25 Ноября,
11:13

У рамках співробітництва до ПУЕТ завітав менеджер програм НАТО в Україні

04 Апреля 2016 20:37   455
За повідомленням прес-служби Полтавського університету економіки і торгівлі, на навчальній базі університету з 28.03.2016 р. ректоратом організовано проведення занять з колишніми військовослужбовцями, які навчаються за програмою НАТО на 3-х місячних курсах підвищення кваліфікації "Сучасні технології інформаційних систем". 

У рамках реалізації діючого проекту з організації курсів перепідготовки офіцерів запасу за програмою «НАТО – Збройні сили України» відповідно грантової програми НАТО «Партнерство заради миру», а також для з’ясування питань щодо подальшого співробітництва 1 квітня 2016 р. до університету з візитом прибули: менеджер програм НАТО в Україні Крістофер Штаудт, директор Міжгалузевого інституту післядипломної освіти Національного технічного університету України "Харківський політехнічний інститут"(який є партнером трастового фонду програми НАТО «Партнерство заради миру» Хмельницького центру перепідготовки та соціальної адаптації колишніх військовослужбовців) Юрій Володимирович Паржин, заступник менеджера програм НАТО в Україні Олександра Огороднікова та менеджер з організації Володимир Тихонович Захарчук.

Першим проректором професором Рогозою М.Є. для гостей було проведено екскурсію, під час якої була продемонстрована система управління університетом, підсистеми дистанційного навчання та електронного тестування. Також оглянули матеріально-технічну базу, яка використовується для проведення курсів. 

Після екскурсії, у конференц-залі університету ректор професор О.О. Нестуля та менеджер програм НАТО в Україні Крістофер Штаудт зустрілись з офіцерами запасу, які навчаються на курсах, і провели з ними бесіду та відповіли на питання.

Підсумком візиту стало визнання сторонами реальної можливості подальшого співробітництва щодо підготовки слухачів за різними напрямами підготовки та участі університету в грантових програмах НАТО.
ПУЕТ
Рекомендуем почитать
24 Ноября 14:18,   97
Практично місяць контролювали громадські активісти в Кременчуці роботу міського маршрутного транспорту. І тепер наполягають - вона критична настільки, що виникає необхідність мінят ...
21 Ноября 08:29,   144
На перехресті автошляхів М-22 "Полтава-Олександрія" й Н-32 "Дніпро-Решетилівка" проходить будівництво транспортної розв'язки (два рівня). ...
16 Ноября 10:24,   145
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   122
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   256
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   221
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   171
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   212
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   186
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь