20 Августа,
18:42

Полтаватеплоенерго роз'яснює порядок перерахунку вартості опалення через температуру нижче нормативної

14 Января 2016 16:52   321
Обласне комунальне підприємство "Полтаватеплоенерго" нагадує споживачам послуги з централізованого опалення, котрі мешкають у будинках, не обладнаних будинковими приладами обліку теплової енергії (тепловими лічильниками), про порядок проведення перерахунку оплати за послугу з централізованого опалення у разі нарікань на її якість.

Зокрема, споживач має право на обстеження житлового приміщення спеціалістами «Полтаватеплоенерго» для проведення перерахунку оплати за послугу з централізованого опалення за наступних умов:
  1. ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» є надавачем послуги з централізованого опалення в оселі споживача;
  2. у споживача відсутні квартирні та будинкові засоби обліку теплової енергії;
  3. температура повітря у кімнатах менша за нормативну, яка для рядових кімнат становить 18°С, а для кутових — 20°С.
Таким чином, якщо фактична температура в житлових приміщеннях споживачів послуг підприємства не відповідає нормативній, потрібно:

1. Звернутися до служби приладів обліку та контролю за якістю теплопостачання і оформити заявку на проведення обстеження:

— «НАДІСЛАТИ НАМ ЛИСТА» — цілодобовий он-лайн сервіс офіційного сайту підприємства (te.pl.ua);
— за телефоном 510-481 — у робочий час (Пон. - Четв. — з 08:00 до 17:00, Пт. — з 08:00 до 15:45, Перерва — з 12:00 до 12:45);
— за телефоном 510-400 — у неробочий час, на вихідних та у святкові дні (Виробничо-диспетчерська служба підприємства).

2. В попередньо узгоджений час забезпечити доступ спеціаліста «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» до житлового приміщення.

Після заміру температури в приміщенні представник підприємства складе акт перевірки. У разі виявлення неналежної якості надання послуги, відповідно до складеного акту споживачеві буде зроблено перерахунок оплати послуги опалення та вжито заходів щодо усунення причин її зниження.

Система перерахунку прозора й закріплена Постановою Кабміну від 17.02.2010 р. №151. Так, згідно із зазначеною Постановою, суму до сплати за централізоване опалення буде знижено на 5 відсотків за кожний градус відхилення від 18°C у рядових житлових приміщеннях та, відповідно, від 20°C у кутових кімнатах. При температурі у рядових житлових приміщеннях нижче 12°C та, відповідно, нижче 14°C у кутових кімнатах — плата за централізоване опалення взагалі не нараховується.

Звертаємо увагу, що перерахунок для кожної конкретної квартири проводиться на підставі індивідуальних результатів обстеження. При складанні акту перевірки в тому числі враховуються і результати загального аналізу енергоефективності житлових кімнат. Зокрема, якщо в оселі у споживача не проведено заходи з утеплення перерахунок за послугу з централізованого опалення не проводиться.
ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго"
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   124
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   149
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   125
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   130
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   112
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   110
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   149
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   233
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   125
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь