17 Октября,
07:00

Публічні закупівлі навчальних закладів Полтавщини – під громадським контролем

07 Декабря 2016 15:15   264
"Бюро економічних та соцдосліджень" здійснює моніторинг публічних закупівель, які проводять заклади та установи освіти Полтавщини.

Цей моніторинг здійснюється в проекції "Під громадським контролем: моніторинг публічних закупівель у Полтавській області", який втілюється в життя за сприяння Міжнародного фонду "Відродження". Досліджено доступ до документів установ та закладів освіти стосовно закупівель. Річні закупівлі 2016-го оприлюднено на веб-порталі "Державні закупівлі" – це 130 освітянських закладів області.

За цими документами управління, департаменти, відділи освіти в 2016 р. проводили здебільшого тендери комунпослуг (газ, електроенергія, теплопостачання), продуктів харчування, матеріалів паливо-мастильних.

Позашкільні навчальні заклади, навчально-реабілітаційні центри, санаторні школи-інтернати, заклади післядипломної освіти, оздоровлення і відпочинку, центри естетичного виховання мали наміри стосовно тендерів щодо закупівлі виключно комунпослуг (електроенергія, газ, теплопостачання). А спецшколи-інтернати, у деяких випадках, ще й - оздоровлення та відпочинок дітей.

ПТУ (ліцеї), технікуми й коледжи планували тендери із закупівлі тільки комунпослуг. Березоворудський технікум та Професійний аграрний ліцей (село Веприк) є виключенням – на 2016-й крім закупівлі комунпослуг намітили тендери щодо паливно-мастильних матеріалів. Кременчуцький льотний колледж - закупівля продуктів харчування, палива та мастильних матеріалів, різних послуг (страхування, ремонт, техобслуговування літальних апаратів).

Полтавські нацпедуніверситет ім. В.Короленка та нацтехуніверситет ім. Ю. Кондратюка планували у 2016-му закупівлі лише комунпослуг. Кременчуцький нацуніверситет ім. М. Остроградського та Полтавська аграрна держакадемія крім комунпослуг планували закуповувати паливо та мастильні матеріали. Українська стоматологічна медакадемія мала закуповувати комунпослуги, медобладнання, послуги з охорони, паливно-мастильні матеріали, офісну техніку.

На етапі планування закупівель виявлено: порушення встановленого терміну оприлюднення річного плану та змін до нього; відсутність очікуваної вартості предметів закупівель у річних планах (змінах до них); в річних планах бракує дати затвердження річного плану; публікація на веб-порталах некоректних зіпсованих файлів; оприлюднення замість корекції до річного плану другорядних документів; подання річного плану не у затвердженій формі.

Число замовників, у яких виявлено одне чи кілька з перерахованих порушень, – сорок сім закладів.
Андрій Остапенко, Костянтин Донченко
Рекомендуем почитать
13 Октября 16:49,   217
На пришкільних ділянках Сватківської ЗОШ засаджуть поле малиною.
13 Октября 13:02,   326
"Київстар" презентував дві нові лінійки тарифних планів. Вони змінять старі абонентам як контрактним, так й передплати.
10 Октября 14:18,   152
Компанія «Аватор» продовжує роботи по підключенню сіл Гадяцького району до швидкісного Інтернету.
09 Октября 12:12,   133
Встановлення таких технічних приладів у міському громадському транспорті, за допомогою яких у будь-яку мить в системі он-лайн можна відстежити маршрут руху автівок, перш за все пов ...
05 Октября 16:37,   121
РТМ Кременчуцької ТЕЦ повідомляє, що 5-го жовтня з 15.00 годин енергетики готові подати теплоносій до мереж гарячого водопостачання ТЕЦ КрАЗ.
05 Октября 15:58,   199
Проект "Розумні зупинки - мобільна громада" - працює.
05 Октября 12:04,   156
Активно тривають ремонтні роботи старенького приміщення Лютеньської дільничної лікарні.
04 Октября 17:15,   211
Для покращення енергоефективності блочних житлових будинків у місті Кременчуці вирішується питання їх утеплення.
04 Октября 14:49,   290
Дорога місцевого значення Сергіївка-Петрівка-Роменська-Комишня несе чимале автотранспортне навантаження. Адже нею користуються жителі трьох сіл Гадяцького району (Петрівка-Роменськ ...
03 Октября 14:13,   181
Завдяки сприянню депутатів районної ради Віктора Ілляшенка та Ігора Верещаки, районній владі та керівництву Сергіївської ОТГ вдалося оновити ще одну автомобільну дорогу – у с ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь