19 Августа,
10:33

Лубенське КП "Ритуалсервіс" визнало порушення конкурентного законодавства на ринку ритуальних послуг

25 Ноября 2015 11:15   633
Адміністративна колегія Полтавського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України визнала антиконкурентними дії комунального підприємства Лубенської міської ради «Ритуалсервіс» та зобов’язала в місячний термін припинити порушення конкурентного законодавства.

Як встановило Відділення за результатами розгляду заяв, по-перше, КПВКЛМР «Ритуалсервіс» уклало договір про надання ритуальних послуг з одним із заявників, який містить положення, які ущемляють інтереси виконавця ритуальних послуг та не відповідають чинному законодавству (Типовому положенню про ритуальну службу та Примірному договору про надання ритуальних послуг, затвердженим наказом Держжитлокомунгоспу України 19.11.2003 N 193); по-друге, комунальне підприємство відмовило в укладенні договору про надання ритуальних послуг з іншим суб’єктом господарювання (скаржником по справі) з порушенням положень діючих нормативно-правових актів.

Такі дії з боку КПВКЛМР «Ритуалсервіс» є порушеннями конкурентного законодавства, що полягає у вчинені дій органом адміністративно-господарського управління та контролю, які можуть призвести до обмеження конкуренції.

Комунальне підприємство визнало факти вчинення порушення.

Як уже повідомлялось раніше, адміністративна колегія територіального відділення рекомендувала Лубенській міській раді вжити заходи щодо приведення Положення про порядок надання ритуальних послуг на території міста Лубни та зразка договору про надання ритуальних у відповідність з вимогами чинного законодавства.

Треба зазначити, що відповідно до частини другої статті 46 Закону України “Про захист економічної конкуренції” рекомендації органів Антимонопольного комітету України підлягають обов’язковому розгляду органами чи особами, яким вони надані.
Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   114
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   136
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   115
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   128
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   108
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   106
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   146
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   230
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   124
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь