 35 соціальних проектів.
ПрАТ «Нафтогазвидобування»
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   114
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   136
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   115
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   128
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   108
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   106
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   146
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   230
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   124
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь