25 Ноября,
07:54

На Глобинщині Полтавагаз встановлює газові лічильники, які звітують автоматично через бездротову мережу

17 Августа 2016 16:42   452
Як повідомили в прес-службі ПАТ «Полтавагаз», за рахунок коштів Інвестиційної програми ПАТ «Протавагаз» працівники Глобинського газового господарства розпочали заміну старих газових лічильників на нові зі встановленням засобів дистанційного зчитування показників.

Тепер абонентам м.Глобино, с.Бориси, с.Пироги, с.Жуки, с.Опришки, с.Кордубанове, с.Новомосковське, с.Коломицівка, с.Ст.Хутір, с.Черевані, с.Штомпелівка, с.Яроші та с.Павлівка не потрібно особисто здійснювати щомісячно передачу показників газових лічильників до ПАТ “Полтавагаз” – достовірні дані про обсяги споживання газу передаються через створену бездротову мережу.

Всього ж пілотний проект передбачає встановити у 2016 році 6300 таких засобів вимірювальної техніки у побутових споживачів природного газу.

В основі сучасного обладнання виробниками покладена технологія без застосування концентраторів – новий тип бездротових мереж LPW розроблений для передачі даних телеметрії різних засобів, сенсорів, датчиків та приладів обліку на далекі відстані.

Серед головних функцій цієї системи: дистанційне зняття показань з лічильників газу; побудова звітів споживання природного газу по кожному об’єкту або групі об’єктів газоспоживання за звітній період; автоматичний контроль за витоками газу на основі аналізу погодинного споживання; контроль споживання природного газу при включенні.

Основні переваги пристроїв, що працюють в LPW-мережі полягають у відсутності необхідності турбувати споживачів, можливості автоматизувати виписку рахунків, швидкості передачі даних, захисті від несанкціонованого доступу. Їх висока автономність дозволяє значно скоротити експлуатаційні витрати на заміну автономних джерел живлення. До того ж LPW-мережа працює в такому частотному режимі, який не потребує ліцензування, тобто безпечний для здоров’я оточуючих. Декількох секунд достатньо для передачі даних в мережу. Весь інший час пристрій знаходиться у «сплячому» режимі. Відсутність проміжних пристроїв, що встановлюються на сходових клітинах забезпечує захист від вандалізму, а відсутність проектних робіт дозволяє розгортати систему обліку, як у нових будинках, так і в будинках вже зданих в експлуатацію.

ПАТ «Полтавагаз»
Рекомендуем почитать
24 Ноября 14:18,   93
Практично місяць контролювали громадські активісти в Кременчуці роботу міського маршрутного транспорту. І тепер наполягають - вона критична настільки, що виникає необхідність мінят ...
21 Ноября 08:29,   143
На перехресті автошляхів М-22 "Полтава-Олександрія" й Н-32 "Дніпро-Решетилівка" проходить будівництво транспортної розв'язки (два рівня). ...
16 Ноября 10:24,   145
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   122
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   255
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   221
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   171
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   212
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   185
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь