22 Сентября,
23:44

Полтава: обговорювали нові підходи до ремонту газосвердловин (фото)

06 Марта 2017 13:33   236
У Полтаві пройшла міжнародна науково-технічна конференція, присвячена впровадженню нової технології ремонту свердловин – снаббінгу.

Організували захід - компанія ДТЕК Нафтогаз, Полтавський нацтехуніверситет ім. Ю. Кондратюка (ПолНТУ), Нафтогазовий консультаційний центр "Ньюфолк" (інформаційний партнер).

Новітня технологія зменшує втрати газу під час ремонту свердловини, скорочує строки робіт. І мінімізує наслідки для покладів вуглеводнів, які, зазвичай, спричинені глушінням свердловини при "традиційному" ремонті. Снаббінг вже досить активно застосовується у розвинених країнах.

На конференції фахівці з України та Зарубіжжя обговорили застосування снаббінгу в складних українських гірничо-геологічних умовах, особливості промислової безпеки, держрегулювання подібних робіт.

У заході брали участь: Андрій Пісоцький, перший заступник керівника Полтавської ОДА; Олексій Раптанов, директор з видобування й переробки вуглеводнів ДТЕК Нафтогаз; Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ, професор.

Своїми думками й досвідом поділилися вчені Полтавського національного техуніверситету ім. Ю. Кондратюка, Українського нафтогазінституту, Івано-Франківського нацтехуніверситету нафти і газу, представники нафтогазосервісних компаній, очільники представництв Держпраці.

"У складний для галузі час забезпечення високої ефективності робіт – завдання №1 для кожної компанії України. Снаббінг може стати інструментом, котрий сприятиме стабілізації роботи, нарощуванню обсягу видобувань і нашою компанією, і всією галуззю", – константував О. Раптанов.

"В Україні одні з найвищих в Європі запаси газу, але в рази менші темпи відбору. Маємо великі перспективи, і щоб скористатися ними, невідкладно потрібно впроваджувати нові технології, підвищувати кваліфікацію робітників", – підкреслив В. Онищенко.
Максим Асауляк, начальник відділу комунікацій ДТЕК Нафтогаз
Рекомендуем почитать
22 Сентября 17:16,   96
Природний газ для потужностей промислових споживачів, а надто в оселях абонентів, відіграє важливу роль. І вимоги до його якості – відповідні. Природний газ повинен відповіда ...
22 Сентября 10:27,   91
 Перебуваючи на навчанні у Польщі, голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко намагався максимально вивчити досвід сусідів з реформування ключових галузей. ...
22 Сентября 09:34,   95
За інформацією Кременчуцької філії ПАТ "Полтаваобленерго", з 25 вересня по 8 жовтня включно, включаючи вихідні дні, у зв'язку з проведенням реконструкції повітряних  ...
21 Сентября 16:32,   304
Райони області (ОТГ) мають дивіденди від видобутку газу на їх територіях. Однак стосовно діяльності газовидобувних компаній – розповсюджують чимало недостовірних відомостей. ...
21 Сентября 13:53,   146
Нідерландсько-український форум "Ринок біопалива в Україні: крок назустріч енергетичній незалежності" відбувся у рамках міжнародної конференції "Енергія з біомаси 20 ...
21 Сентября 10:11,   132
Нинішньої п’ятниці, 22-го вересня, всім контролерам міського транспорту Кременчука дають вихідний, бо плата за проїзд цього дня скасовується.
19 Сентября 08:35,   185
Отрутозмішувач біля Западинців нещодавно оглянув голова районної ради Анатолій Храпаль, із яким ми поспілкувалися про результати повторної перевірки та доцільність перенесення об&r ...
18 Сентября 14:07,   182
Шляхом співфінансування відновлюють покриття, яке роками не бачило асфальту.
15 Сентября 14:27,   133
З метою утримання в належному санітарному й технічному стані, збереженні естетичної привабливості працівниками комунального підприємства «Сервіс» проводяться роботи по  ...
12 Сентября 09:31,   199
Перемовини посприяли соціально-економічному розвитку території.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь