18 Августа,
04:25

Згідно дослідження ПрАТ "Нафтогазвидобування" видобуває газ безпечно для екології Полтавщини

24 Июня 2016 13:40   604
Поблизу виробничих об'єктів ПрАТ «Нафтогазвидобування», що входить до групи ДТЕК, проведено незалежне дослідження навколишнього природного середовища. Згідно з його результатами, видобування газу не має негативного впливу на стан підземних вод, ґрунту і повітря в прилеглих населених пунктах. Про це повідомила прес-служба підприємства.

Дослідження проводили фахівці держпідприємства Український геологічний науково-виробничий центр (ДП «Укрнаукагеоцентр», входить в структуру НАК «Надра України»). У лютому-квітні 2016 року ними було відібрано проби підземних вод, ґрунту та проведено заміри повітря в різних частинах с. Ковалівка Шишацького району Полтавської області, розташованого на території Семиренківського газоконденсатного родовища. Точки відбору зразків визначали місцеві жителі. Проби досліджувалися в сертифікованій лабораторії за затвердженими методиками.

«Обробивши і проаналізувавши дані лабораторних досліджень природних вод, ґрунтів і загазованості повітря в с. Ковалівка, з упевненістю можна стверджувати про відсутність на даному етапі екологічних досліджень ознак техногенного впливу, пов'язаного з нафтогазовидобувною діяльністю», – зазначено в звіті ДП «Укрнаукагеоцентр» за результатами дослідження.

Моніторинг стану навколишнього середовища на Семиренківському родовищі проводиться щорічно, вже протягом 9-ти років. Попередні дослідження показали аналогічні результати.

«Кожен виробничий процес в Нафтогазвидобуванні здійснюється відповідно до чітких регламентів, в яких екології та безпеці приділено першочергову увагу. Ми цілодобово контролюємо їх виконання як власними співробітниками, так і працівниками підрядних організацій. Компанія використовує найсучасніші матеріали і обладнання, які пройшли всі передбачені законодавством експертизи та випробування. Це підтверджує той факт, що минулого року Нафтогазвидобування успішно пройшло сертифікацію відповідно до міжнародних стандартів OHSAS 18001:2007 та ISO 14001:2004», – зазначив керівник департаменту з охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища Нафтогазвидобування Дмитро Мелешенко.

У кількох пробах води, відібраних в с. Ковалівка під час дослідження, було зафіксовано перевищення гранично допустимої концентрації азотовмісних сполук. Однак, за висновками фахівців ДП «Укрнаукагеоцентр», забруднення викликане господарсько-побутовими факторами: відсутністю централізованої каналізації в сільській місцевості, неправильною експлуатацією домашніх колодязів. Також відзначено вплив агропромислового комплексу.

Нафтогазвидобування в межах Стратегії соціального партнерства сприяє вирішенню проблеми водозабезпечення в сільській місцевості. Компанія передала на баланс с. Ковалівка власну артезіанську свердловину і фінансує будівництво водопроводу.


Довідка

ПрАТ «Нафтогазвидобування» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. Основний акціонер – енергетичний холдинг ДТЕК. Генеральний директор Нафтогазвидобування – Ігор Щуров.

Компанія розробляє ліцензійні ділянки на двох родовищах у Полтавській області – Семиренківському та Мачухському. Доведені запаси природного газу становлять 25 млрд куб. м, газового конденсату – 2 млн т.

Обсяг видобутку природного газу у 2015 р. становив 1,3 млрд куб. м, газового конденсату – 45 тис. т.

У квітні 2014 р. компанія розробила Стратегії соціального партнерства з Шишацьким, Миргородським та Полтавським районами Полтавської області на 2014-2016 рр. відповідно до методології та стандартів ДТЕК. Стратегії передбачають реалізацію 35-ти соціальних проектів.
ПрАТ "Нафтогазвидобування"
Рекомендуем почитать
17 Августа 16:21,   117
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   97
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   124
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   104
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   103
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   143
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   230
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   122
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   152
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
07 Августа 12:02,   159
У Кременчуці активно працюють над впровадженням урядової програми «Ощадний дім».
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь