28 Июня,
08:26

Полтавські ринки: оренда торгових місць – необґрунтовано завищена

01 Марта 2017 09:49   205
Проти ТОВ "Полтава-Союз", яке здає в оренду торгові місця на ринках "Господарський", "Овочевий", "Південний", "Сінний", "Квіти-1" й "Квіти-2", Полтавське облтервідділення АМКУ ініціювало шість справ.

При розрахунку обсягу плати за оренду 1 кв. м. торгової площі на "Господарському", "Південному", "Сінному", "Овочевому", "Квіти-1" й "Квіти-2", затверджених у вересні 2013-го, рентабельність врахована у розмірі 20%. При аналогічній процедурі у 2016-му році - від 25% до 30%.

Згідно з інформацією, отриманою Полтавським ТВ АМКУ від Товариства, воно понесло збитки і оплата оренди торгових площ з 01.09.2016 по вказаних ринках, зросла в середньому на 55,3%.

Але відповідно до законодавства, нормативи рентабельності за надання в оренду торгових приміщень (площ) для реалізації продовольчих й непродовольчих товарів на ринках не мають перевищувати – 20 %.

Крім того, виявлено, що діяльність Товариства насправді не є збитковою. Його рентабельність перевищує рівень, встановлений в калькуляціях. Тому вартість оренди 1 кв. м. торгової площі на зазначених ринках можливо вважати необґрунтовано завищеною.

"Рішення щодо Товариства прийматиметься у березні. Переконаний, що вартість торгового місця Товариство знизить", – підкреслив Володимир Оніщенко, голова Полтавського ТВ АМКУ.

Наразі, у Полтавського ТВ АМКУ є підстави заявити, що вартість об’єктів господарювання за право здійснювати госпдіяльність на комунринках Полтави – завищена.
Прес-служба Полтавського обласного тервідділення АМКУ
Рекомендуем почитать
26 Июня 13:37,   130
Учасниками тендеру на ремонтні роботи у Полтаві конкурсні пропозиції – узгоджувалися.
21 Июня 16:33,   253
Аграрії Полтавщини констатують, що нинішнього року урожай зернових культур на чверть буде нижчим минулорічного. І це, вірогідно, спричинить зростання ціни на хліб до 12-17 грн. ...
21 Июня 11:17,   145
За дослідженням Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ щодо соціально-економічного розвитку регіонів за перший квартал ц. р. на лідируючих позиціях – Полтавщ ...
20 Июня 11:03,   113
Щорічно зростає показник незайнятої молоді, яка бажає працювати у вільний від навчання час. Організація вторинної зайнятості учнівської та студентської молоді проводиться шляхом пр ...
19 Июня 11:12,   163
У місті проходить перший тур громадських робіт, організованих службою у справах дітей виконкому міськради.
18 Июня 10:55,   174
Працівниками антимонопольного відомства було проведене дослідження ринку послуг з надання місць для оптової торгівлі с/г продукцією на комунальному ринку "Овочевий" у м.  ...
13 Июня 21:54,   188
Виявилося, що перевізник включав до вартості квитка однаково 10 відсотків за послуги, які надає вокзал як 4-го або 5-го, так і значно вищого класу. ...
13 Июня 10:44,   219
На мосту забетонували першу частину конструкції консолів пішохідної зони.
12 Июня 12:42,   198
У навчальних закладах тривають ремонтні роботи. Підрядні організації виконують різні види робіт: у деяких приміщеннях замінюють вікна на енергозберігаючі, повністю ремонтують харчо ...
07 Июня 08:17,   79
У зв’язку з цим споживачам вищезазначеного району буде припинено гаряче водопостачання.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь