20 Августа,
12:56

Полтавська організація Товариства Червоного Хреста підвела підсумки роботи за 5 років

30 Октября 2015 14:37   340
27 жовтня відбулася чергова ХХІV обласна звітно-виборна конференція команди Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України задля аналізу роботи за останні 5 років, визначити невідкладні завдання, розглянути як досягнення, так і недоліки у своїй праці.

Захід відбувся за участю заступник голови Полтавської ОДА Олега Пругла, Президента Національного Товариства Червоного Хреста України Івана Усіченка, голови обласної профспілки працівників охорони здоров’я України Олександра Кувічка, керівників осередків Червоного Хреста міст та районів області.

Як зазначила Голова Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста країни Ірина Плюсніна, робота за останні 5 років не була легкою, оскільки цей період пов’язаний із початком бойових дій на Сході України. До 2014 року організація проводила свою роботу згідно з плановими завданнями, поступово зміцнюючи матеріально-технічну базу, вирішуючи кадрові питання, налагоджуючи співпрацю з галуззю охорони здоров’я, соціального захисту, державними органами влади та неурядовими організаціями. Велика увага приділялась пропаганді безкоштовного донорства крові, попередженню поширення серед населення соцільно-небезпечних хвороб, реалізації комплексних національних та обласних програм, які були визначені стратегією Національного Товариства Червоного Хреста.

«На початку 2014 року розпочався новий період в історії нашої країни, нові випробування як для суспільства, так і для Товариства Червоного Хреста. Обласна організація активізувала роботу по збору натуральної допомоги, поповненню складів для надзвичайних ситуацій, активного збору коштів для постраждалих. По всій області було організовано 6-ти, 8-ми та 12-годинні курси для населення з надання першої допомоги. Терміново було створено та оснащено мобільний загін волонтерів для надання першої допомоги при будь-яких випадках. Обласна та міські організації надавали допомогу батальйону «Полтава», які проходили лікування та реабілітацію у військовому госпіталі. Сотні небайдужих полтавців здавали кров для порятунку поранених солдатів», - повідомила Ірина Плюсніна.

Завдяки підтримці Національного Комітету Червоного Хреста, братніх Національних Товариств з Німеччини та Китаю гуманітарну допомогу у вигляді медичного обладнання на суму майже 3 млн. грн. отримали обласні лікувально-профілактичні заклади, а пункти прокату Червоного Хреста поповнились новим реабілітаційним оснащенням.

Червоний Хрест області продовжує брати активну участь у реалізації програм контрольованого лікування та соціального супроводу хворих на туберкульоз. Завдяки цим програмам під наглядом патронажних сестер Товариства 363 хворих на туберкульоз отримують не лише контрольоване лікування, а й психологічну та соціальну підтримку.

Заступник голови Полтавської облдержадміністрації Олег Пругло висловив подяку за сумлінну працю працівникам Товариства Червоного Хреста. Ткож він підкреслив значимість існування організації для населення та відмітив роботу, яка нею проводиться. «Червоний Хрест – це організація, де присутні гуманність, доброта, повага та любов до людей, небайдужість до чужої долі. А такі риси – основа взаєморозуміння, на якій будуються відносини між людьми», - зазначив Олег Пругло.

За досягнуті успіхи у роботі та відданість своїй справі кращих представників Червоного Хреста нагороджено Почесними грамотами та статуетками «За гуманізм, за милосердя».

У результаті відкритого голосування головою обласної організації Товариства Червоного Хреста України на наступний період знову обрано Ірину Плюсніну.
Прес-центр Департаменту охорони здоров'я Полтавської ОДА
Рекомендуем почитать
17 Августа 10:20,   122
У рамках пілотного субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на артеріальну гіпертонію у Полтавській області» Гадяцька центральна райо ...
16 Августа 13:22,   110
Стосовно Закону України "Про статус й соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" громадяни першої категорії мають право на оздоровле ...
14 Августа 13:30,   133
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилося 101 немовля: 53 – немовлят чоловічої статі та 48 маленьких полтавок. ...
07 Августа 08:30,   130
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилось 111 немовлят: 59 – немовлят чоловічої статі та 52 маленькі полтавки. ...
03 Августа 09:09,   181
Треті зміни тривають в таборах "Антей" (смт Нові Санжари), «Орлятко» (с. Матвіївка, Котелевський район) та «Молода гвардія» (с. Терешки, Полтавськ ...
31 Июля 08:15,   130
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилось 91 немовля: 40 – немовлят чоловічої статі та 51 маленька полтавка. ...
28 Июля 08:01,   174
28 липня 2017 року з 15-ї до 17-ї години у всіх обласних центрах України, у тому числі й у Полтаві, проходитиме акція, метою якої є виявлення захворювання на вірусний гепатит С. ...
24 Июля 09:15,   175
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилось 103 немовлят: 59 – немовлят чоловічої статі та 44 маленькі полтавки. ...
21 Июля 16:21,   310
Цими вихідними полтавцям пропонують долучитись до активного відпочинку та включитися у перший Прирічковий крос.
21 Июля 16:17,   218
Управління Держпродспоживслужби в Оржицькому районі отримало інформацію, що в приватному домогосподарстві с. Чутівка загинуло дванадцять голів свиней.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь