25 Ноября,
02:09

Антимонопольний комітет має претензії до етикеток на воді ТОВ "Ізумруд"

20 Октября 2015 20:34   619
Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рекомендувала ТОВ - Підприємству «Ізумруд ЛТД» усунути причини виникнення ознак порушень та умов, що їм сприяють. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як встановило Відділення за результатами розгляду справи, ТОВ-Підприємство «Ізумруд ЛТД» випускає продукцію з зображенням на етикетках інформації про назву води «Buvette 3» («Buvette Vital»), «Buvette 5» та «Buvette 7» яка є неправдивою та може ввести в оману споживача, оскільки фактична назва води зазначена на боковій стороні значно меншим шрифтом відповідно «Станіслава», «Ізумрудна -1» та «Ізумрудна» та не сприймається споживачем як її назва. Також, ТОВ-Підприємство «Ізумруд ЛТД» під час дії акції на акційних етикетках своєї продукції зазначаючи «Коди відправляєш - мобільні гроші маєш», повідомляло неповну інформацію. Неповне повідомлення критично важливої інформації вводить фізичних осіб в оману. Пересічний споживач, побачивши на етикетці мінеральної води напис «Коди відправляєш - мобільні гроші маєш», може сприйняти його як свідчення того, що відправивши, до прикладу 2 коди, гарантовано отримає мобільні гроші. Оскільки, на лицьовій стороні не зазначено, що виграшна сума може бути від 5 до 100 гривень, разом з тим, намальована купюра 100 грн.

«Інформація не повинна вводити в оману споживача. Інформація для споживача повинна бути чіткою, конкретною, однозначною, забезпечувати споживачу можливість правильного вибору продукту та нести правдиві відомості щодо продукту. Інформація, яка стосується складу, властивостей, харчової цінності, природи походження, способів виготовлення та споживання, а також інших властивостей, які характеризують прямо або опосередковано безпечність і якість харчового продукту, повинна забезпечувати однозначне сприйняття споживачем та унеможливлювати помилкове сприйняття цього продукту за інший, близький до нього за зовнішнім виглядом або органолептичними показниками», - надав пояснення голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Виходячи з наведеного, адміністративна колегія територіального в порядку статті 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції» рекомендувала ТОВ-Підприємству «Ізумруд ЛТД» привести етикетки на продукцію «Buvette 3» («Buvette Vital»), «Buvette 5» та «Buvette 7» до вимог чинного законодавства та в подальшому, при проведенні акційних заходів, надавати точну та повну інформацію щодо умов здійснюваної акції у відповідності до статті 7 Закону України « Про рекламу».
Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України
Рекомендуем почитать
24 Ноября 14:18,   90
Практично місяць контролювали громадські активісти в Кременчуці роботу міського маршрутного транспорту. І тепер наполягають - вона критична настільки, що виникає необхідність мінят ...
21 Ноября 08:29,   143
На перехресті автошляхів М-22 "Полтава-Олександрія" й Н-32 "Дніпро-Решетилівка" проходить будівництво транспортної розв'язки (два рівня). ...
16 Ноября 10:24,   143
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   122
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   253
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   220
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   171
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   212
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   185
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь