23 Червня,
13:09

Згідно дослідження ПрАТ "Нафтогазвидобування" видобуває газ безпечно для екології Полтавщини

24 Червня 2016 13:40   917
Поблизу виробничих об'єктів ПрАТ «Нафтогазвидобування», що входить до групи ДТЕК, проведено незалежне дослідження навколишнього природного середовища. Згідно з його результатами, видобування газу не має негативного впливу на стан підземних вод, ґрунту і повітря в прилеглих населених пунктах. Про це повідомила прес-служба підприємства.

Дослідження проводили фахівці держпідприємства Український геологічний науково-виробничий центр (ДП «Укрнаукагеоцентр», входить в структуру НАК «Надра України»). У лютому-квітні 2016 року ними було відібрано проби підземних вод, ґрунту та проведено заміри повітря в різних частинах с. Ковалівка Шишацького району Полтавської області, розташованого на території Семиренківського газоконденсатного родовища. Точки відбору зразків визначали місцеві жителі. Проби досліджувалися в сертифікованій лабораторії за затвердженими методиками.

«Обробивши і проаналізувавши дані лабораторних досліджень природних вод, ґрунтів і загазованості повітря в с. Ковалівка, з упевненістю можна стверджувати про відсутність на даному етапі екологічних досліджень ознак техногенного впливу, пов'язаного з нафтогазовидобувною діяльністю», – зазначено в звіті ДП «Укрнаукагеоцентр» за результатами дослідження.

Моніторинг стану навколишнього середовища на Семиренківському родовищі проводиться щорічно, вже протягом 9-ти років. Попередні дослідження показали аналогічні результати.

«Кожен виробничий процес в Нафтогазвидобуванні здійснюється відповідно до чітких регламентів, в яких екології та безпеці приділено першочергову увагу. Ми цілодобово контролюємо їх виконання як власними співробітниками, так і працівниками підрядних організацій. Компанія використовує найсучасніші матеріали і обладнання, які пройшли всі передбачені законодавством експертизи та випробування. Це підтверджує той факт, що минулого року Нафтогазвидобування успішно пройшло сертифікацію відповідно до міжнародних стандартів OHSAS 18001:2007 та ISO 14001:2004», – зазначив керівник департаменту з охорони праці, промислової безпеки та охорони навколишнього середовища Нафтогазвидобування Дмитро Мелешенко.

У кількох пробах води, відібраних в с. Ковалівка під час дослідження, було зафіксовано перевищення гранично допустимої концентрації азотовмісних сполук. Однак, за висновками фахівців ДП «Укрнаукагеоцентр», забруднення викликане господарсько-побутовими факторами: відсутністю централізованої каналізації в сільській місцевості, неправильною експлуатацією домашніх колодязів. Також відзначено вплив агропромислового комплексу.

Нафтогазвидобування в межах Стратегії соціального партнерства сприяє вирішенню проблеми водозабезпечення в сільській місцевості. Компанія передала на баланс с. Ковалівка власну артезіанську свердловину і фінансує будівництво водопроводу.


Довідка

ПрАТ «Нафтогазвидобування» – найбільша приватна газовидобувна компанія в Україні. Основний акціонер – енергетичний холдинг ДТЕК. Генеральний директор Нафтогазвидобування – Ігор Щуров.

Компанія розробляє ліцензійні ділянки на двох родовищах у Полтавській області – Семиренківському та Мачухському. Доведені запаси природного газу становлять 25 млрд куб. м, газового конденсату – 2 млн т.

Обсяг видобутку природного газу у 2015 р. становив 1,3 млрд куб. м, газового конденсату – 45 тис. т.

У квітні 2014 р. компанія розробила Стратегії соціального партнерства з Шишацьким, Миргородським та Полтавським районами Полтавської області на 2014-2016 рр. відповідно до методології та стандартів ДТЕК. Стратегії передбачають реалізацію 35-ти соціальних проектів.
ПрАТ "Нафтогазвидобування"
Рекомендуем почитать
14 Грудня 08:44,   295
Відбувся аукціон на право оренди земельної ділянки комунвласності Білоцерківської сільської ради площею 12,2 га під висадження саду, який провела відповідно до усіх процесуальних н ...
13 Грудня 09:35,   211
З підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги, кожен з нас почав та шукати шляхи зменшення споживання енергоносіїв, замислюватись як утеплити дім чи поставити енергоефективне ...
08 Грудня 14:21,   271
Підтриманий парламентом документ передбачає, що ставки акцизного податку на тютюнові вироби будуть зростати до 2025 р.
08 Грудня 12:30,   4706
Цей унікальний аппарат дає змогу, використовуючи сучасну методику, діагностувати та виправляти в організмі будь-яку патологію судин.
07 Грудня 11:36,   201
Дорожники Кременчука проводять ремонт дорожнього покриття на проїздах цвинтарю.
05 Грудня 10:36,   182
За дорученням міського голови Віталія Малецького, наразі комунальні служби Кременчука приведені в готовність, щоб оперативно приступити до ліквідації наслідків погіршення погодних  ...
04 Грудня 16:33,   189
У Києві відбулась заключна оглядова зустріч стосовно підсумків реалізації в Україні спільного проекту Європейського Союзу та ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. ...
04 Грудня 14:54,   176
Набір учасників проекту, котрий націлений покращити можливості самозайнятості переселенців, за фінансової підтримки Уряду Німеччини розпочала Міжнародна організація з міграції (МОМ ...
28 Листопада 15:43,   308
Сьогодні у Кременчуці в палаці культури імені І.Ф. Котлова за участі голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка, першого заступника голови Полтавської ОДА  ...
28 Листопада 12:30,   322
Завдання відпрацювати з підприємцями, які зазвичай торгують новорічними ялинками у Кременчуці, питання оформлення необхідних дозвільних документів, поставив перед начальником управ ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок