18 Октября,
14:25

У Полтаві відкрилася книжкова виставка "Економіка підприємства – наука про ефективність виробництва"

17 Мая 2016 17:00   367
Сучасне підприємство – це складна система, що об’єднує і використовує різноманітні ресурси: людські, матеріальні, фінансові, інформаційні. Ефективне управління підприємствами неможливе без вивчення їх сутності та взаємозв’язків. Від того, як підприємства використовують власні ресурси, наскільки якісною та конкурентоспроможною є вироблена ними продукція, як вони здійснюють інноваційні перетворення, значною мірою залежать добробут народу й економічна могутність держави загалом.

Економіка підприємства – це наука про ефективність виробництва, шляхи і методи досягнення підприємством найкращих результатів при найменших затратах. Як конкретна галузь науки й навчальна дисципліна вона базується на пізнанні та свідомому використанні економічних законів і закономірностей функціонування та розвитку суспільного виробництва.

Вивчення економіки виробництва закладає фундамент найважливішого комплексу практичних економічних знань, потрібних майбутньому спеціалістові незалежно від його фаху і місця роботи.

Документи, представлені на книжковій виставці «Економіка підприємства – наука про ефективність виробництва» з циклу «Вивчаємо економічні науки», мають допомогти студентам опанувати основи управління якістю та конкурентоспроможністю продукції, продуктивністю та оплатою праці, управління оборотними коштами підприємства, а також оволодіти основами виробничого процесу та набути базових знань із визначення ефективності діяльності підприємств.

Виставка адресована також викладачам, аспірантам, слухачам магістерських програм з економіки.

Запрошуємо до відділу документів із економічних та технічних наук і керівників підприємств, управлінців та службовців ознайомитися з монографіями, посібниками, періодичними виданнями, які допоможуть їм у розв’язанні складних питань, що виникають у процесі функціонування підприємств.

Виставка діятиме з 16 по 30 травня 2016 р. в ПОУНБ ім. І.П.Котляревського (м. Полтава, вул. Леніна, 17)

ПОУНБ ім. І.П.Котляревського
Рекомендуем почитать
18 Октября 09:19,   82
Реалізується держінвестпроект з розвитку автомобільної дороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка на території Полтавської та Дніпропетровської областей. ...
17 Октября 15:02,   1941
На цьому тижні навряд чи у помешканнях полтавців батареї стануть теплими.
13 Октября 16:49,   222
На пришкільних ділянках Сватківської ЗОШ засаджуть поле малиною.
13 Октября 13:02,   338
"Київстар" презентував дві нові лінійки тарифних планів. Вони змінять старі абонентам як контрактним, так й передплати.
10 Октября 14:18,   155
Компанія «Аватор» продовжує роботи по підключенню сіл Гадяцького району до швидкісного Інтернету.
09 Октября 12:12,   135
Встановлення таких технічних приладів у міському громадському транспорті, за допомогою яких у будь-яку мить в системі он-лайн можна відстежити маршрут руху автівок, перш за все пов ...
05 Октября 16:37,   124
РТМ Кременчуцької ТЕЦ повідомляє, що 5-го жовтня з 15.00 годин енергетики готові подати теплоносій до мереж гарячого водопостачання ТЕЦ КрАЗ.
05 Октября 15:58,   201
Проект "Розумні зупинки - мобільна громада" - працює.
05 Октября 12:04,   158
Активно тривають ремонтні роботи старенького приміщення Лютеньської дільничної лікарні.
04 Октября 17:15,   212
Для покращення енергоефективності блочних житлових будинків у місті Кременчуці вирішується питання їх утеплення.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь