23 Ноября,
05:38

Лубнитеплоенерго не укладало договори на опалення місць загального користування будинків

13 Октября 2015 14:50   531
Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рекомендувала ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» припинити бездіяльність, що містить ознаки порушення конкурентного законодавства.

Як встановило Відділення за результатами розгляду заяви мешканців м. Лубни, ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» не укладало з усіма споживачами договори на надання послуги з централізованого опалення місць загального користування будинку. Така бездіяльність містить ознаки порушення конкурентного законодавства у вигляді зловживання монопольним становищем на ринку централізованого опалення.

«Відсутність укладених договорів на надання послуги з централізованого опалення місць загального користування будинку, що є підставою для виникнення у ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго», як виконавця комунальної послуги, обов’язків перед споживачами – мешканцями багатоквартирних будинків, квартири яких відключені від централізованого опалення, позбавляє споживачів права: пред’являти претензії у разі надання не в повному обсязі або неякісної послуги, вимагати здійснення перерахунків у разі ненадання, надання неякісної послуги або у разі надання послуги не в повному обсязі, зниження якості послуги; відшкодування завданої майну споживача шкоди у разі надання неякісної послуги, вимагати компенсацію за перевищення встановлених термінів проведення аварійно-відновлювальних робіт у розмірі, визначеному законодавством, захисту інтересів у суді» - надав пояснення голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Виходячи з наведеного, адміністративна колегія територіального в порядку статті 14 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» рекомендувала ОКВПТГ «Лубнитеплоенерго» посилити заходів щодо укладення договорів на надання послуги з централізованого опалення місць загального користування будинку з усіма споживачами – мешканцями багатоквартирних будинків, квартири яких відключені від централізованого опалення, відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України
Рекомендуем почитать
21 Ноября 08:29,   131
На перехресті автошляхів М-22 "Полтава-Олександрія" й Н-32 "Дніпро-Решетилівка" проходить будівництво транспортної розв'язки (два рівня). ...
16 Ноября 10:24,   139
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   116
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   246
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   217
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   167
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   210
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   182
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
02 Ноября 11:07,   161
17 мільйонів гривень – саме така сума цього року була затверджена на видатки по ремонту доріг у Гадяцькому районі. З них освоєно 15,50 млн. грн. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь