21 Августа,
15:13

"Полтаватеплоенерго" звітує про досвід використання системи електронних торгів ProZorro

05 Октября 2015 11:06   606
З метою забезпечення ефективного та прозорого проведення процедури закупівлі товарів, робіт, послуг та боротьби з корупцією, 31 липня цього року обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» долучилося до проекту проведення електронних закупівель через систему електронних торгів ProZorro.

Починаючи з серпня поточного року, фахівці підприємства «Полтаватеплоенерго» подали ряд заявок в системі ProZorro на проведення закупівель. І результати не забарилися…

У вересні цього року, користуючись платформою ProZorro при проведенні закупівлі копіювального апарату Canon iR2530i, що вже став невід’ємною складовою роботи абонентської служби підприємства, підприємством вже заощаджено майже 5 тис. грн.

На сьогодні «Полтаватеплоенерго» продовжує працювати над збільшенням прозорості проведення процедури закупівель. Ми впевнені, — говорить голова комітету з конкурсних торгів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Анатолій КАЦЕНКО, — що використання системи ProZorro допоможе нам залучити більшу кількість зацікавлених учасників, збільшити довіру бізнесу до процедури закупівель нашого підприємства та значно зменшити витрати на їх проведення. Серед очевидних переваг таких торгів для їх учасників — прозорість і відкритість процесу закупівель, чесна конкуренція, можливість брати участь у торгах, не виходячи з офісу та доступність для представників будь-якого бізнесу.

Ми переконані, — продовжує Анатолій КАЦЕНКО, — що набутий нами досвід використання системи електронних торгів ProZorro вже у найближчому майбутньому допоможе нашому підприємству значно розширити спектр закупівель за допомогою саме електронних торгів.

Довідка

Система електронних закупівель ProZorro введена в експлуатацію у лютому 2015 року. Система створена за ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців для проведення закупівель, які не підпадають під дію закону «Про здійснення державних закупівель» та закону «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності».

Основна мета проекту — забезпечення прозорого та ефективного витрачання державних коштів, а також, завдяки громадському контролю, запобігання корупції та розширенню кола постачальників. Гарантом прозорості розробки та роботи системи виступає ГО Transparency International Ukraine, яка погодилась утримувати систему під час її апробації та до моменту передачі державі.
ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Рекомендуем почитать
21 Августа 15:07,   22
Автомобіль МАЗ із відвалом та грейферним захватом вартістю 3,069 млн. грн. придбали за кошти обласного, районного й сільських бюджетів. Тепер він на варті чистоти семи сіл і буде о ...
21 Августа 12:15,   138
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
21 Августа 11:19,   91
На впровадження державної програми «Ощадний дім» з державного бюджету виділені додаткові кошти.
18 Августа 16:26,   133
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   159
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   127
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   131
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   118
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   112
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   149
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь