17 Октября,
02:53

Полтаваобленерго звертається до отримувачів субсидії

08 Июня 2016 12:28   727
Постановою Кабінету Міністрів України N 319 від 27.04.16 р. були внесені зміни до Постанови N 848 від 21.10.1995 р. "Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-омунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива".

Звертається увага полтавців - отримувачів субсидії, що згідно з з п.4 оновленого документу, у разі призначення субсидії, пільги на оплату житлово-комунальних послуг та придбання твердого палива і скрапленого газу особам, які зареєстровані (фактично проживають) у будинку, у період її отримання не нараховуються.

У п.15 зазначено, що отримувачі субсидії, зобов'язані щомісячно сплачувати вартість фактично спожитої послуги, з урахуванням розміру призначеної субсидії. Якщо ця сума менша ніж обов’язкова частка витрат на оплату послуги, то сплачувати потрібно її фактичну вартість. Сума субсидії, яку структурними підрозділами з питань соціального захисту населення було переказано на рахунки виконавців/виробників житлово-комунальних послуг для оплати їх вартості у розмірі соціальних нормативів, і яка не використана домогосподарством через економію, зараховується як оплата послуг на наступні розрахункові періоди.
ПАТ "Полтаваобленерго"
Рекомендуем почитать
13 Октября 16:49,   216
На пришкільних ділянках Сватківської ЗОШ засаджуть поле малиною.
13 Октября 13:02,   326
"Київстар" презентував дві нові лінійки тарифних планів. Вони змінять старі абонентам як контрактним, так й передплати.
10 Октября 14:18,   152
Компанія «Аватор» продовжує роботи по підключенню сіл Гадяцького району до швидкісного Інтернету.
09 Октября 12:12,   133
Встановлення таких технічних приладів у міському громадському транспорті, за допомогою яких у будь-яку мить в системі он-лайн можна відстежити маршрут руху автівок, перш за все пов ...
05 Октября 16:37,   121
РТМ Кременчуцької ТЕЦ повідомляє, що 5-го жовтня з 15.00 годин енергетики готові подати теплоносій до мереж гарячого водопостачання ТЕЦ КрАЗ.
05 Октября 15:58,   199
Проект "Розумні зупинки - мобільна громада" - працює.
05 Октября 12:04,   156
Активно тривають ремонтні роботи старенького приміщення Лютеньської дільничної лікарні.
04 Октября 17:15,   210
Для покращення енергоефективності блочних житлових будинків у місті Кременчуці вирішується питання їх утеплення.
04 Октября 14:49,   290
Дорога місцевого значення Сергіївка-Петрівка-Роменська-Комишня несе чимале автотранспортне навантаження. Адже нею користуються жителі трьох сіл Гадяцького району (Петрівка-Роменськ ...
03 Октября 14:13,   181
Завдяки сприянню депутатів районної ради Віктора Ілляшенка та Ігора Верещаки, районній владі та керівництву Сергіївської ОТГ вдалося оновити ще одну автомобільну дорогу – у с ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь