23 Червня,
13:01

Публічні закупівлі навчальних закладів Полтавщини – під громадським контролем

07 Грудня 2016 15:15   329
"Бюро економічних та соцдосліджень" здійснює моніторинг публічних закупівель, які проводять заклади та установи освіти Полтавщини.

Цей моніторинг здійснюється в проекції "Під громадським контролем: моніторинг публічних закупівель у Полтавській області", який втілюється в життя за сприяння Міжнародного фонду "Відродження". Досліджено доступ до документів установ та закладів освіти стосовно закупівель. Річні закупівлі 2016-го оприлюднено на веб-порталі "Державні закупівлі" – це 130 освітянських закладів області.

За цими документами управління, департаменти, відділи освіти в 2016 р. проводили здебільшого тендери комунпослуг (газ, електроенергія, теплопостачання), продуктів харчування, матеріалів паливо-мастильних.

Позашкільні навчальні заклади, навчально-реабілітаційні центри, санаторні школи-інтернати, заклади післядипломної освіти, оздоровлення і відпочинку, центри естетичного виховання мали наміри стосовно тендерів щодо закупівлі виключно комунпослуг (електроенергія, газ, теплопостачання). А спецшколи-інтернати, у деяких випадках, ще й - оздоровлення та відпочинок дітей.

ПТУ (ліцеї), технікуми й коледжи планували тендери із закупівлі тільки комунпослуг. Березоворудський технікум та Професійний аграрний ліцей (село Веприк) є виключенням – на 2016-й крім закупівлі комунпослуг намітили тендери щодо паливно-мастильних матеріалів. Кременчуцький льотний колледж - закупівля продуктів харчування, палива та мастильних матеріалів, різних послуг (страхування, ремонт, техобслуговування літальних апаратів).

Полтавські нацпедуніверситет ім. В.Короленка та нацтехуніверситет ім. Ю. Кондратюка планували у 2016-му закупівлі лише комунпослуг. Кременчуцький нацуніверситет ім. М. Остроградського та Полтавська аграрна держакадемія крім комунпослуг планували закуповувати паливо та мастильні матеріали. Українська стоматологічна медакадемія мала закуповувати комунпослуги, медобладнання, послуги з охорони, паливно-мастильні матеріали, офісну техніку.

На етапі планування закупівель виявлено: порушення встановленого терміну оприлюднення річного плану та змін до нього; відсутність очікуваної вартості предметів закупівель у річних планах (змінах до них); в річних планах бракує дати затвердження річного плану; публікація на веб-порталах некоректних зіпсованих файлів; оприлюднення замість корекції до річного плану другорядних документів; подання річного плану не у затвердженій формі.

Число замовників, у яких виявлено одне чи кілька з перерахованих порушень, – сорок сім закладів.
Андрій Остапенко, Костянтин Донченко
Рекомендуем почитать
14 Грудня 08:44,   295
Відбувся аукціон на право оренди земельної ділянки комунвласності Білоцерківської сільської ради площею 12,2 га під висадження саду, який провела відповідно до усіх процесуальних н ...
13 Грудня 09:35,   211
З підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги, кожен з нас почав та шукати шляхи зменшення споживання енергоносіїв, замислюватись як утеплити дім чи поставити енергоефективне ...
08 Грудня 14:21,   271
Підтриманий парламентом документ передбачає, що ставки акцизного податку на тютюнові вироби будуть зростати до 2025 р.
08 Грудня 12:30,   4706
Цей унікальний аппарат дає змогу, використовуючи сучасну методику, діагностувати та виправляти в організмі будь-яку патологію судин.
07 Грудня 11:36,   201
Дорожники Кременчука проводять ремонт дорожнього покриття на проїздах цвинтарю.
05 Грудня 10:36,   182
За дорученням міського голови Віталія Малецького, наразі комунальні служби Кременчука приведені в готовність, щоб оперативно приступити до ліквідації наслідків погіршення погодних  ...
04 Грудня 16:33,   189
У Києві відбулась заключна оглядова зустріч стосовно підсумків реалізації в Україні спільного проекту Європейського Союзу та ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. ...
04 Грудня 14:54,   176
Набір учасників проекту, котрий націлений покращити можливості самозайнятості переселенців, за фінансової підтримки Уряду Німеччини розпочала Міжнародна організація з міграції (МОМ ...
28 Листопада 15:43,   308
Сьогодні у Кременчуці в палаці культури імені І.Ф. Котлова за участі голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка, першого заступника голови Полтавської ОДА  ...
28 Листопада 12:30,   322
Завдання відпрацювати з підприємцями, які зазвичай торгують новорічними ялинками у Кременчуці, питання оформлення необхідних дозвільних документів, поставив перед начальником управ ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок