19 Августа,
08:39

Публічні закупівлі навчальних закладів Полтавщини – під громадським контролем

07 Декабря 2016 15:15   240
"Бюро економічних та соцдосліджень" здійснює моніторинг публічних закупівель, які проводять заклади та установи освіти Полтавщини.

Цей моніторинг здійснюється в проекції "Під громадським контролем: моніторинг публічних закупівель у Полтавській області", який втілюється в життя за сприяння Міжнародного фонду "Відродження". Досліджено доступ до документів установ та закладів освіти стосовно закупівель. Річні закупівлі 2016-го оприлюднено на веб-порталі "Державні закупівлі" – це 130 освітянських закладів області.

За цими документами управління, департаменти, відділи освіти в 2016 р. проводили здебільшого тендери комунпослуг (газ, електроенергія, теплопостачання), продуктів харчування, матеріалів паливо-мастильних.

Позашкільні навчальні заклади, навчально-реабілітаційні центри, санаторні школи-інтернати, заклади післядипломної освіти, оздоровлення і відпочинку, центри естетичного виховання мали наміри стосовно тендерів щодо закупівлі виключно комунпослуг (електроенергія, газ, теплопостачання). А спецшколи-інтернати, у деяких випадках, ще й - оздоровлення та відпочинок дітей.

ПТУ (ліцеї), технікуми й коледжи планували тендери із закупівлі тільки комунпослуг. Березоворудський технікум та Професійний аграрний ліцей (село Веприк) є виключенням – на 2016-й крім закупівлі комунпослуг намітили тендери щодо паливно-мастильних матеріалів. Кременчуцький льотний колледж - закупівля продуктів харчування, палива та мастильних матеріалів, різних послуг (страхування, ремонт, техобслуговування літальних апаратів).

Полтавські нацпедуніверситет ім. В.Короленка та нацтехуніверситет ім. Ю. Кондратюка планували у 2016-му закупівлі лише комунпослуг. Кременчуцький нацуніверситет ім. М. Остроградського та Полтавська аграрна держакадемія крім комунпослуг планували закуповувати паливо та мастильні матеріали. Українська стоматологічна медакадемія мала закуповувати комунпослуги, медобладнання, послуги з охорони, паливно-мастильні матеріали, офісну техніку.

На етапі планування закупівель виявлено: порушення встановленого терміну оприлюднення річного плану та змін до нього; відсутність очікуваної вартості предметів закупівель у річних планах (змінах до них); в річних планах бракує дати затвердження річного плану; публікація на веб-порталах некоректних зіпсованих файлів; оприлюднення замість корекції до річного плану другорядних документів; подання річного плану не у затвердженій формі.

Число замовників, у яких виявлено одне чи кілька з перерахованих порушень, – сорок сім закладів.
Андрій Остапенко, Костянтин Донченко
Рекомендуем почитать
18 Августа 16:26,   111
 Підприємство зацікавилося Книшівським шлюзом-регулятором, на території якого планують створити міні-гідроелектростанцію.
17 Августа 16:21,   135
Рішення «Про реалізацію проекту «Кременчуцькі зупинки - очікування з комфортом» виноситься на розгляд пленарного засідання 25 сесії Кременчуцької міської ради, як ...
17 Августа 13:31,   115
Вже скоро футбольне поле зі штучним покриттям (20х40 метрів) розпочне робоче функціонування для учнів загальноосвітньої школи № 9.
15 Августа 12:41,   127
Триває капітальний ремонт дитячої музичної школи ім. А. Коломійця.
15 Августа 11:10,   108
Сьогодні за цими адресами заплановано дорожні роботи:
15 Августа 09:19,   106
У мікрорайоні Лашки відзначили Свято Маковія та завершення ремонту контакт-центру № 7, спеціалісти якого проводитимуть роботу з жителями мікрорайону в сфері комунікацій та питань б ...
14 Августа 14:28,   146
У Гадяцькій лікарні Wi-Fi зона на кожному поверсі, в кожному відділенні.
14 Августа 09:28,   230
У більшості пасажирських вагонів «Укрзалізниці» відсутня система кондиціонування повітря.
08 Августа 13:30,   124
КП «Шляхове ремонтно-будівельне управління» продовжує наносити червоно-білу розмітку в місцях пішохідних переходів, розташованих на найбільш вразливих ділянках автошлях ...
07 Августа 15:34,   153
Управлінням соцзахисту населення опрацьовано дані, надані у результаті верифікації достовірності інформації, наданої громадянами при оформленні субсидії для відшкодування витрат на ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь