20 Ноября,
07:56

Полтавська організація Товариства Червоного Хреста підвела підсумки роботи за 5 років

30 Октября 2015 14:37   359
27 жовтня відбулася чергова ХХІV обласна звітно-виборна конференція команди Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України задля аналізу роботи за останні 5 років, визначити невідкладні завдання, розглянути як досягнення, так і недоліки у своїй праці.

Захід відбувся за участю заступник голови Полтавської ОДА Олега Пругла, Президента Національного Товариства Червоного Хреста України Івана Усіченка, голови обласної профспілки працівників охорони здоров’я України Олександра Кувічка, керівників осередків Червоного Хреста міст та районів області.

Як зазначила Голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста країни Ірина Плюсніна, робота за останні 5 років не була легкою, оскільки цей період пов’язаний із початком бойових дій на Сході України. До 2014 року організація проводила свою роботу згідно з плановими завданнями, поступово зміцнюючи матеріально-технічну базу, вирішуючи кадрові питання, налагоджуючи співпрацю з галуззю охорони здоров’я, соціального захисту, державними органами влади та неурядовими організаціями. Велика увага приділялась пропаганді безкоштовного донорства крові, попередженню поширення серед населення соцільно-небезпечних хвороб, реалізації комплексних національних та обласних програм, які були визначені стратегією Національного Товариства Червоного Хреста.

«На початку 2014 року розпочався новий період в історії нашої країни, нові випробування як для суспільства, так і для Товариства Червоного Хреста. Обласна організація активізувала роботу по збору натуральної допомоги, поповненню складів для надзвичайних ситуацій, активного збору коштів для постраждалих. По всій області було організовано 6-ти, 8-ми та 12-годинні курси для населення з надання першої допомоги. Терміново було створено та оснащено мобільний загін волонтерів для надання першої допомоги при будь-яких випадках. Обласна та міські організації надавали допомогу батальйону «Полтава», які проходили лікування та реабілітацію у військовому госпіталі. Сотні небайдужих полтавців здавали кров для порятунку поранених солдатів», - повідомила Ірина Плюсніна.

Завдяки підтримці Національного Комітету Червоного Хреста, братніх Національних Товариств з Німеччини та Китаю гуманітарну допомогу у вигляді медичного обладнання на суму майже 3 млн. грн. отримали обласні лікувально-профілактичні заклади, а пункти прокату Червоного Хреста поповнились новим реабілітаційним оснащенням.

Червоний Хрест області продовжує брати активну участь у реалізації програм контрольованого лікування та соціального супроводу хворих на туберкульоз. Завдяки цим програмам під наглядом патронажних сестер Товариства 363 хворих на туберкульоз отримують не лише контрольоване лікування, а й психологічну та соціальну підтримку.

Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло висловив подяку за сумлінну працю працівникам Товариства Червоного Хреста. Ткож він підкреслив значимість існування організації для населення та відмітив роботу, яка нею проводиться. «Червоний Хрест – це організація, де присутні гуманність, доброта, повага та любов до людей, небайдужість до чужої долі. А такі риси – основа взаєморозуміння, на якій будуються відносини між людьми», - зазначив Олег Пругло.

За досягнуті успіхи у роботі та відданість своїй справі кращих представників Червоного Хреста нагороджено Почесними грамотами та статуетками «За гуманізм, за милосердя».

У результаті відкритого голосування головою обласної організації Товариства Червоного Хреста України на наступний період знову обрано Ірину Плюсніну.
Прес-центр Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА
Рекомендуем почитать
16 Ноября 09:29,   131
В даний час ВІЛ/СНІД – найважливіша медико-соціальна проблема, тому що число хворих і інфікованих продовжує неухильно зростати в усьому світі, охоплюючи людей, які  ...
15 Ноября 11:36,   114
До відома колишніх військовослужбовців.
13 Ноября 11:15,   140
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилося 81 немовля: 43 – немовлят чоловічої статі та 48 маленьких полтавок. ...
07 Ноября 18:15,   145
Нипішнього року нам загрожують три штами вірусу грипу: A (HINl)(Michigan), Hong Kong A (H3N2), Brisbane (В). Перший з них був поширний в Україні у 2009 році і в народі отримав назв ...
06 Ноября 16:27,   159
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилось 97 немовлят: 51 – немовля чоловічої статі та 46 маленьких полтавок. ...
06 Ноября 13:02,   298
Голови райдержадміністрацій, які прибули на медичну колегію, не приховували свого здивування, побачивши сучасну техніку Гадяцької ЦРЛ.
03 Ноября 11:55,   214
У медзакладах первинної ланки нині проводиться персональна реєстрація лікарів загальної практики – сімейних лікарів в системі Еhealth.
30 Октября 13:05,   190
На цьому наголошують представники медичної галузі та санітарних служб Кременчука.
30 Октября 10:20,   167
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилось 80 немовлят: 40 – немовлят чоловічої статі та 40 маленьких полтавок. ...
24 Октября 11:02,   418
У рамках боротьби із захворюванням – на рак грудей, полтавськими онкологами проводяться безкоштовні обстеження жінок.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь