28 Июня,
05:03

Полтава: обговорювали нові підходи до ремонту газосвердловин (фото)

06 Марта 2017 13:33   197
У Полтаві пройшла міжнародна науково-технічна конференція, присвячена впровадженню нової технології ремонту свердловин – снаббінгу.

Організували захід - компанія ДТЕК Нафтогаз, Полтавський нацтехуніверситет ім. Ю. Кондратюка (ПолНТУ), Нафтогазовий консультаційний центр "Ньюфолк" (інформаційний партнер).

Новітня технологія зменшує втрати газу під час ремонту свердловини, скорочує строки робіт. І мінімізує наслідки для покладів вуглеводнів, які, зазвичай, спричинені глушінням свердловини при "традиційному" ремонті. Снаббінг вже досить активно застосовується у розвинених країнах.

На конференції фахівці з України та Зарубіжжя обговорили застосування снаббінгу в складних українських гірничо-геологічних умовах, особливості промислової безпеки, держрегулювання подібних робіт.

У заході брали участь: Андрій Пісоцький, перший заступник керівника Полтавської ОДА; Олексій Раптанов, директор з видобування й переробки вуглеводнів ДТЕК Нафтогаз; Володимир Онищенко, ректор ПолтНТУ, професор.

Своїми думками й досвідом поділилися вчені Полтавського національного техуніверситету ім. Ю. Кондратюка, Українського нафтогазінституту, Івано-Франківського нацтехуніверситету нафти і газу, представники нафтогазосервісних компаній, очільники представництв Держпраці.

"У складний для галузі час забезпечення високої ефективності робіт – завдання №1 для кожної компанії України. Снаббінг може стати інструментом, котрий сприятиме стабілізації роботи, нарощуванню обсягу видобувань і нашою компанією, і всією галуззю", – константував О. Раптанов.

"В Україні одні з найвищих в Європі запаси газу, але в рази менші темпи відбору. Маємо великі перспективи, і щоб скористатися ними, невідкладно потрібно впроваджувати нові технології, підвищувати кваліфікацію робітників", – підкреслив В. Онищенко.
Максим Асауляк, начальник відділу комунікацій ДТЕК Нафтогаз
Рекомендуем почитать
26 Июня 13:37,   128
Учасниками тендеру на ремонтні роботи у Полтаві конкурсні пропозиції – узгоджувалися.
21 Июня 16:33,   253
Аграрії Полтавщини констатують, що нинішнього року урожай зернових культур на чверть буде нижчим минулорічного. І це, вірогідно, спричинить зростання ціни на хліб до 12-17 грн. ...
21 Июня 11:17,   145
За дослідженням Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ щодо соціально-економічного розвитку регіонів за перший квартал ц. р. на лідируючих позиціях – Полтавщ ...
20 Июня 11:03,   113
Щорічно зростає показник незайнятої молоді, яка бажає працювати у вільний від навчання час. Організація вторинної зайнятості учнівської та студентської молоді проводиться шляхом пр ...
19 Июня 11:12,   163
У місті проходить перший тур громадських робіт, організованих службою у справах дітей виконкому міськради.
18 Июня 10:55,   174
Працівниками антимонопольного відомства було проведене дослідження ринку послуг з надання місць для оптової торгівлі с/г продукцією на комунальному ринку "Овочевий" у м.  ...
13 Июня 21:54,   188
Виявилося, що перевізник включав до вартості квитка однаково 10 відсотків за послуги, які надає вокзал як 4-го або 5-го, так і значно вищого класу. ...
13 Июня 10:44,   219
На мосту забетонували першу частину конструкції консолів пішохідної зони.
12 Июня 12:42,   198
У навчальних закладах тривають ремонтні роботи. Підрядні організації виконують різні види робіт: у деяких приміщеннях замінюють вікна на енергозберігаючі, повністю ремонтують харчо ...
07 Июня 08:17,   79
У зв’язку з цим споживачам вищезазначеного району буде припинено гаряче водопостачання.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь