25 Березня,
01:25

20 серпня у Кременчуці буде оголошено конкурс на вибір керуючої компанії індустріальним парком «Центральний»

17 Серпня 2015 14:13   351
У Кременчуці продовжують роботу з пошуку керуючої компанії для індустріального парку «Центральний». Про це йшлося сьогодні на засіданні конкурсної комісії, що відбулася під головуванням першого заступника міського голови Віктора Калашника.

На засіданні обговорили питання щодо визначення дати виходу в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу вибору керуючої компанії індустріальним парком «Центральний». За погодженням членів конкурсної комісії, оголошення оприлюднять 20 серпня 2015 року. Від цього дня від претендентів на участь у конкурсі на вибір керуючої компанії індустріального парку «Центральний» розпочнеться прийняття документів, що відповідно до чинного законодавства триватиме упродовж місяця.

Варто зазначити, конкурс на вибір компанії індустріальним парком «Центральний» буде оголошено вдруге. Перший у зв’язку з об’єктивними обставинами, які передбачали змін у процедурних питаннях на шляху створення та функціонування індустріальних парків, був завершений без визначення переможця.

Віктор Калашник наголосив, що основною передумовою початку роботи над проектом «Індустріальний парк «Центральний» є бажання покращити соціально-економічний клімат Кременчука розбудувати у ньому сучасну інфраструктуру, підвищити рівень зайнятості населення міста та залучити інвестиційні кошти, що мають працювати на добробут кременчужан.

Про індустріальний парк «Центральний»:

26 червня 2013 року XXXIII сесією Кременчуцької міської ради VI скликання було прийнято рішення Про створення Індустріального парку «Центральний» в м. Кременчук. Це рішення було прийнято згідно Рішення Кременчуцької міської ради Про затвердження Концепції індустріального парку «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» в м. Кременчук від 25.12.2012 року, з метою забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності території, активізації інвестиційної діяльності, створення нових робочих місць, розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури міста Кременчук та відповідно ст.ст. 5, 14 Закону України «Про індустріальні парки».

Кременчуцька міська рада, як ініціатор створення індустріального парку «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» для його розміщення виділила земельну ділянку загальною площею 168,55 га, кадастровий номер 5310436100:01:003:0003, в Північному промисловому вузлі міста Кременчук.

Індустріальний парк «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» в м. Кременчук створюється з метою:
  • залучення інвестицій;
  • запровадження сучасних технологій виробництва промислової продукції (машинобудування, автомобілебудування, енергетики, розвиток ІТ технологій, електроніки);
  • застосування світового досвіду організації промислового виробництва;
  • створення центру виробничої культури, інженерної думки, еталону якості виробляємої продукції, лідера промислового виробництва в регіоні.
  • Індустріальний парк «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» планується створити шляхом формування єдиної облаштованої території для розміщення нових об'єктів у сфері промислового виробництва, інновацій, логістики, супутнього сервісу, направлених на забезпечення економічного розвитку міста, підвищення його конкурентоздатності, активізації інвестиційної та інноваційної діяльності, покращення соціальних стандартів для мешканців міста.
Схема розподілу території:

Сектор 1 — «Hi-Tech» (машинобудування).
На території сектору № 1 передбачається розміщення підприємств приладобудування, машинобудування та інших сфер виробництва, створюваних на основі впровадження нових технологічних розробок. Орієнтовний розмір очікуваних інвестицій — 170 млн дол. США. Орієнтовна кількість створених нових робочих місць — 1250 чол. Площа земельної ділянки відведена для розміщення підприєств — 50,05 га.

Сектор 2 — «Logistics» (логістика).
На території сектору № 2 передбачається будівництво складських, фасувальних, автотранспортних підприємств та митних складів. Орієнтовний розмір очікуваних інвестицій — 80 млн дол. США. Орієнтовна кількість створених нових робочих місць — 510 чол. Площа виділена для створення сектору № 2 — 19,76 га.

Сектор 3 — «TechnoPolis» (ІТ технології та електроніка).
Сектор№ 3 являє собою майданчик для розвитку передових інформаційних, телекомунікаційних технологій та нанотехнологій, виробництва електроніки. Орієнтовний розмір очікуваних інвестицій — 100 млн дол. США. Орієнтовна кількість створених нових робочих місць — 680 чол. Площа зарезервована для сектору № 3 — 27,35 га.

Сектор 4 — «EcoLife» (резервний сектор).
Площа виділена для сектору № 4 — 26,78 га.

Сектор 5 — «Еnergetics» (альтернативна енергетика та машинобудування).
На території сектору № 5 передбачається розміщення підприємств, що працюють в сфері енергоефективних та енергозберігаючих технологій, виготовляють відповідні прилади та обладнання, виробників сільськогосподарської техніки. Орієнтовний розмір очікуваних інвестицій — 150 млн дол. США. Орієнтовна кількість створених нових робочих місць — 1115 чол. Для розміщення сектору № 5 виділено — 44,61 га.

Бізнес-сіті. Для забезпечення учасників індустріального парку, їх клієнтів та сервісних організацій офісними приміщеннями, конференц-залами і т.і., на території індустріального парку передбачається створення бізнес-сіті. Бізнес-сіті включатиме офісні приміщення вільного планування, конференс-зали, прес-центр, кімнати для переговорів, data-центр, відділення банківського обслуговування, відділення зв'язку, заклад громадського харчування, поліграфічний центр, готель, вулична та підземна автостоянки. Загальна площа території, відведеної для бізнес-сіті, становить 20,12 га.
Кременчуцька міська рада
Рекомендуем почитать
15 Грудня 16:00,   331
У Полтавській області за добу зареєстровано 98 повідомлень стосовно злочинних посягань.
15 Грудня 15:07,   340
У залі засідань райдержадміністрації відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Головував перший заступник голови районно ...
15 Грудня 14:41,   308
На позачерговому засіданні виконавчий комітет розглянув питання, що стосувалося отримання пільгового кредиту на придбання квартири для учасника АТО.
15 Грудня 08:42,   303
Аналіз перебігу виборчої кампанії у Мачухівській громаді провела Громадянська мережа ОПОРА.
14 Грудня 16:53,   175
Кременчуцьку міську раду відвідали учні 9-х класів КНВК №5 імені Т.Г. Шевченка, які беруть участь у проекті в рамках навчального закладу «Разом до успіху». ...
14 Грудня 16:00,   171
У Полтавській області за добу зареєстровано 88 повідомлень стосовно злочинних посягань.
14 Грудня 15:15,   188
У Кременчуці в районі залізничного вокзалу встановлено новий сучасний пункт обігріву, виготовлений ТОВ «Інструментальний завод», дочірнім підприємством ПАТ «Крюкі ...
14 Грудня 11:33,   191
У Кременчуці розглядають можливість надання нової послуги виховання дитини.
14 Грудня 10:40,   216
Голова райдержадміністрації Олексій Матюшенко провів важливу зустріч із із заступником командувача Сухопутних військ України по тиловому забезпеченню. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Використання матеріалів сайту дозволяється за умови обов'язкового вказівки активного, не закритого для індексації пошуковими системами, не скриптового гіперпосилання на сайт Полтава-Інфо - Poltava.Info, для друкованих видань - з формулюванням "за матеріалами сайту Poltava.Info".

Увага! Копіювання інформації із розділів Афіша Полтави, Заклади HoReCa, Здоров'я та краса, Каталог підприємств заборонене у будь-якому вигляді!

Адміністрація сайту Полтава-Інфо не завжди поділяє думку авторів статей і не несе відповідальності за зміст інформації, яка розміщується відвідувачами ресурсу.

© 2004-2018 "Полтава-Інфо" інформаційний сайт
Про нас
|
Розміщення реклами
|
Контакти
|
Зворотній зв'язок