21 Ноября,
04:43

Підготовчі роботи КП ПОР «Полтававодоканал» до осінньо-зимового періоду

05 Октября 2015 15:27   369
Для безперебійного водопостачання і водовідведення полтавців в осінньо-зимовий період 2015-2016 років КП ПОР «Полтававодоканал» виконує комплекс заходів з ревізії та ремонту об’єктів підприємства та підготовки їх до роботи в умовах сезонного зниження температури.

На підприємстві постійно проводиться робота по забезпеченню безперебійного функціонування в осінньо-зимовий період як окремих свердловин, так і водозабірних споруд в цілому. На сьогоднішній день переобладнано 16 свердловин, проводяться ремонтні роботи глибинних насосів та заміна кабелів живлення.

На водопровідних мережах за 8 місяців поточного року виконано 1 698 заявок, було відремонтовано 219 шт. засувок , 57 оглядових колодязів та 232 водорозбірних колонки.

З метою виявлення «слабких» місць в розподільчий мережі водопостачання, в теплий період року проводилися гідравлічні випробовування по зонам та окремим розподільчим гілкам мереж, що в свою чергу дало змогу виявити приховані витоки води і запобігти більш значним аварійним ситуаціям в холодну пору року.

Із запланованої перекладки трьох кілометрів водопровідних мереж окремими ділянками по місту Полтаві замінено 1,72 км (58 %).

При всіх фінансових труднощах підприємство вишукує можливість проведення перекладок і каналізаційних мереж. На каналізаційних мережах виконано 5 214 заявок, ліквідовано 34 провали

Із запланованої перекладки 0,4 км каналізаційних мереж окремими ділянками по м. Полтаві замінено 0,56 км (140%).

Так, за 8 місяців 2015 року власними силами служби водовідведення по м. Полтаві перекладено основні ділянки мережі:

- закінчили роботи по реконструкції колектору від вул. Мироненко в бік вул. Енгельса, замінено аварійні ділянки колектору вул. Ватутіна – Коцюбинського. вул. Коваля - м-н Незалежності, Коцюбинського- Крамського, вул. Курчатова, по вул. Енгельса, 27а (територія 1-ї міської лікарні). вул. О. Бідного – пров. Рибальський.

Особлива увага приділяється обслуговуванню енергетичного господарства підприємства. На сьогоднішній день закінчено ремонти та ревізію трансформаторних підстанцій, електроустановок та електрообладнання, проведено технічне обслуговування та поточний ремонт 5 км повітряних та 100 м кабельних ліній, а також заміна понад 300 м аварійних ділянок електромереж невеликими відрізками.

На районних водопровідно-каналізаційних підвідомчих дільницях підприємства проведено 17 переобладнань свердловин. Також проводиться утеплення водонапірних башт, павільйонів та шахт свердловин, профілактика насосного, компресорного та електротехнічного обладнання.

Незважаючи на тяжкий фінансовий стан підприємства, всі підрозділи працюють на повну потужність, що забезпечує на даному етапі необхідний рівень надання послуг з водопостачання та водовідведення.

Своєчасна підготовка водопровідно-каналізаційного господарства до осінньо-зимового періоду дозволить запобігти виникненню аварійних ситуацій, а якщо вони трапляться – в стислі терміни локалізувати аварію і здійснити відновлювальні роботи.
Полтававодоканал
Рекомендуем почитать
16 Ноября 10:24,   130
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   111
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   237
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   214
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   165
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   208
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   180
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
02 Ноября 11:07,   158
17 мільйонів гривень – саме така сума цього року була затверджена на видатки по ремонту доріг у Гадяцькому районі. З них освоєно 15,50 млн. грн. ...
01 Ноября 16:55,   161
42 жителів Гадяцького району оформили субсидію онлайн.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь