23 Ноября,
16:59

ДТЕК та ПолНТУ ім. Ю.Кондратюка розпочали співпрацю щодо підготовки фахівців для нафтогазової галузі

07 Сентября 2016 18:06   449
Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка (ПолНТУ) і енергетична компанія ДТЕК уклали договір про партнерство з метою підготовки фахівців і спільних науково-дослідних робіт.

Співпраця між ДТЕК і ПолНТУ буде здійснюватися за трьома напрямками. Перший – це підготовка молодих фахівців. Студенти факультету нафти і газу та природокористування ПолНТУ зможуть проходити практику на газовидобувних підприємствах ДТЕК (Нафтогазвидобування і Нафтогазрозробка). Найкращих із них планується запрошувати на роботу в компанію. Другий напрямок – підвищення кваліфікації співробітників нафтогазової галузі, проходження ними спеціалізованих курсів. Третій – проведення спільних науково-дослідних розробок, реалізація науково-технічних проектів і досліджень.

7 вересня у межах партнерства в ПолНТУ було відкрито навчально-дослідну лабораторію нафтогазових технологій, створену за участі ДТЕК і компанії "Геосинтез Інженірінг". Її укомплектовано всім необхідним сучасним обладнанням і реактивами відповідно до міжнародних стандартів АPI. Відкриття лабораторії дозволить студентам отримувати практичні навички роботи та проводити дослідження з підбору оптимального складу матеріалів для буріння свердловин.

"Полтавська область – лідер за обсягами видобування нафти і газу в Україні. Але з кожним роком галузь потребує нових технологій, наукових підходів і висококласних фахівців. Саме вирішенням цих питань займаються науковці та викладачі факультету нафти і газу та природокористування ПолтНТУ. Наш університет готовий спільно з підприємствами галузі працювати над підготовкою висококваліфікованих фахівців. Розпочата співпраця з групою ДТЕК – це гарний приклад поєднання зусиль освітньо-наукових закладів і бізнесу задля укріплення енергетичної безпеки країни", – зазначив ректор Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка Володимир Онищенко.

"Цього року перші студенти ПолНТУ вже пройшли виробничу практику на нашому підприємстві Нафтогазвидобування і показали високий рівень підготовки. Кількох випускників ми будемо готові уже наступного року прийняти на роботу. Впевнений, що розпочате партнерство сприятиме подальшій адаптації системи підготовки кадрів до сучасних вимог і виведе на новий рівень науково-дослідну роботу, яка є невід’ємною частиною успішного розвитку нафтогазової галузі", – сказав генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.


Довідка


ДТЕК Нафтогаз – операційна компанія, яка відповідає за нафтогазовий напрямок у структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз – Ігор Щуров.

У портфель активів ДТЕК Нафтогаз входять 2 газовидобувних підприємства – ПрАТ "Нафтогазвидобування" і ТОВ "Нафтогазрозробка", які ведуть розвідку і видобування вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках у Полтавській і Харківській областях.

Обсяг видобутку природного газу за підсумками 2015 р. становив 1,3 млрд куб. м, газового конденсату – 45,3 тис. т.
ДТЕК
Рекомендуем почитать
21 Ноября 08:29,   134
На перехресті автошляхів М-22 "Полтава-Олександрія" й Н-32 "Дніпро-Решетилівка" проходить будівництво транспортної розв'язки (два рівня). ...
16 Ноября 10:24,   140
Завершили капітальний ремонт пологового відділення у Миргородській центральній районній лікарні. Для осучаснення палат та придбання нового медичного обладнання з міського бюджету в ...
14 Ноября 09:29,   118
Платники Кременчуцького регіону (головний офіс Кременчуцької ОДПІ) спрямували протягом січня-жовтня 2017 року до місцевих бюджетів 1 млрд. 098 млн. 691 тис. гривень податків та збо ...
13 Ноября 17:44,   249
За роки дії закону про децентралізацію в Україні з’явилось 665 ОТГ. І тому необхідно вчитися формувати ефективні бюджети, контролювати їх виконання, публічно звітувати за вик ...
07 Ноября 16:48,   219
У Полтавській ОДА до першого грудня презентують стратегію покриття області Інтернетом.
07 Ноября 14:01,   169
Громада села отримає 100 тисяч гривень на облаштування спортінфраструктури.
03 Ноября 11:03,   211
Комунальне-автотранспортне підприємство 1628 наразі активними темпами проводять роботу із прибирання та вивезення з міста опалого листя.
03 Ноября 10:20,   183
Частина Лютеньської школи знаходиться в аварійному стані – одна із опорних стін на межі завалу.
02 Ноября 11:07,   162
17 мільйонів гривень – саме така сума цього року була затверджена на видатки по ремонту доріг у Гадяцькому районі. З них освоєно 15,50 млн. грн. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь