20 Августа,
10:56

Фіскальна служба організувала зустріч підприємців, митних брокерів та керівництва митниці

03 Ноября 2015 10:57   352
Цими днями в приміщенні Полтавської митниці ДФС відбулась зустріч керівництва митниці з митними брокерами і декларантами, власниками митних складів та керівниками підприємств області, - повідомляє прес-служба фіскального органу.

Провідними фахівцями митниці була акцентована увага учасників заходу на питаннях визначення митної вартості товарів, які декларуються.

«Одним з головним завданням в роботі митниці й надалі залишається ефективне надання адміністративних послуг фізичним особам та суб’єктам підприємницької діяльності. Наразі необхідно спрямувати спільні зусилля для якісного наповнення державного бюджету України та дотримання законодавства» – зазначив відкриваючи нараду перший заступник начальника Полтавської митниці ДФС Василь Воронько.

Фахівці Полтавської митниці ДФС довели до учасників наради норми практичного застосування постанова Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 року № 724 «Про використання у системі управління ризиками орієнтовних показників митної вартості товарів».

Також було зазначено, що з метою забезпечення рівних умов провадження зовнішньоекономічної діяльності та єдиного підходу до контролю правильності визначення митної вартості товарів на митній території України Державною фіскальною службою України на виконання п.2.1) Постанови №724 забезпечено визначення переліку товарів у розрізі товарних підкатегорій згідно з УКТЗЕД і країною походження та їх середньозважену митну вартість, розраховану за останні шість місяців, крім товарів військового призначення, подвійного використання та товарів, які реалізуються у порядку біржової торгівлі та формування в установленому порядку на підставі зазначеного переліку орієнтовних показників митної вартості товарів.

З метою неухильного виконання вимог п.2.2) Постанови № 724 у разі спрацювання автоматизованої системи аналізу та управління ризиками за напрямом перевірки правильності визначення митної вартості товарів, слід дотримуватись положень розділу III «Митна вартість товарів та методи ії визначення», ст. 255 Митного кодексу України, наказу ДФС України від 11.09.2015 № 689 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо роботи посадових осіб органів доходів і зборів з аналізу, виявлення та оцінки ризиків при здійсненні контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України» та інших нормативно-правових актів з питань державної митної справи.

Спрацювання автоматизованої системи аналізу та управління ризиками за напрямом перевірки правильності визначення митної вартості товарів у відповідності до постанови № 724 не є підставою для коригування митної вартості, а свідчить про необхідність посилення контролю за правильністю визначення митної вартості товарів з неухильним дотриманням положень розділу III «Митна вартість товарів та методи її визначення», ст. 255 Митного кодексу України, наказу ДФС України від 11.09.2015 № 689 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо роботи посадових осіб органів доходів і зборів з аналізу, виявлення та оцінки ризиків при здійсненні контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України» та інших нормативно-правових актів з питань державної митної справи.

Загалом нарада відбулася в активному діалозі між митниками, представниками бізнесу та громадськістю, останні в свою чергу відзначили змістовність та продуктивність проведеного заходу.ГУ ДФС у Полтавській області
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   124
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   147
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   122
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   130
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   111
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   110
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   149
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   233
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   125
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь