21 Ноября,
06:36

Українська медична стоматологічна академія презентує сучасну експозицію анатомічного музею (фото)

09 Ноября 2016 21:11   447
До 95-річчя ВДНЗУ "УМСА" кафедра анатомії людини представила оновлений анатомічний музей.

Вся експозиція музею розмежована на декілька основних груп:
  • підбір оригінальних кісткових та 3D- препаратів;
  • колекція препаратів розвитку людини в онтогенезі та вади розвитку,
  • муміфіковані тотальні препарати,
  • анатомічні препарати всіх органів людини,
  • тривимірні моделі багатьох органів тощо.
Усі вони розміщені на стелажах сучасного дизайну, мають електричне підсвічування. Особливий інтерес викликає оригінальний підбір корозійних препаратів печінки тварин (поруч для порівняння експонуються вологі та корозійні препарати печінки людини).

На стелажах, де представлені органи ЦНС, особливо слід відзначити оригінальні препарати головного і спинного мозку, татуйовані утворення на перерізах головного мозку, які виконали студенти та викладачі кафедри.

Наразі анатомічний музей відіграє важливу роль у навчальному процесі, адже це єдине місце, де студент-медик має унікальну можливість побачити орган у його природному вигляді. Про музей знають не лише у стінах академії, а й далеко за її межами. Його відвідувачами були громадяни Угорщини, Австралії, Ізраїлю, Італії, Німеччини, Канади, Йорданії, Ірану тощо.

Запрошується учнівська молодь старших класів та студенти-біологи інших навчальних закладів до анатомічного музею ВДНЗ України "Українська медична стоматологічна академія", адже тут є на що подивитися!
Українська медична стоматологічна академія
Рекомендуем почитать
20 Ноября 15:00,   81
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилось 90 немовляти: 46 – немовлят чоловічої статі та 44 маленькі полтавки. ...
16 Ноября 09:29,   134
В даний час ВІЛ/СНІД – найважливіша медико-соціальна проблема, тому що число хворих і інфікованих продовжує неухильно зростати в усьому світі, охоплюючи людей, які  ...
15 Ноября 11:36,   123
До відома колишніх військовослужбовців.
13 Ноября 11:15,   143
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилося 81 немовля: 43 – немовлят чоловічої статі та 48 маленьких полтавок. ...
07 Ноября 18:15,   147
Нипішнього року нам загрожують три штами вірусу грипу: A (HINl)(Michigan), Hong Kong A (H3N2), Brisbane (В). Перший з них був поширний в Україні у 2009 році і в народі отримав назв ...
06 Ноября 16:27,   162
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилось 97 немовлят: 51 – немовля чоловічої статі та 46 маленьких полтавок. ...
06 Ноября 13:02,   300
Голови райдержадміністрацій, які прибули на медичну колегію, не приховували свого здивування, побачивши сучасну техніку Гадяцької ЦРЛ.
03 Ноября 11:55,   214
У медзакладах первинної ланки нині проводиться персональна реєстрація лікарів загальної практики – сімейних лікарів в системі Еhealth.
30 Октября 13:05,   191
На цьому наголошують представники медичної галузі та санітарних служб Кременчука.
30 Октября 10:20,   168
У Полтаві за минулий тиждень (за інформацією управління охорони здоров'я міськвиконкому) народилось 80 немовлят: 40 – немовлят чоловічої статі та 40 маленьких полтавок. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь