22 Августа,
21:30

Антимонопольний комітет порадив Полтававодоканалу не обмежувати термін експлуатації лічильників води

30 Ноября 2015 14:42   342
Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України з метою запобігання порушень конкурентного законодавства надала рекомендації комунальному підприємству Полтавської обласної ради «Полтававодоканал». Про це повідомила прес-служба відомства.

Як встановило Відділення в ході розгляду заяв, КП «Полтававодоканал» 03 листопада поточного року прийняло неправомірне розпорядження, яким встановило термін експлуатації лічильників в якості комерційних засобів води – 12 років, чим були обмежені права споживачів.

Територіальне відділення звернулось за роз’ясненням щодо правомірності дій КП «Полтававодоканал» до Державного підприємства «Полтавський регіональний науково-технічний центр стандартизації, метрології та сертифікації».

У відповідь ДП «Полтавастандартметрологія» пояснило, що обов’язковою умовою експлуатації засобу вимірювальної техніки є позитивні результати повірки або державна метрологічна атестація. Також, було сказано, що закон не встановлює будь яке обмеження можливості експлуатації приладу після закінчення визначеного терміну експлуатації, та жодний із нормативно-правових актів також не містить такого обмеження.

Таким чином, вимога розпорядження КП «Полтававодоканал» щодо обмеження терміну експлуатації лічильників води не передбачена жодним із чинних нормативно-правових актів.

В зв’язку з вищенаведеним, територіальне відділення в порядку статті 17 Закону України «Про Антимонопольний комітет України» рекомендувало КП «Полтававодоканал» утриматись від вчинення дій щодо необґрунтованого обмеження терміну експлуатації квартирних лічильників води.

Треба зазначити, що 13 листопада КП «Полтававодоканал» скасувало попереднє розпорядження про термін експлуатації лічильників води.
Полтавське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України
Рекомендуем почитать
22 Августа 13:04,   164
На полях Полтавщини, як стверджують занепокоєні землероби, швидко розповсюджується всеїдний лучний метелик.
22 Августа 09:28,   511
Правоохоронцями знешкоджено підпільний цех з незаконним виготовленням підакцизних товарів.
21 Августа 15:46,   173
Автомобіль МАЗ із відвалом та грейферним захватом вартістю 3,069 млн. грн. придбали за кошти обласного, районного й сільських бюджетів. Тепер він на варті чистоти семи сіл і буде о ...
21 Августа 12:15,   175
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
21 Августа 11:19,   111
На впровадження державної програми «Ощадний дім» з державного бюджету виділені додаткові кошти.
18 Августа 16:26,   140
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   165
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   127
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   132
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   121
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь