24 Августа,
02:24

У рамках співробітництва до ПУЕТ завітав менеджер програм НАТО в Україні

04 Апреля 2016 20:37   406
За повідомленням прес-служби Полтавського університету економіки і торгівлі, на навчальній базі університету з 28.03.2016 р. ректоратом організовано проведення занять з колишніми військовослужбовцями, які навчаються за програмою НАТО на 3-х місячних курсах підвищення кваліфікації "Сучасні технології інформаційних систем". 

У рамках реалізації діючого проекту з організації курсів перепідготовки офіцерів запасу за програмою «НАТО – Збройні сили України» відповідно грантової програми НАТО «Партнерство заради миру», а також для з’ясування питань щодо подальшого співробітництва 1 квітня 2016 р. до університету з візитом прибули: менеджер програм НАТО в Україні Крістофер Штаудт, директор Міжгалузевого інституту післядипломної освіти Національного технічного університету України "Харківський політехнічний інститут"(який є партнером трастового фонду програми НАТО «Партнерство заради миру» Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації колишніх військовослужбовців) Юрій Володимирович Паржин, заступник менеджера програм НАТО в Україні Олександра Огороднікова та менеджер з організації Володимир Тихонович Захарчук.

Першим проректором професором Рогозою М.Є. для гостей було проведено екскурсію, під час якої була продемонстрована система управління університетом, підсистеми дистанційного навчання та електронного тестування. Також оглянули матеріально-технічну базу, яка використовується для проведення курсів. 

Після екскурсії, у конференц-залі університету ректор професор О.О. Нестуля та менеджер програм НАТО в Україні Крістофер Штаудт зустрілись з офіцерами запасу, які навчаються на курсах, і провели з ними бесіду та відповіли на питання.

Підсумком візиту стало визнання сторонами реальної можливості подальшого співробітництва щодо підготовки слухачів за різними напрямами підготовки та участі університету в грантових програмах НАТО.
ПУЕТ
Рекомендуем почитать
23 Августа 14:03,   115
У Великих Сорочинцях наступного року збираються започаткувати Національний ярмарок пива.
22 Августа 13:04,   196
На полях Полтавщини, як стверджують занепокоєні землероби, швидко розповсюджується всеїдний лучний метелик.
22 Августа 09:28,   598
Правоохоронцями знешкоджено підпільний цех з незаконним виготовленням підакцизних товарів.
21 Августа 15:46,   188
Автомобіль МАЗ із відвалом та грейферним захватом вартістю 3,069 млн. грн. придбали за кошти обласного, районного й сільських бюджетів. Тепер він на варті чистоти семи сіл і буде о ...
21 Августа 12:15,   182
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
21 Августа 11:19,   114
На впровадження державної програми «Ощадний дім» з державного бюджету виділені додаткові кошти.
18 Августа 16:26,   141
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   167
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   128
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   132
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь