23 Августа,
17:03

На Глобинщині Полтавагаз встановлює газові лічильники, які звітують автоматично через бездротову мережу

17 Августа 2016 16:42   400
Як повідомили в прес-службі ПАТ «Полтавагаз», за рахунок коштів Інвестиційної програми ПАТ «Протавагаз» працівники Глобинського газового господарства розпочали заміну старих газових лічильників на нові зі встановленням засобів дистанційного зчитування показників.

Тепер абонентам м.Глобино, с.Бориси, с.Пироги, с.Жуки, с.Опришки, с.Кордубанове, с.Новомосковське, с.Коломицівка, с.Ст.Хутір, с.Черевані, с.Штомпелівка, с.Яроші та с.Павлівка не потрібно особисто здійснювати щомісячно передачу показників газових лічильників до ПАТ “Полтавагаз” – достовірні дані про обсяги споживання газу передаються через створену бездротову мережу.

Всього ж пілотний проект передбачає встановити у 2016 році 6300 таких засобів вимірювальної техніки у побутових споживачів природного газу.

В основі сучасного обладнання виробниками покладена технологія без застосування концентраторів – новий тип бездротових мереж LPW розроблений для передачі даних телеметрії різних засобів, сенсорів, датчиків та приладів обліку на далекі відстані.

Серед головних функцій цієї системи: дистанційне зняття показань з лічильників газу; побудова звітів споживання природного газу по кожному об’єкту або групі об’єктів газоспоживання за звітній період; автоматичний контроль за витоками газу на основі аналізу погодинного споживання; контроль споживання природного газу при включенні.

Основні переваги пристроїв, що працюють в LPW-мережі полягають у відсутності необхідності турбувати споживачів, можливості автоматизувати виписку рахунків, швидкості передачі даних, захисті від несанкціонованого доступу. Їх висока автономність дозволяє значно скоротити експлуатаційні витрати на заміну автономних джерел живлення. До того ж LPW-мережа працює в такому частотному режимі, який не потребує ліцензування, тобто безпечний для здоров’я оточуючих. Декількох секунд достатньо для передачі даних в мережу. Весь інший час пристрій знаходиться у «сплячому» режимі. Відсутність проміжних пристроїв, що встановлюються на сходових клітинах забезпечує захист від вандалізму, а відсутність проектних робіт дозволяє розгортати систему обліку, як у нових будинках, так і в будинках вже зданих в експлуатацію.

ПАТ «Полтавагаз»
Рекомендуем почитать
23 Августа 14:03,   91
У Великих Сорочинцях наступного року збираються започаткувати Національний ярмарок пива.
22 Августа 13:04,   193
На полях Полтавщини, як стверджують занепокоєні землероби, швидко розповсюджується всеїдний лучний метелик.
22 Августа 09:28,   586
Правоохоронцями знешкоджено підпільний цех з незаконним виготовленням підакцизних товарів.
21 Августа 15:46,   184
Автомобіль МАЗ із відвалом та грейферним захватом вартістю 3,069 млн. грн. придбали за кошти обласного, районного й сільських бюджетів. Тепер він на варті чистоти семи сіл і буде о ...
21 Августа 12:15,   181
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
21 Августа 11:19,   113
На впровадження державної програми «Ощадний дім» з державного бюджету виділені додаткові кошти.
18 Августа 16:26,   141
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   165
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   127
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   132
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь