23 Ноября,
05:36

Полтаватеплоенерго роз'яснює порядок перерахунку вартості опалення через температуру нижче нормативної

14 Января 2016 16:52   354
Обласне комунальне підприємство "Полтаватеплоенерго" нагадує споживачам послуги з централізованого опалення, котрі мешкають у будинках, не обладнаних будинковими приладами обліку теплової енергії (тепловими лічильниками), про порядок проведення перерахунку оплати за послугу з централізованого опалення у разі нарікань на її якість.

Зокрема, споживач має право на обстеження житлового приміщення спеціалістами «Полтаватеплоенерго» для проведення перерахунку оплати за послугу з централізованого опалення за наступних умов:
  1. ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» є надавачем послуги з централізованого опалення в оселі споживача;
  2. у споживача відсутні квартирні та будинкові засоби обліку теплової енергії;
  3. температура повітря у кімнатах менша за нормативну, яка для рядових кімнат становить 18°С, а для кутових — 20°С.
Таким чином, якщо фактична температура в житлових приміщеннях споживачів послуг підприємства не відповідає нормативній, потрібно:

1. Звернутися до служби приладів обліку та контролю за якістю теплопостачання і оформити заявку на проведення обстеження:

— «НАДІСЛАТИ НАМ ЛИСТА» — цілодобовий он-лайн сервіс офіційного сайту підприємства (te.pl.ua);
— за телефоном 510-481 — у робочий час (Пон. - Четв. — з 08:00 до 17:00, Пт. — з 08:00 до 15:45, Перерва — з 12:00 до 12:45);
— за телефоном 510-400 — у неробочий час, на вихідних та у святкові дні (Виробничо-диспетчерська служба підприємства).

2. В попередньо узгоджений час забезпечити доступ спеціаліста «ПОЛТАВАТЕПЛОЕНЕРГО» до житлового приміщення.

Після заміру температури в приміщенні представник підприємства складе акт перевірки. У разі виявлення неналежної якості надання послуги, відповідно до складеного акту споживачеві буде зроблено перерахунок оплати послуги опалення та вжито заходів щодо усунення причин її зниження.

Система перерахунку прозора й закріплена Постановою Кабміну від 17.02.2010 р. №151. Так, згідно із зазначеною Постановою, суму до сплати за централізоване опалення буде знижено на 5 відсотків за кожний градус відхилення від 18°C у рядових житлових приміщеннях та, відповідно, від 20°C у кутових кімнатах. При температурі у рядових житлових приміщеннях нижче 12°C та, відповідно, нижче 14°C у кутових кімнатах — плата за централізоване опалення взагалі не нараховується.

Звертаємо увагу, що перерахунок для кожної конкретної квартири проводиться на підставі індивідуальних результатів обстеження. При складанні акту перевірки в тому числі враховуються і результати загального аналізу енергоефективності житлових кімнат. Зокрема, якщо в оселі у споживача не проведено заходи з утеплення перерахунок за послугу з централізованого опалення не проводиться.
ПОКВПТГ "Полтаватеплоенерго"
Рекомендуем почитать
21 Ноября 08:29,   131
На перехресті автошляхів М-22 "Полтава-Олександрія" й Н-32 "Дніпро-Решетилівка" проходить будівництво транспортної розв'язки (два рівня). ...
16 Ноября 10:24,   139
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   116
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   246
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   217
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   167
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   210
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   182
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
02 Ноября 11:07,   161
17 мільйонів гривень – саме така сума цього року була затверджена на видатки по ремонту доріг у Гадяцькому районі. З них освоєно 15,50 млн. грн. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь