21 Августа,
07:45

Антимонопольний комітет має претензії до етикеток на воді ТОВ "Ізумруд"

20 Октября 2015 20:34   581
Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рекомендувала ТОВ - Підприємству «Ізумруд ЛТД» усунути причини виникнення ознак порушень та умов, що їм сприяють. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як встановило Відділення за результатами розгляду справи, ТОВ-Підприємство «Ізумруд ЛТД» випускає продукцію з зображенням на етикетках інформації про назву води «Buvette 3» («Buvette Vital»), «Buvette 5» та «Buvette 7» яка є неправдивою та може ввести в оману споживача, оскільки фактична назва води зазначена на боковій стороні значно меншим шрифтом відповідно «Станіслава», «Ізумрудна -1» та «Ізумрудна» та не сприймається споживачем як її назва. Також, ТОВ-Підприємство «Ізумруд ЛТД» під час дії акції на акційних етикетках своєї продукції зазначаючи «Коди відправляєш - мобільні гроші маєш», повідомляло неповну інформацію. Неповне повідомлення критично важливої інформації вводить фізичних осіб в оману. Пересічний споживач, побачивши на етикетці мінеральної води напис «Коди відправляєш - мобільні гроші маєш», може сприйняти його як свідчення того, що відправивши, до прикладу 2 коди, гарантовано отримає мобільні гроші. Оскільки, на лицьовій стороні не зазначено, що виграшна сума може бути від 5 до 100 гривень, разом з тим, намальована купюра 100 грн.

«Інформація не повинна вводити в оману споживача. Інформація для споживача повинна бути чіткою, конкретною, однозначною, забезпечувати споживачу можливість правильного вибору продукту та нести правдиві відомості щодо продукту. Інформація, яка стосується складу, властивостей, харчової цінності, природи походження, способів виготовлення та споживання, а також інших властивостей, які характеризують прямо або опосередковано безпечність і якість харчового продукту, повинна забезпечувати однозначне сприйняття споживачем та унеможливлювати помилкове сприйняття цього продукту за інший, близький до нього за зовнішнім виглядом або органолептичними показниками», - надав пояснення голова територіального відділення Володимир Оніщенко.

Виходячи з наведеного, адміністративна колегія територіального в порядку статті 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції» рекомендувала ТОВ-Підприємству «Ізумруд ЛТД» привести етикетки на продукцію «Buvette 3» («Buvette Vital»), «Buvette 5» та «Buvette 7» до вимог чинного законодавства та в подальшому, при проведенні акційних заходів, надавати точну та повну інформацію щодо умов здійснюваної акції у відповідності до статті 7 Закону України « Про рекламу».
Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   130
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   153
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   126
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   131
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   113
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   111
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   149
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   234
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   125
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь