23 Ноября,
04:04

20 серпня у Кременчуці буде оголошено конкурс на вибір керуючої компанії індустріальним парком «Центральний»

17 Августа 2015 14:13   331
У Кременчуці продовжують роботу з пошуку керуючої компанії для індустріального парку «Центральний». Про це йшлося сьогодні на засіданні конкурсної комісії, що відбулася під головуванням першого заступника міського голови Віктора Калашника.

На засіданні обговорили питання щодо визначення дати виходу в засобах масової інформації оголошення про проведення конкурсу вибору керуючої компанії індустріальним парком «Центральний». За погодженням членів конкурсної комісії, оголошення оприлюднять 20 серпня 2015 року. Від цього дня від претендентів на участь у конкурсі на вибір керуючої компанії індустріального парку «Центральний» розпочнеться прийняття документів, що відповідно до чинного законодавства триватиме упродовж місяця.

Варто зазначити, конкурс на вибір компанії індустріальним парком «Центральний» буде оголошено вдруге. Перший у зв’язку з об’єктивними обставинами, які передбачали змін у процедурних питаннях на шляху створення та функціонування індустріальних парків, був завершений без визначення переможця.

Віктор Калашник наголосив, що основною передумовою початку роботи над проектом «Індустріальний парк «Центральний» є бажання покращити соціально-економічний клімат Кременчука розбудувати у ньому сучасну інфраструктуру, підвищити рівень зайнятості населення міста та залучити інвестиційні кошти, що мають працювати на добробут кременчужан.

Про індустріальний парк «Центральний»:

26 червня 2013 року XXXIII сесією Кременчуцької міської ради VI скликання було прийнято рішення Про створення Індустріального парку «Центральний» в м. Кременчук. Це рішення було прийнято згідно Рішення Кременчуцької міської ради Про затвердження Концепції індустріального парку «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» в м. Кременчук від 25.12.2012 року, з метою забезпечення економічного розвитку та підвищення конкурентоспроможності території, активізації інвестиційної діяльності, створення нових робочих місць, розвитку сучасної виробничої та ринкової інфраструктури міста Кременчук та відповідно ст.ст. 5, 14 Закону України «Про індустріальні парки».

Кременчуцька міська рада, як ініціатор створення індустріального парку «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» для його розміщення виділила земельну ділянку загальною площею 168,55 га, кадастровий номер 5310436100:01:003:0003, в Північному промисловому вузлі міста Кременчук.

Індустріальний парк «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» в м. Кременчук створюється з метою:
  • залучення інвестицій;
  • запровадження сучасних технологій виробництва промислової продукції (машинобудування, автомобілебудування, енергетики, розвиток ІТ технологій, електроніки);
  • застосування світового досвіду організації промислового виробництва;
  • створення центру виробничої культури, інженерної думки, еталону якості виробляємої продукції, лідера промислового виробництва в регіоні.
  • Індустріальний парк «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» планується створити шляхом формування єдиної облаштованої території для розміщення нових об'єктів у сфері промислового виробництва, інновацій, логістики, супутнього сервісу, направлених на забезпечення економічного розвитку міста, підвищення його конкурентоздатності, активізації інвестиційної та інноваційної діяльності, покращення соціальних стандартів для мешканців міста.
Схема розподілу території:

Сектор 1 — «Hi-Tech» (машинобудування).
На території сектору № 1 передбачається розміщення підприємств приладобудування, машинобудування та інших сфер виробництва, створюваних на основі впровадження нових технологічних розробок. Орієнтовний розмір очікуваних інвестицій — 170 млн дол. США. Орієнтовна кількість створених нових робочих місць — 1250 чол. Площа земельної ділянки відведена для розміщення підприєств — 50,05 га.

Сектор 2 — «Logistics» (логістика).
На території сектору № 2 передбачається будівництво складських, фасувальних, автотранспортних підприємств та митних складів. Орієнтовний розмір очікуваних інвестицій — 80 млн дол. США. Орієнтовна кількість створених нових робочих місць — 510 чол. Площа виділена для створення сектору № 2 — 19,76 га.

Сектор 3 — «TechnoPolis» (ІТ технології та електроніка).
Сектор№ 3 являє собою майданчик для розвитку передових інформаційних, телекомунікаційних технологій та нанотехнологій, виробництва електроніки. Орієнтовний розмір очікуваних інвестицій — 100 млн дол. США. Орієнтовна кількість створених нових робочих місць — 680 чол. Площа зарезервована для сектору № 3 — 27,35 га.

Сектор 4 — «EcoLife» (резервний сектор).
Площа виділена для сектору № 4 — 26,78 га.

Сектор 5 — «Еnergetics» (альтернативна енергетика та машинобудування).
На території сектору № 5 передбачається розміщення підприємств, що працюють в сфері енергоефективних та енергозберігаючих технологій, виготовляють відповідні прилади та обладнання, виробників сільськогосподарської техніки. Орієнтовний розмір очікуваних інвестицій — 150 млн дол. США. Орієнтовна кількість створених нових робочих місць — 1115 чол. Для розміщення сектору № 5 виділено — 44,61 га.

Бізнес-сіті. Для забезпечення учасників індустріального парку, їх клієнтів та сервісних організацій офісними приміщеннями, конференц-залами і т.і., на території індустріального парку передбачається створення бізнес-сіті. Бізнес-сіті включатиме офісні приміщення вільного планування, конференс-зали, прес-центр, кімнати для переговорів, data-центр, відділення банківського обслуговування, відділення зв'язку, заклад громадського харчування, поліграфічний центр, готель, вулична та підземна автостоянки. Загальна площа території, відведеної для бізнес-сіті, становить 20,12 га.
Кременчуцька міська рада
Рекомендуем почитать
22 Ноября 16:46,   82
Сьогодні міський голова Віталій Малецький зустрівся з представниками благодійного об’єднання допомоги Східній Європі "Св.Марія – Ешендорф-Рейне" (Німеччина) & ...
22 Ноября 14:15,   92
У Київській райраді міста Полтава пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини.
22 Ноября 12:20,   119
Сьогодні у виконавчому комітеті Кременчуцької міської ради під головуванням першого заступника міського голови Володимира Пелипенка відбулося засідання міської комісії з питань тех ...
21 Ноября 16:25,   155
Господарський суд області задовольнив позовну заяву Лубенської місцевої прокуратури до ТОВ «Луксор-Агро» про повернення земельної ділянки площею 11,3 га у комунальну вл ...
21 Ноября 15:00,   105
У Полтавській області за добу зареєстровано 119 повідомлення стосовно злочинних посягань.
21 Ноября 13:14,   102
У рамках операції «Мігрант» співробітники Семенівського відділення поліції задокументували факт незаконного перебування 51-річного громадянина іншої держави на територі ...
20 Ноября 16:53,   148
За активізації економічних процесів у країні – започатковано соцпроект під лозунгом «Живи та працюй в Україні». Головна мета його – пожвавлення людей на рин ...
20 Ноября 15:55,   172
Наказом Мінфіну від 25.09.2017 №803 внесено зміни до Порядку обліку платників єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, затвердженого Наказом Мінфі ...
20 Ноября 13:31,   137
Управління соцзахисту населення Гадяцької райдержадміністрації повідомило, що у 2017 році оздоровлено 37 громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи. ...
20 Ноября 12:20,   119
Цього тижня, за словами начальника відділу транспорту Руслана Івашини, планується проведення перевірки дотримання графіків руху маршрутних таксі на маршруті № 17. ...
Все новости раздела →
разместить рекламу
разместить рекламу
разместить рекламу

Использование материалов сайта разрешается при условии обязательного указания активной, не закрытой от индексирования поисковыми системами, не скриптовой гиперссылки на сайт Полтава-Инфо – Poltava.Info, для печатных изданий – с формулировкой «по материалам сайта Poltava.Info».

Внимание! Перепечатка и копирование информации из разделов Афиша Полтавы, Финансы, Заведения HoReCa, Здоровье и красота, Каталог предприятий, Туризм и путешествия, Дом и ремонт запрещена в любом виде!

Администрация сайта Полтава-Информ не всегда разделяет мнение авторов статей и не несет ответственности за содержание информации, которая размещается посетителями ресурса.

© 2004-2017 «Полтава-Инфо» информационный сайт
О проекте
|
Размещение рекламы
|
Контакты
|
Обратная связь