20 Августа,
11:02

ДТЕК та ПолНТУ ім. Ю.Кондратюка розпочали співпрацю щодо підготовки фахівців для нафтогазової галузі

07 Сентября 2016 18:06   397
Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка (ПолНТУ) і енергетична компанія ДТЕК уклали договір про партнерство з метою підготовки фахівців і спільних науково-дослідних робіт.

Співпраця між ДТЕК і ПолНТУ буде здійснюватися за трьома напрямками. Перший – це підготовка молодих фахівців. Студенти факультету нафти і газу та природокористування ПолНТУ зможуть проходити практику на газовидобувних підприємствах ДТЕК (Нафтогазвидобування і Нафтогазрозробка). Найкращих із них планується запрошувати на роботу в компанію. Другий напрямок – підвищення кваліфікації співробітників нафтогазової галузі, проходження ними спеціалізованих курсів. Третій – проведення спільних науково-дослідних розробок, реалізація науково-технічних проектів і досліджень.

7 вересня у межах партнерства в ПолНТУ було відкрито навчально-дослідну лабораторію нафтогазових технологій, створену за участі ДТЕК і компанії "Геосинтез Інженірінг". Її укомплектовано всім необхідним сучасним обладнанням і реактивами відповідно до міжнародних стандартів АPI. Відкриття лабораторії дозволить студентам отримувати практичні навички роботи та проводити дослідження з підбору оптимального складу матеріалів для буріння свердловин.

"Полтавська область – лідер за обсягами видобування нафти і газу в Україні. Але з кожним роком галузь потребує нових технологій, наукових підходів і висококласних фахівців. Саме вирішенням цих питань займаються науковці та викладачі факультету нафти і газу та природокористування ПолтНТУ. Наш університет готовий спільно з підприємствами галузі працювати над підготовкою висококваліфікованих фахівців. Розпочата співпраця з групою ДТЕК – це гарний приклад поєднання зусиль освітньо-наукових закладів і бізнесу задля укріплення енергетичної безпеки країни", – зазначив ректор Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка Володимир Онищенко.

"Цього року перші студенти ПолНТУ вже пройшли виробничу практику на нашому підприємстві Нафтогазвидобування і показали високий рівень підготовки. Кількох випускників ми будемо готові уже наступного року прийняти на роботу. Впевнений, що розпочате партнерство сприятиме подальшій адаптації системи підготовки кадрів до сучасних вимог і виведе на новий рівень науково-дослідну роботу, яка є невід’ємною частиною успішного розвитку нафтогазової галузі", – сказав генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.


Довідка


ДТЕК Нафтогаз – операційна компанія, яка відповідає за нафтогазовий напрямок у структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз – Ігор Щуров.

У портфель активів ДТЕК Нафтогаз входять 2 газовидобувних підприємства – ПрАТ "Нафтогазвидобування" і ТОВ "Нафтогазрозробка", які ведуть розвідку і видобування вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках у Полтавській і Харківській областях.

Обсяг видобутку природного газу за підсумками 2015 р. становив 1,3 млрд куб. м, газового конденсату – 45,3 тис. т.
ДТЕК
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   124
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   147
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   122
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   130
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   111
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   110
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   149
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   233
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   125
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь