19 Августа,
10:25

На Полтавщині комунальне підприємство завищило тариф на водопостачання

13 Октября 2015 13:08   414
Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України розпочала справи за ознаками зловживання монопольним становищем на ринку централізованого водопостачання та водовідведення з боку КП «Галещина» та за ознаками антиконкурентних дій з боку Новогалещинської селищної ради.

Як встановило Відділення за результатами розгляду заяви мешканців смт Нова Галещина, КП «Галещина» здійснило розрахунки тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення з порушенням вимог Порядку формування тарифів та в економічно необґрунтованому розмірі, а саме:
  • при розрахунку тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення включено витрати на заробітну плату з нарахуваннями без розподілу між видами господарської діяльності, зокрема пов'язаних з централізованим водопостачанням та водовідведенням, чим порушено п.5 Порядку. Вказане свідчить про визначення завищених витрат на такі складові послуг, як заробітна плата та нарахування на заробітну плату, за що сплачують споживачі у тарифі.
  • включено витрати на охорону праці, техніку безпеки та на пожежну і сторожову охорону об’єктів виробничого призначення до виробничих витрат, а не загальновиробничих, як передбачено Порядком, що призводить до збільшення вартості тарифу для споживачів. 
Такі дії КП «Галещина» містять ознаки порушення законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку, що можуть призвести до ущемлення інтересів споживачів, які були б неможливими за умов існування значної конкуренції на ринку.

Разом з тим, Новогалещинська селищна рада встановивши рішенням 40 сесії 6 скликання від 30.06.2015р. «Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги» тарифи на послуги водопостачання та водовідведення з порушенням вимог Порядку формування тарифів на вказані послуги та в економічно необґрунтованому розмірі, фактично легітимувала вчинення порушень з боку КП «Галещина».

Розслідування у справах тривають.
Полтавськое обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   113
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   136
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   115
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   127
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   108
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   106
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   146
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   230
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   124
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь