20 Августа,
05:03

Фізичні особи-підприємці Полтавщини звітуються по ПДВ повністю в електронному вигляді

05 Августа 2015 09:20   288
Сервісна складова роботи органів ДФС продовжує розвиватися та користується все більшою популярністю серед платників Полтавщини. Зокрема, як повідомили у відділі реєстрації платників та електронних сервісів Головного управління ДФС у Полтавській області, на разі платники Полтавщини активно користуються електронним документообігом та подають звітність до контролюючих органів в електронному вигляді. А саме, на сьогоднішній день, подання звітності засобами телекомунікаційного зв’язку складає: по податку на додану вартість – 99,96% юридичними особами та – 100% фізичними особами – підприємцями; по акцизному податку - 97,88% юридичними особами, та –87,88% фізичними особами – підприємцями; по ЄСВ –96,16% юридичними особами та 96,45% фізичними особами – підприємцями.

З початку року сервісом „Електронна реєстрація платників ПДВ” скористалося вже 40 суб’єктів господарювання, тоді як за відповідний період минулого року їх було лише 24. Нагадаємо, що починаючи з червня поточного року ДФС була реалізована можливість для платників податків подати в електронному вигляді заяви про анулювання реєстрації платником податку на додану вартість ф.3ПДВ. Платники ПДВ, які уклали з відповідним контролюючим органом договір про визнання електронних документів, можуть подати запит про отримання Витягу з Реєстру платників ПДВ засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Крім того, за допомогою електронних сервісів платники податку засобами клієнтського програмного забезпечення мають можливість направляти електронні запити щодо отримання відомостей про стан рахунку в системі електронного адміністрування ПДВ та суми податку, на яку мають право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування та отримати витяги з системи електронного адміністрування який, містить інформацію щодо стану рахунку (залишок на рахунку/заборгованість), суми податку, на яку платник податку має право зареєструвати податкові накладні та/або розрахунки коригування, складових формули розрахунку такої суми.

Користуюся платники податків Полтавщини і популярним сервісом „Пульс” від ДФС, який гарантує надання послуг з оперативного вирішення проблемних питань. Так, з початку року на сервіс „Пульс” звернулося 27 громадян. Більшість з цих звернень були розглянуті протягом 3 робочих днів та вирішені по суті, згідно із чинним законодавством.

Головне управління ДФС у Полтавській області нагадує, що пряма телефонна лінія 0-800-501-007 або (044)284-00-07 „Пульс” працює цілодобово в режимі зворотного зв’язку (call-back), тобто, після вирішення питання заявника інформують про результати розгляду та вжиті заходи.


Головне управління ДФС у Полтавській області
Рекомендуем почитать
18 Августа 13:15,   133
У Полтавській області за добу зареєстровано 123 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 14:30,   140
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   203
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   135
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   110
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   145
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   132
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 15:00,   146
У Полтавській області за добу зареєстровано 110 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 09:19,   126
У відділенні денного перебування Гадяцького терцентру соціального обслуговування пройшла зустріч з В.М. Білохою, головним спеціалістом Гадяцького бюро правової допомоги. ...
10 Августа 16:27,   257
Двадцятидвохрічний житель села Засулля звернувся до поліції за допомогою.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь