25 Сентября,
18:02

Автодор відзвітувався про використання 24 мільйонів обласного бюджету Полтавщини

18 Сентября 2015 16:48   307
В 2015 році видатки на капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування Полтавської області з Державного бюджету України не передбачено.

Однак завдяки небайдужій позиції обласної державної адміністрації та обласної ради з обласного бюджету було виділено 24275,9 тис.грн на капітальний ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності в населених пунктах області, а також на роботи з утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення.

Вперше за багато років на підставі розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації від 25.05.2015 № 244 роботи з капітального ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення фінансуються за рахунок коштів обласного бюджету на загальну суму 19599,9 тис.грн.

Фахівцями Служби автомобільних доріг за погодженням з райдержадміністраціями були визначені об’єкти, що мають велике значення для територіальних громад.

Проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт доріг розроблена Полтавським відділом комплексного проектування ДП “Укрдіпродор”, ТОВ “Мостопроект” та ТОВ “Проектне підприємство “Полтавакомундорпроект”.

В даний час високими темпами виконуються будівельні роботи з капітального ремонту зазначених доріг. Основним виконавцем робіт є ДП “Полтавський облавтодор”. Крім цього роботи виконують ТОВ “МБЦ” і ТОВ “Променергобуд Україна”.

Контроль за якістю виконання робіт на об’єктах капремонту здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг.

На даний час роботи з капітального ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення виконані на суму 8170,86 тис. грн., а роботи з капітального ремонту вулиць і доріг комунальної власності на суму 1747,63 тис.грн.
Служба автомобільних доріг
  
Рекомендуем почитать
22 Сентября 17:16,   147
Природний газ для потужностей промислових споживачів, а надто в оселях абонентів, відіграє важливу роль. І вимоги до його якості – відповідні. Природний газ повинен відповіда ...
22 Сентября 10:27,   128
 Перебуваючи на навчанні у Польщі, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко намагався максимально вивчити досвід сусідів з реформування ключових галузей. ...
22 Сентября 09:34,   107
За інформацією Кременчуцької філії ПАТ "Полтаваобленерго", з 25 вересня по 8 жовтня включно, включаючи вихідні дні, у зв'язку з проведенням реконструкції повітряних  ...
21 Сентября 16:32,   330
Райони області (ОТГ) мають дивіденди від видобутку газу на їх територіях. Однак стосовно діяльності газовидобувних компаній – розповсюджують чимало недостовірних відомостей. ...
21 Сентября 13:53,   159
Нідерландсько-український форум "Ринок біопалива в Україні: крок назустріч енергетичній незалежності" відбувся у рамках міжнародної конференції "Енергія з біомаси 20 ...
21 Сентября 10:11,   143
Нинішньої п’ятниці, 22-го вересня, всім контролерам міського транспорту Кременчука дають вихідний, бо плата за проїзд цього дня скасовується.
19 Сентября 08:35,   189
Отрутозмішувач біля Западинців нещодавно оглянув голова районної ради Анатолій Храпаль, із яким ми поспілкувалися про результати повторної перевірки та доцільність перенесення об&r ...
18 Сентября 14:07,   184
Шляхом співфінансування відновлюють покриття, яке роками не бачило асфальту.
15 Сентября 14:27,   140
З метою утримання в належному санітарному й технічному стані, збереженні естетичної привабливості працівниками комунального підприємства «Сервіс» проводяться роботи по  ...
12 Сентября 09:31,   202
Перемовини посприяли соціально-економічному розвитку території.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь