17 Октября,
01:00

Полтавські газовидобувники підвищують пожежну безпеку

16 Сентября 2015 13:05   518
До Дня працівника нафтогазової промисловості у ПрАТ «Нафтогазвидобування» відбулися змагання добровольчих пожежних дружин. Газовидобувники змагались у вмінні оперативно реагувати на виникнення потенційних займань та мінімізувати їх наслідки.

Змагання складалися з чотирьох етапів. Спершу співробітники компанії на швидкість одягали спеціальний одяг, потім встановлювали пожежні мотопомпи на вододжерело та проводили оперативне розгортання пожежних рукавів. А після цього з допомогою вогнегасників гасили штучно створені займання.

У змаганнях брали участь три команди. У напруженій боротьбі перше місце посіли співробітники Семиренківської дільниці з видобутку газу та газового конденсату, розташованої поблизу с. Ковалівка (Шишацький район). За високі вміння та навички їх було нагороджено кубком.

«В умовах нестабільної ситуації в Україні «Нафтогазвидобування» запровадило підвищений контроль безпеки експлуатації виробничих об’єктів. Ці змагання продемонстрували, що наші співробітники добре підготовлені до потенційних позаштатних ситуацій», – сказав керівник департаменту з охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища ПрАТ «Нафтогазвидобування» Дмитро Мелешенко.

Добровольчі пожежні дружини сформовано на кожній виробничій ділянці «Нафтогазвидобування», вони нараховують 30 осіб. Компанія забезпечує усі передбачені законодавством соціальні гарантії для членів пожежних дружин. Закуповуються найсучасніші пожежні захисні костюми та взуття.

Кожну виробничу дільницю «Нафтогазвидобування» забезпечено мотопомпами, пожежними рукавами, піноутворювачами та первинними засобами пожежогасіння. На кожній дільниці розташовано пожежні резервуари з необхідними запасами води.

«Лише поточного року ми збільшили фінансування охорони праці, промислової безпеки, охорони навколишнього середовища у 2 рази. Здоров’я та безпека наших співробітників та мешканців районів, де ведеться наша діяльність – це пріоритет для «Нафтогазвидобування», – резюмував Дмитро Мелешенко.Довідка

ПрАТ «Нафтогазвидобування» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. Основний акціонер – енергетичний холдинг ДТЕК. Генеральний директор «Нафтогазвидобування» – Ігор Щуров.

Компанія розробляє ліцензійні ділянки на двох родовищах у Полтавській області – Семиренківському і Мачухському. Доведені запаси природного газу становлять 20 млрд куб. м, газового конденсату – 2 млн т.

«Нафтогазвидобування» експлуатує 15 свердловин. Видобутий газ доводиться до товарної кондиції на трьох установках підготовки газу – «Семиренки», «Олефірівка» і «Мачухи».

Обсяг видобутку природного газу за підсумками 2014 р. становив 752 млн куб. м, газового конденсату – 29 тис. т

Офіси компанії розташовані в Києві та Полтаві.

У 2014 р. компанія розробила Стратегії соціального партнерства з Шишацьким, Миргородським і Полтавським районами Полтавської області на 2014-2016 рр. згідно з методологією та стандартами ДТЕК. Документи передбачають реалізацію 35 соціальних проектів.
ПрАТ «Нафтогазвидобування»
Рекомендуем почитать
13 Октября 16:49,   215
На пришкільних ділянках Сватківської ЗОШ засаджуть поле малиною.
13 Октября 13:02,   324
"Київстар" презентував дві нові лінійки тарифних планів. Вони змінять старі абонентам як контрактним, так й передплати.
10 Октября 14:18,   152
Компанія «Аватор» продовжує роботи по підключенню сіл Гадяцького району до швидкісного Інтернету.
09 Октября 12:12,   133
Встановлення таких технічних приладів у міському громадському транспорті, за допомогою яких у будь-яку мить в системі он-лайн можна відстежити маршрут руху автівок, перш за все пов ...
05 Октября 16:37,   121
РТМ Кременчуцької ТЕЦ повідомляє, що 5-го жовтня з 15.00 годин енергетики готові подати теплоносій до мереж гарячого водопостачання ТЕЦ КрАЗ.
05 Октября 15:58,   199
Проект "Розумні зупинки - мобільна громада" - працює.
05 Октября 12:04,   156
Активно тривають ремонтні роботи старенького приміщення Лютеньської дільничної лікарні.
04 Октября 17:15,   210
Для покращення енергоефективності блочних житлових будинків у місті Кременчуці вирішується питання їх утеплення.
04 Октября 14:49,   290
Дорога місцевого значення Сергіївка-Петрівка-Роменська-Комишня несе чимале автотранспортне навантаження. Адже нею користуються жителі трьох сіл Гадяцького району (Петрівка-Роменськ ...
03 Октября 14:13,   180
Завдяки сприянню депутатів районної ради Віктора Ілляшенка та Ігора Верещаки, районній владі та керівництву Сергіївської ОТГ вдалося оновити ще одну автомобільну дорогу – у с ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь