21 Августа,
15:17

Пенcійний фонд Полтавщини презентував регіональну програму покращення обслуговування громадян

05 Августа 2015 11:37   419
Виклики часу змусили керівництво Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області переглянути рівень автоматизації основних функціональних процесів, що обслуговують інтереси 470 тис. літніх людей і близько 400 тис. застрахованих осіб області, а також стан матеріальної бази пенсійних установ.

Як з’ясувалося, такі деструктивні фактори, як тривалі фінансово-економічні негаразди та неодноразова зміна пріоритетів розвитку пенсійної системи, стали гальмівними не тільки для подальшого зміцнення та удосконалення унікальної бази персоніфікованого обліку страхувальників і застрахованих осіб, що накопичувалася в органах Фонду з 1991 року, але й безпосередньо для складного і багатофункціонального процесу призначення і виплати пенсій, пов’язаного із численними фінансовими ризиками. Відтак на підставі моніторингу в області була розроблена Програма покращення умов обслуговування непрацездатних громадян та застрахованих осіб на 2015 - 2016 роки.

Очільник пенсійної галузі Полтавщини Володимир Тараторін презентував нову Програму на брифінгу для представників регіональних ЗМІ і запевнив, що у найближчій перспективі вся організаційна, фінансово-економічна і правова робота органів Фонду буде спрямована на її виконання.

Розуміючи, що будь-яке технічне та технологічне переоснащення потребує суттєвого матеріального підґрунтя, начальник Головного управління звернувся за підтримкою до депутатів Полтавської обласної ради, прагнучи залучити кошти регіонального бюджету задля створення нової системи обслуговування громадян та обробки пенсійної документації, для повної автоматизації та максимального прискорення процесу призначення пенсій.

Наразі працівники Фонду представляють народним обранцям «дорожню карту» оздоровлення і модернізації пенсійної системи, яка допоможе області вийти на високі рейтингові показники не лише по показниках поповнення пенсійного бюджету і призначення пенсій, але й за рівнем технічного і технологічного забезпечення та якості обслуговування громадян.
Управління ПФУ в Полавській області
Рекомендуем почитать
21 Августа 10:10,   102
У Полтавській області за добу зареєстровано 60 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Августа 13:15,   145
У Полтавській області за добу зареєстровано 123 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 14:30,   143
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   210
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   137
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   113
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   148
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   133
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 15:00,   149
У Полтавській області за добу зареєстровано 110 повідомлень стосовно злочинних посягань.
11 Августа 09:19,   128
У відділенні денного перебування Гадяцького терцентру соціального обслуговування пройшла зустріч з В.М. Білохою, головним спеціалістом Гадяцького бюро правової допомоги. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь