18 Августа,
19:44

Антимонопольний комітет рекомендував комунальному підприємству привести тарифи на водопостачання до обгрунтованого рівня

24 Ноября 2015 16:53   326
Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України рекомендувала КП «Галещина» Новогалещинської селищної ради усунути причини виникнення порушень конкурентного законодавства.

Як встановило Відділення в ході розгляду справи, КП «Галещина» здійснило розрахунки тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення з порушенням вимог Порядку формування тарифів та в економічно необґрунтованому розмірі, а саме: комунальне підприємство завищило витрати на такі складові послуг, як заробітна плата та нарахування на заробітну плату, за що сплачують споживачі у тарифі; у підприємства було відсутнє обґрунтування щодо включення витрат на матеріали для поточного ремонту системи водопостачання та матеріали для поточного ремонту КНС; також, до тарифу на послугу з централізованого водопостачання КП «Галещина» включило витрати на лабораторний контроль СЕС без надання територіальному відділенню копій підтверджуючих документів щодо здійснення лабораторного контролю у 2015 році.

Відповідно до матеріалів справи порушення не призвело до суттєвого обмеження чи спотворення конкуренції, не завдало значних збитків окремим особам чи суспільству.

Виходячи з наведеного, адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення на підставі частини першої статті 46 Закону України «Про захист економічної конкуренції» рекомендувала КП «Галещина» в 10-ти денний термін вжити заходів щодо розрахунків тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у відповідності до вимог встановленого Порядку формування тарифів з подальшим поданням їх до органу місцевого самоврядування для встановлення.
Одночасно, адміністративна колегія відділення зобов’язала Новогалещинську селищну раду в межах розгляду справи вжити заходів щодо встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення у відповідності до вимог чинного законодавства.
Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   78
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   132
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   114
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   126
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   108
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   105
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   146
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   230
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   123
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь