17 Декабря,
15:52

Полтава: обговорювали нові підходи до ремонту газосвердловин (фото)

06 Марта 2017 13:33   266
У Полтаві пройшла міжнародна науково-технічна конференція, присвячена впровадженню нової технології ремонту свердловин – снаббінгу.

Організували захід - компанія ДТЕК Нафтогаз, Полтавський нацтехуніверситет ім. Ю. Кондратюка (ПолНТУ), Нафтогазовий консультаційний центр "Ньюфолк" (інформаційний партнер).

Новітня технологія зменшує втрати газу під час ремонту свердловини, скорочує строки робіт. І мінімізує наслідки для покладів вуглеводнів, які, зазвичай, спричинені глушінням свердловини при "традиційному" ремонті. Снаббінг вже досить активно застосовується у розвинених країнах.

На конференції фахівці з України та Зарубіжжя обговорили застосування снаббінгу в складних українських гірничо-геологічних умовах, особливості промислової безпеки, держрегулювання подібних робіт.

У заході брали участь: Андрій Пісоцький, перший заступник керівника Полтавської ОДА; Олексій Раптанов, директор з видобування й переробки вуглеводнів ДТЕК Нафтогаз; Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ, професор.

Своїми думками й досвідом поділилися вчені Полтавського національного техуніверситету ім. Ю. Кондратюка, Українського нафтогазінституту, Івано-Франківського нацтехуніверситету нафти і газу, представники нафтогазосервісних компаній, очільники представництв Держпраці.

"У складний для галузі час забезпечення високої ефективності робіт – завдання №1 для кожної компанії України. Снаббінг може стати інструментом, котрий сприятиме стабілізації роботи, нарощуванню обсягу видобувань і нашою компанією, і всією галуззю", – константував О. Раптанов.

"В Україні одні з найвищих в Європі запаси газу, але в рази менші темпи відбору. Маємо великі перспективи, і щоб скористатися ними, невідкладно потрібно впроваджувати нові технології, підвищувати кваліфікацію робітників", – підкреслив В. Онищенко.
Максим Асауляк, начальник відділу комунікацій ДТЕК Нафтогаз
Рекомендуем почитать
14 Декабря 08:44,   147
Відбувся аукціон на право оренди земельної ділянки комунвласності Білоцерківської сільської ради площею 12,2 га під висадження саду, який провела відповідно до усіх процесуальних н ...
13 Декабря 09:35,   110
З підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги, кожен з нас почав та шукати шляхи зменшення споживання енергоносіїв, замислюватись як утеплити дім чи поставити енергоефективне ...
08 Декабря 14:21,   153
Підтриманий парламентом документ передбачає, що ставки акцизного податку на тютюнові вироби будуть зростати до 2025 р.
08 Декабря 12:30,   3826
Цей унікальний аппарат дає змогу, використовуючи сучасну методику, діагностувати та виправляти в організмі будь-яку патологію судин.
07 Декабря 11:36,   90
Дорожники Кременчука проводять ремонт дорожнього покриття на проїздах цвинтарю.
05 Декабря 10:36,   94
За дорученням міського голови Віталія Малецького, наразі комунальні служби Кременчука приведені в готовність, щоб оперативно приступити до ліквідації наслідків погіршення погодних  ...
04 Декабря 16:33,   116
У Києві відбулась заключна оглядова зустріч стосовно підсумків реалізації в Україні спільного проекту Європейського Союзу та ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду. ...
04 Декабря 14:54,   101
Набір учасників проекту, котрий націлений покращити можливості самозайнятості переселенців, за фінансової підтримки Уряду Німеччини розпочала Міжнародна організація з міграції (МОМ ...
28 Ноября 15:43,   202
Сьогодні у Кременчуці в палаці культури імені І.Ф. Котлова за участі голови Полтавської обласної державної адміністрації Валерія Головка, першого заступника голови Полтавської ОДА  ...
28 Ноября 12:30,   244
Завдання відпрацювати з підприємцями, які зазвичай торгують новорічними ялинками у Кременчуці, питання оформлення необхідних дозвільних документів, поставив перед начальником управ ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь