20 Августа,
05:13

Нафтогазвидобування профінансувало придбання сучасного медичного обладнання для Шишацької райлікарні

27 Ноября 2015 13:25   365
Шишацькій центральній районній лікарні передали комплекс нового сучасного медичного обладнання. У приміщенні лікарні також встановлено більше 40 нових теплозберігаючих вікон. Проект здійснено в межах Стратегії соціального партнерства Шишацького району і ПрАТ «Нафтогазвидобування» на 2014-2016 рр. Газовидобувна компанія виділила на реалізацію цього проекту 717 тис. грн.

Для шишацької лікарні було закуплено апарат штучної вентиляції легенів, палатний рентген-апарат, двоканальні шприцеві дозатори, дефібрилятор, реанімаційно-хірургічні монітори, електрокардіографи, монітор добового артеріального тиску.

«Нова медична апаратура замінила стару, яка використовувалася переважно з радянських часів і давно відслужила своє. Отримане обладнання дозволить швидше та якісніше проводити діагностику, медичний нагляд та лікування жителів району. Оскільки частина цього обладнання використовуватиметься у реанімаційному відділенні, то можна сміливо говорити, що воно рятуватиме людські життя», – зазначив головний лікар Шишацької ЦРЛ Микола Корячко.

Встановлення нових енергоощадних вікон, зроблених з якісних матеріалів німецького виробництва, дозволить зробити умови перебування пацієнтів у лікарні більш комфортним, а також знизити видатки на опалення медичного закладу.

У 2014 р. «Нафтогазвидобування» уже профінансувало заміну 50 вікон у цій лікарні. Раніше, у грудні 2013 р., за кошти компанії було придбано дві санітарні машини. У попередні роки «Нафтогазвидобування» також профінансувало капітальний ремонт пологового відділення, створення відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, Центру матері та дитини, реконструкцію котельні.

«Безпека і здоров’я мешканців районів, де ми ведемо свою діяльність, є одним із пріоритетів соціальної діяльності нашої компанії. Сьогодні ми можемо сміливо заявити, що якість медичних послуг на Шишаччині покращується щороку, в тому числі, завдяки нашій участі», – наголосив генеральний директор ПрАТ «Нафтогазвидобування» Ігор Щуров.


Довідка

ПрАТ «Нафтогазвидобування» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. Основний акціонер – енергетичний холдинг ДТЕК. Генеральний директор «Нафтогазвидобування» – Ігор Щуров.

Компанія розробляє ліцензійні ділянки на двох родовищах у Полтавській області – Семиренківському та Мачухському. Доведені запаси природного газу складають 20 млрд куб. м, газового конденсату – 2 млн т.

«Нафтогазвидобування» експлуатує 15 свердловин. Видобутий газ доводиться до товарної кондиції на трьох установках підготовки газу – «Олефірівка», «Семиренки» та «Мачухи».

Обсяг видобутку природного газу за підсумками 2014 р. становив 752 млн куб. м, газового конденсату – 29 тис. тон.

Офіси компанії розташовані у Полтаві та Києві.

У квітні 2014 р. компанія розробила Стратегії соціального партнерства з Шишацьким, Миргородським та Полтавським районами Полтавської області на 2014-2016 рр. у відповідності до методології та стандартів ДТЕК. Стратегії передбачають реалізацію 35-ти соціальних проектів.
ПрАТ «Нафтогазвидобування»
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   123
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   144
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   122
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   129
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   111
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   110
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   149
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   233
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   125
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь