23 Березня,
03:18

ДТЕК та ПолНТУ ім. Ю.Кондратюка розпочали співпрацю щодо підготовки фахівців для нафтогазової галузі

07 Вересня 2016 18:06   508
Полтавський національний технічний університет ім. Ю.Кондратюка (ПолНТУ) і енергетична компанія ДТЕК уклали договір про партнерство з метою підготовки фахівців і спільних науково-дослідних робіт.

Співпраця між ДТЕК і ПолНТУ буде здійснюватися за трьома напрямками. Перший – це підготовка молодих фахівців. Студенти факультету нафти і газу та природокористування ПолНТУ зможуть проходити практику на газовидобувних підприємствах ДТЕК (Нафтогазвидобування і Нафтогазрозробка). Найкращих із них планується запрошувати на роботу в компанію. Другий напрямок – підвищення кваліфікації співробітників нафтогазової галузі, проходження ними спеціалізованих курсів. Третій – проведення спільних науково-дослідних розробок, реалізація науково-технічних проектів і досліджень.

7 вересня у межах партнерства в ПолНТУ було відкрито навчально-дослідну лабораторію нафтогазових технологій, створену за участі ДТЕК і компанії "Геосинтез Інженірінг". Її укомплектовано всім необхідним сучасним обладнанням і реактивами відповідно до міжнародних стандартів АPI. Відкриття лабораторії дозволить студентам отримувати практичні навички роботи та проводити дослідження з підбору оптимального складу матеріалів для буріння свердловин.

"Полтавська область – лідер за обсягами видобування нафти і газу в Україні. Але з кожним роком галузь потребує нових технологій, наукових підходів і висококласних фахівців. Саме вирішенням цих питань займаються науковці та викладачі факультету нафти і газу та природокористування ПолтНТУ. Наш університет готовий спільно з підприємствами галузі працювати над підготовкою висококваліфікованих фахівців. Розпочата співпраця з групою ДТЕК – це гарний приклад поєднання зусиль освітньо-наукових закладів і бізнесу задля укріплення енергетичної безпеки країни", – зазначив ректор Полтавського національного технічного університету ім. Ю. Кондратюка Володимир Онищенко.

"Цього року перші студенти ПолНТУ вже пройшли виробничу практику на нашому підприємстві Нафтогазвидобування і показали високий рівень підготовки. Кількох випускників ми будемо готові уже наступного року прийняти на роботу. Впевнений, що розпочате партнерство сприятиме подальшій адаптації системи підготовки кадрів до сучасних вимог і виведе на новий рівень науково-дослідну роботу, яка є невід’ємною частиною успішного розвитку нафтогазової галузі", – сказав генеральний директор ДТЕК Нафтогаз Ігор Щуров.


Довідка


ДТЕК Нафтогаз – операційна компанія, яка відповідає за нафтогазовий напрямок у структурі енергетичного холдингу ДТЕК. Генеральний директор ДТЕК Нафтогаз – Ігор Щуров.

У портфель активів ДТЕК Нафтогаз входять 2 газовидобувних підприємства – ПрАТ "Нафтогазвидобування" і ТОВ "Нафтогазрозробка", які ведуть розвідку і видобування вуглеводнів на трьох ліцензійних ділянках у Полтавській і Харківській областях.

Обсяг видобутку природного газу за підсумками 2015 р. становив 1,3 млрд куб. м, газового конденсату – 45,3 тис. т.
ДТЕК
Рекомендуем почитать
14 Грудня 08:44,   263
Відбувся аукціон на право оренди земельної ділянки комунвласності Білоцерківської сільської ради площею 12,2 га під висадження саду, який провела відповідно до усіх процесуальних н ...
13 Грудня 09:35,   193
З підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги, кожен з нас почав та шукати шляхи зменшення споживання енергоносіїв, замислюватись як утеплити дім чи поставити енергоефективне ...
08 Грудня 14:21,   248
Підтриманий парламентом документ передбачає, що ставки акцизного податку на тютюнові вироби будуть зростати до 2025 р.
08 Грудня 12:30,   4605
Цей унікальний аппарат дає змогу, використовуючи сучасну методику, діагностувати та виправляти в організмі будь-яку патологію судин.
07 Грудня 11:36,   174
Дорожники Кременчука проводять ремонт дорожнього покриття на проїздах цвинтарю.
05 Грудня 10:36,   156
За дорученням міського голови Віталія Малецького, наразі комунальні служби Кременчука приведені в готовність, щоб оперативно приступити до ліквідації наслідків погіршення погодних  ...
04 Грудня 16:33,   168
У Києві відбулась заключна оглядова зустріч стосовно підсумків реалізації в Україні спільного проекту Європейського Союзу та ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. ...
04 Грудня 14:54,   156
Набір учасників проекту, котрий націлений покращити можливості самозайнятості переселенців, за фінансової підтримки Уряду Німеччини розпочала Міжнародна організація з міграції (МОМ ...
28 Листопада 15:43,   280
Сьогодні у Кременчуці в палаці культури імені І.Ф. Котлова за участі голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка, першого заступника голови Полтавської ОДА  ...
28 Листопада 12:30,   302
Завдання відпрацювати з підприємцями, які зазвичай торгують новорічними ялинками у Кременчуці, питання оформлення необхідних дозвільних документів, поставив перед начальником управ ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок