23 Ноября,
17:01

Фіскальна служба організувала зустріч підприємців, митних брокерів та керівництва митниці

03 Ноября 2015 10:57   380
Цими днями в приміщенні Полтавської митниці ДФС відбулась зустріч керівництва митниці з митними брокерами і декларантами, власниками митних складів та керівниками підприємств області, - повідомляє прес-служба фіскального органу.

Провідними фахівцями митниці була акцентована увага учасників заходу на питаннях визначення митної вартості товарів, які декларуються.

«Одним з головним завданням в роботі митниці й надалі залишається ефективне надання адміністративних послуг фізичним особам та суб’єктам підприємницької діяльності. Наразі необхідно спрямувати спільні зусилля для якісного наповнення державного бюджету України та дотримання законодавства» – зазначив відкриваючи нараду перший заступник начальника Полтавської митниці ДФС Василь Воронько.

Фахівці Полтавської митниці ДФС довели до учасників наради норми практичного застосування постанова Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 року № 724 «Про використання у системі управління ризиками орієнтовних показників митної вартості товарів».

Також було зазначено, що з метою забезпечення рівних умов провадження зовнішньоекономічної діяльності та єдиного підходу до контролю правильності визначення митної вартості товарів на митній території України Державною фіскальною службою України на виконання п.2.1) Постанови №724 забезпечено визначення переліку товарів у розрізі товарних підкатегорій згідно з УКТЗЕД і країною походження та їх середньозважену митну вартість, розраховану за останні шість місяців, крім товарів військового призначення, подвійного використання та товарів, які реалізуються у порядку біржової торгівлі та формування в установленому порядку на підставі зазначеного переліку орієнтовних показників митної вартості товарів.

З метою неухильного виконання вимог п.2.2) Постанови № 724 у разі спрацювання автоматизованої системи аналізу та управління ризиками за напрямом перевірки правильності визначення митної вартості товарів, слід дотримуватись положень розділу III «Митна вартість товарів та методи ії визначення», ст. 255 Митного кодексу України, наказу ДФС України від 11.09.2015 № 689 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо роботи посадових осіб органів доходів і зборів з аналізу, виявлення та оцінки ризиків при здійсненні контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України» та інших нормативно-правових актів з питань державної митної справи.

Спрацювання автоматизованої системи аналізу та управління ризиками за напрямом перевірки правильності визначення митної вартості товарів у відповідності до постанови № 724 не є підставою для коригування митної вартості, а свідчить про необхідність посилення контролю за правильністю визначення митної вартості товарів з неухильним дотриманням положень розділу III «Митна вартість товарів та методи її визначення», ст. 255 Митного кодексу України, наказу ДФС України від 11.09.2015 № 689 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо роботи посадових осіб органів доходів і зборів з аналізу, виявлення та оцінки ризиків при здійсненні контролю за правильністю визначення митної вартості товарів, які переміщуються через митний кордон України» та інших нормативно-правових актів з питань державної митної справи.

Загалом нарада відбулася в активному діалозі між митниками, представниками бізнесу та громадськістю, останні в свою чергу відзначили змістовність та продуктивність проведеного заходу.ГУ ДФС у Полтавській області
Рекомендуем почитать
21 Ноября 08:29,   134
На перехресті автошляхів М-22 "Полтава-Олександрія" й Н-32 "Дніпро-Решетилівка" проходить будівництво транспортної розв'язки (два рівня). ...
16 Ноября 10:24,   140
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   118
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   249
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   219
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   169
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   211
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   183
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
02 Ноября 11:07,   162
17 мільйонів гривень – саме така сума цього року була затверджена на видатки по ремонту доріг у Гадяцькому районі. З них освоєно 15,50 млн. грн. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь