20 Ноября,
07:52

Антимонопольний рекомендував "Полтавагазу" вчасно повіряти лічильники газу

30 Сентября 2015 11:43   641
Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рекомендувала ПАТ «Полтавагаз» усунути причини виникнення порушень конкурентного законодавства та умов, що їм сприяють.

Як встановило Відділення за результатами перевірки за дорученням Комітету, бездіяльність ПАТ «Полтавагаз» в особі Диканського РГП, Решетилівського РГП та Чутівського РГП щодо не вжиття заходів щодо контролю міжповірочного інтервалу засобів обліку природного газу споживачів (населення) та не здійснення вчасної періодичної повірки засобів обліку природного газу споживачів (населення) містить ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку розподілу природного і нафтового газу трубопроводами, що може призвести до ущемлення інтересів споживачів, яка була б неможливою за умов існування значної конкуренції на ринку.

Відповідно до абзацу шостого пункту 33 Правил (Абзац шостий пункту 33 в редакції постанови Кабінету Міністрів України № 821 від 13.06.2007р.) газорозподільне підприємство зобов'язане проводити безоплатно ремонт лічильників газу, пов'язаний з періодичною повіркою, та протягом одного місяця з дати настання строку періодичної повірки лічильників газу проводити таку повірку та їх технічне обслуговування (у тому числі демонтаж, транспортування та монтаж).

Виходячи з наведеного, адміністративна колегія територіального відділення рекомендувала в порядку статті 46 Закон України «Про захист економічної конкуренції» ПАТ «Полтавагаз» у 10-денний строк вжити заходів щодо контролю Диканським РГП, Решетилівським РГП та Чутівським РГП міжповірочного інтервалу засобів обліку природного газу споживачів (населення) та здійснення вчасної періодичної повірки засобів обліку природного газу споживачів (населення).
Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України
Рекомендуем почитать
16 Ноября 10:24,   124
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   109
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   233
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   212
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   163
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   207
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   180
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
02 Ноября 11:07,   158
17 мільйонів гривень – саме така сума цього року була затверджена на видатки по ремонту доріг у Гадяцькому районі. З них освоєно 15,50 млн. грн. ...
01 Ноября 16:55,   161
42 жителів Гадяцького району оформили субсидію онлайн.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь