22 Августа,
21:42

В Полтавській ОДА відбулося засідання комісії з питань забезпечення житлом інвалідів та членів сімей військовослужбовців АТО

17 Августа 2015 13:28   437
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2015 № 348, «Про затвердження порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, а також для інвалідів І–ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та потребують поліпшення житлових умов», області у поточному році з державного бюджету передбачено спрямувати 7,1 млн. грн.

За інформацією органів місцевого самоврядування, які ведуть квартирний облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов, позачергового забезпечення жилою площею потребують 11 сімей полеглих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції та одна сім’я військовослужбовця, якому встановлено інвалідність ІІ групи.

13 серпня 2015 року в ОДА під головуванням заступника голови облдержадміністрації Олега Пругла відбулося засідання комісії з питань забезпечення житлом осіб, які безпосередньо брали участь в антитерористичній операції та/або у забезпеченні її проведення та втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, інвалідів І–ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь у зазначеній операції та сімей полеглих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, за рахунок коштів державного бюджету. У роботі комісії взяли участь представники ОДА, її структурних підрозділів, інших державних установ, депутатів обласної ради, органів місцевого самоврядування та громадських організацій.

Під час засідання обговорено основні напрямки роботи для реалізації державних програм забезпечення житлом сімей полеглих військовослужбовців та інвалідів І–ІІ групи з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції.Департамент праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації
Рекомендуем почитать
22 Августа 15:15,   206
Обох чоловіків, що брали "дань" із нелегальних торговців Центрального ринку Полтави, затримано.
22 Августа 12:00,   110
У Полтавській області за добу зареєстровано 132 повідомлень стосовно злочинних посягань.
21 Августа 10:10,   128
У Полтавській області за добу зареєстровано 60 повідомлень стосовно злочинних посягань.
18 Августа 13:15,   151
У Полтавській області за добу зареєстровано 123 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 14:30,   146
У Полтавській області за добу зареєстровано 129 повідомлень стосовно злочинних посягань.
17 Августа 12:05,   210
 Від посягань недобросовісних бізнесменів збирається захищати урожай аграріїв штаб із чиновників і правоохоронців на чолі з заступником голови Полтавської ОДА Романом Товстим. ...
16 Августа 12:30,   141
У Полтавській області за добу зареєстровано 125 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 14:00,   113
У Полтавській області за добу зареєстровано 158 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Августа 11:35,   150
Працівниками сектору з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДСНС України у Полтавській області з виїздом до міста Горішні Плавні та смт Котельва проведені  ...
14 Августа 15:00,   135
У Полтавській області зареєстровано 165 повідомлень стосовно злочинних посягань.
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь