21 Ноября,
02:59

"Полтаватеплоенерго" звітує про досвід використання системи електронних торгів ProZorro

05 Октября 2015 11:06   647
З метою забезпечення ефективного та прозорого проведення процедури закупівлі товарів, робіт, послуг та боротьби з корупцією, 31 липня цього року обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» долучилося до проекту проведення електронних закупівель через систему електронних торгів ProZorro.

Починаючи з серпня поточного року, фахівці підприємства «Полтаватеплоенерго» подали ряд заявок в системі ProZorro на проведення закупівель. І результати не забарилися…

У вересні цього року, користуючись платформою ProZorro при проведенні закупівлі копіювального апарату Canon iR2530i, що вже став невід’ємною складовою роботи абонентської служби підприємства, підприємством вже заощаджено майже 5 тис. грн.

На сьогодні «Полтаватеплоенерго» продовжує працювати над збільшенням прозорості проведення процедури закупівель. Ми впевнені, — говорить голова комітету з конкурсних торгів ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Анатолій КАЦЕНКО, — що використання системи ProZorro допоможе нам залучити більшу кількість зацікавлених учасників, збільшити довіру бізнесу до процедури закупівель нашого підприємства та значно зменшити витрати на їх проведення. Серед очевидних переваг таких торгів для їх учасників — прозорість і відкритість процесу закупівель, чесна конкуренція, можливість брати участь у торгах, не виходячи з офісу та доступність для представників будь-якого бізнесу.

Ми переконані, — продовжує Анатолій КАЦЕНКО, — що набутий нами досвід використання системи електронних торгів ProZorro вже у найближчому майбутньому допоможе нашому підприємству значно розширити спектр закупівель за допомогою саме електронних торгів.

Довідка

Система електронних закупівель ProZorro введена в експлуатацію у лютому 2015 року. Система створена за ініціативи громадських організацій, комерційних майданчиків, державних органів та підприємців для проведення закупівель, які не підпадають під дію закону «Про здійснення державних закупівель» та закону «Про особливості здійснення закупівель в окремих сферах господарської діяльності».

Основна мета проекту — забезпечення прозорого та ефективного витрачання державних коштів, а також, завдяки громадському контролю, запобігання корупції та розширенню кола постачальників. Гарантом прозорості розробки та роботи системи виступає ГО Transparency International Ukraine, яка погодилась утримувати систему під час її апробації та до моменту передачі державі.
ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго»
Рекомендуем почитать
16 Ноября 10:24,   130
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   111
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   237
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   213
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   164
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   208
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   180
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
02 Ноября 11:07,   158
17 мільйонів гривень – саме така сума цього року була затверджена на видатки по ремонту доріг у Гадяцькому районі. З них освоєно 15,50 млн. грн. ...
01 Ноября 16:55,   161
42 жителів Гадяцького району оформили субсидію онлайн.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь