19 Лютого,
00:08

Полтавська організація Товариства Червоного Хреста підвела підсумки роботи за 5 років

30 Жовтня 2015 14:37   390
27 жовтня відбулася чергова ХХІV обласна звітно-виборна конференція команди Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України задля аналізу роботи за останні 5 років, визначити невідкладні завдання, розглянути як досягнення, так і недоліки у своїй праці.

Захід відбувся за участю заступник голови Полтавської ОДА Олега Пругла, Президента Національного Товариства Червоного Хреста України Івана Усіченка, голови обласної профспілки працівників охорони здоров’я України Олександра Кувічка, керівників осередків Червоного Хреста міст та районів області.

Як зазначила Голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста країни Ірина Плюсніна, робота за останні 5 років не була легкою, оскільки цей період пов’язаний із початком бойових дій на Сході України. До 2014 року організація проводила свою роботу згідно з плановими завданнями, поступово зміцнюючи матеріально-технічну базу, вирішуючи кадрові питання, налагоджуючи співпрацю з галуззю охорони здоров’я, соціального захисту, державними органами влади та неурядовими організаціями. Велика увага приділялась пропаганді безкоштовного донорства крові, попередженню поширення серед населення соцільно-небезпечних хвороб, реалізації комплексних національних та обласних програм, які були визначені стратегією Національного Товариства Червоного Хреста.

«На початку 2014 року розпочався новий період в історії нашої країни, нові випробування як для суспільства, так і для Товариства Червоного Хреста. Обласна організація активізувала роботу по збору натуральної допомоги, поповненню складів для надзвичайних ситуацій, активного збору коштів для постраждалих. По всій області було організовано 6-ти, 8-ми та 12-годинні курси для населення з надання першої допомоги. Терміново було створено та оснащено мобільний загін волонтерів для надання першої допомоги при будь-яких випадках. Обласна та міські організації надавали допомогу батальйону «Полтава», які проходили лікування та реабілітацію у військовому госпіталі. Сотні небайдужих полтавців здавали кров для порятунку поранених солдатів», - повідомила Ірина Плюсніна.

Завдяки підтримці Національного Комітету Червоного Хреста, братніх Національних Товариств з Німеччини та Китаю гуманітарну допомогу у вигляді медичного обладнання на суму майже 3 млн. грн. отримали обласні лікувально-профілактичні заклади, а пункти прокату Червоного Хреста поповнились новим реабілітаційним оснащенням.

Червоний Хрест області продовжує брати активну участь у реалізації програм контрольованого лікування та соціального супроводу хворих на туберкульоз. Завдяки цим програмам під наглядом патронажних сестер Товариства 363 хворих на туберкульоз отримують не лише контрольоване лікування, а й психологічну та соціальну підтримку.

Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло висловив подяку за сумлінну працю працівникам Товариства Червоного Хреста. Ткож він підкреслив значимість існування організації для населення та відмітив роботу, яка нею проводиться. «Червоний Хрест – це організація, де присутні гуманність, доброта, повага та любов до людей, небайдужість до чужої долі. А такі риси – основа взаєморозуміння, на якій будуються відносини між людьми», - зазначив Олег Пругло.

За досягнуті успіхи у роботі та відданість своїй справі кращих представників Червоного Хреста нагороджено Почесними грамотами та статуетками «За гуманізм, за милосердя».

У результаті відкритого голосування головою обласної організації Товариства Червоного Хреста України на наступний період знову обрано Ірину Плюсніну.
Прес-центр Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА
Рекомендуем почитать
11 Грудня 14:15,   137
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилося 73 немовлят: 44 – немовляти чоловічої статі та 29 маленьких полтавок. ...
06 Грудня 09:38,   195
У Департаменті охорони здоров’я Полтавської ОДА обговорили результати навчальної поїздки спеціалістів області до медзакладів Великобританії.
28 Листопада 13:12,   319
Урядова програма «Доступні ліки» почала діяти з квітня 2017 року. За цей час міські жителі отримали ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронх ...
27 Листопада 15:00,   181
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилося 82 немовлят: 43 – немовлят чоловічої статі та 39 маленьких полтавок. ...
24 Листопада 10:31,   324
За інформацією завідувача Кременчуцьким міськрайонним відокремленим підрозділом лабораторних досліджень Василя Товстого, у минулому епідсезоні 2016 – 2017 років серед населен ...
22 Листопада 09:28,   175
Пацієнти Новомартиновицької амбулаторії відтепер зможуть отримувати медпослуги значно оперативніше, адже амбулаторія ЗПСМ в Нових Мартиновичах отримала нового автомобіля Fiat  ...
21 Листопада 12:20,   217
Гадяцький райцентр соціальних служб організовує відпочинок з оздоровчими послугами для демобілізованих військовослужбовців АТО та членів їх сімей.
20 Листопада 15:00,   204
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилось 90 немовляти: 46 – немовлят чоловічої статі та 44 маленькі полтавки. ...
16 Листопада 09:29,   205
В даний час ВІЛ/СНІД – найважливіша медико-соціальна проблема, тому що число хворих і інфікованих продовжує неухильно зростати в усьому світі, охоплюючи людей, які  ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок