20 Августа,
18:40

Підготовчі роботи КП ПОР «Полтававодоканал» до осінньо-зимового періоду

05 Октября 2015 15:27   348
Для безперебійного водопостачання і водовідведення полтавців в осінньо-зимовий період 2015-2016 років КП ПОР «Полтававодоканал» виконує комплекс заходів з ревізії та ремонту об’єктів підприємства та підготовки їх до роботи в умовах сезонного зниження температури.

На підприємстві постійно проводиться робота по забезпеченню безперебійного функціонування в осінньо-зимовий період як окремих свердловин, так і водозабірних споруд в цілому. На сьогоднішній день переобладнано 16 свердловин, проводяться ремонтні роботи глибинних насосів та заміна кабелів живлення.

На водопровідних мережах за 8 місяців поточного року виконано 1 698 заявок, було відремонтовано 219 шт. засувок , 57 оглядових колодязів та 232 водорозбірних колонки.

З метою виявлення «слабких» місць в розподільчий мережі водопостачання, в теплий період року проводилися гідравлічні випробовування по зонам та окремим розподільчим гілкам мереж, що в свою чергу дало змогу виявити приховані витоки води і запобігти більш значним аварійним ситуаціям в холодну пору року.

Із запланованої перекладки трьох кілометрів водопровідних мереж окремими ділянками по місту Полтаві замінено 1,72 км (58 %).

При всіх фінансових труднощах підприємство вишукує можливість проведення перекладок і каналізаційних мереж. На каналізаційних мережах виконано 5 214 заявок, ліквідовано 34 провали

Із запланованої перекладки 0,4 км каналізаційних мереж окремими ділянками по м. Полтаві замінено 0,56 км (140%).

Так, за 8 місяців 2015 року власними силами служби водовідведення по м. Полтаві перекладено основні ділянки мережі:

- закінчили роботи по реконструкції колектору від вул. Мироненко в бік вул. Енгельса, замінено аварійні ділянки колектору вул. Ватутіна – Коцюбинського. вул. Коваля - м-н Незалежності, Коцюбинського- Крамського, вул. Курчатова, по вул. Енгельса, 27а (територія 1-ї міської лікарні). вул. О. Бідного – пров. Рибальський.

Особлива увага приділяється обслуговуванню енергетичного господарства підприємства. На сьогоднішній день закінчено ремонти та ревізію трансформаторних підстанцій, електроустановок та електрообладнання, проведено технічне обслуговування та поточний ремонт 5 км повітряних та 100 м кабельних ліній, а також заміна понад 300 м аварійних ділянок електромереж невеликими відрізками.

На районних водопровідно-каналізаційних підвідомчих дільницях підприємства проведено 17 переобладнань свердловин. Також проводиться утеплення водонапірних башт, павільйонів та шахт свердловин, профілактика насосного, компресорного та електротехнічного обладнання.

Незважаючи на тяжкий фінансовий стан підприємства, всі підрозділи працюють на повну потужність, що забезпечує на даному етапі необхідний рівень надання послуг з водопостачання та водовідведення.

Своєчасна підготовка водопровідно-каналізаційного господарства до осінньо-зимового періоду дозволить запобігти виникненню аварійних ситуацій, а якщо вони трапляться – в стислі терміни локалізувати аварію і здійснити відновлювальні роботи.
Полтававодоканал
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   124
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   149
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   125
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   130
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   112
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   110
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   149
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   233
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   125
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь